Bu ay sizleri neler bekliyor..!

Mart 2021 Burç Yorumları

Koç burcu

Koç Burcu

Yönetici gezegeniniz Mars’ın 17 Mart’ta oğlak burcuna geçiş yapmasıyla birlikte bu ay daha fazla çalışacağınız ve kariyerinizi güçlendirme adına daha çok fırsatlarla karşılaşabileceğiniz güçlü gökyüzü etkileri mevcut. Özveri ile çalışıp azminizle ilerlediğiniz takdirde başarı ve mutluluk sizin için kaçınılmaz olacaktır.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte çalışma hayatınızda önemli birtakım sorumluluklar üstlenebilir, çalışma hayatınızda rutinlerin dışına çıkabilirsiniz. Zira sizin istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Bu konuda kararlı davrandığınız sürece işinizde yükselebilir veya terfi ile ilgili bir haber alabilirsiniz. Yine bu konuda farklı ve yoğun iş teklifleri ile karşılaşmanız olası bir durum. Bu konuda cesaretli olmalı ve sizi siz yapan değerlerinizi hafife almamalısınız. Sağlığınız ile ilgili beslenme şeklinizde bir değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz.

6 Mart Merkür’ün koç burcuna geçecek olması ile birlikte iletişim gücünüzün artacağı ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Eğer iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız bu tarihten sonra başarılı olma ihtimaliniz yüksektir. 23 Mart-15 Nisan tarihleri arasında Merkür koç burcunda gerileyecek. Bu da demek oluyor ki geçmiş ilişkileriniz ya da geçmişte yarım kalan projelerinizi tekrar çözüme kavuşturmak için uğraşmanız gerekecektir.

17 Mart balıkburcunda gerçekleşen yeni ay ve yönetici gezegeniniz Mars’ın oğlak burcuna geçiyor olması ile Ay’ın ikinci yarısının kariyeriniz ve finansal konularınız adına oldukça başarılı ve hareketli geçeceğini müjdeleyebiliriz. Artık kendinizi yenilemek isteyeceğiniz ve bazı değişimlere karşı daha rahat onay vereceğiniz yeni bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni bir ilişki başlangıcı hayatınıza heyecan katabilir.24 Mart sonrası kendinizi birtakım konularda mücadele vermek ve hayattaki hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Ay’ın son gününde gerçekleşecek olan terazi burcundaki dolunay, ilişkilerinizde ani değişiklikler ve şans durumlarına işaret ediyor. Artık yolun sonundayım dediğiniz noktada önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilecek ve umulmadık bir şekilde yaşamınız renklenecektir. Sonuçlandırmanız gereken olaylarda şevkinizi kaybetmemeli ve sonuna kadar sabırla ilerletmelisiniz. İlişkilerdeki dengelerin değişeceği sürpriz olaylar deneyimleyebilir, şimdiye kadar sabrettiğiniz olaylarda karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Boğa

Boğa Burcu

Yönetici gezegeniniz olan Venüs’ün 6 Mart sonrasında Koç burcunda hareket ediyor olmasından dolayı Ay’ın başlarından itibaren kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilir, bazı şeyleri gereğinden fazla abartma eğiliminde olabilirsiniz. Sizin karşıt burcunuzda hareket eden Jüpiter, Akrep’i etkileyerek 9 Mart sonrasında üç aylık bir geri hareket içerisine girecek olması sizi finansal konularınızda dikkatli olmaya çağırıyor ve baştan aşağı titizlikle bir hesap defteri oluşturmanızı istiyor.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte sosyal yaşamınızın hareketleneceği ve hedeflerinize doğru rahat ilerleyebileceğinizin sinyallerini veriyor. Artık bazı yolunda gitmeyen işlerinizin yoluna gireceği ve hayat akışınızın daha da kolaylıkla hızlanacağı günlere giriş yapıyorsunuz. Aşk ve ilişkilerden yana yine şansınızın bol olacağı sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz harika etkiler devrede. İlişkiler adına daha net davranacak ve karşınızdan da bir o kadar net görüntüler alabileceksiniz. Bu dönemde gizli bir hayranınızın olduğunu öğrenebilirsiniz. Gizli hayranlık duyduğunuz karşılıksız bir aşk hikâyeniz varsa bununla ilgili artık gözle görülür bir belirginlik yaşayabilirsiniz.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün koç burcuna geçiş yapması ile hem içsel arayışlarınıza hem de stres getiren durumlarınıza çözümler bulmanız gerekebilir. Bunun için özel başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltının gizemli derinliklerine inmek ve orada keşfedilmemiş yolculuklara çıkmak size harika kapıların anahtarlarını açabilir. Sürekli karşınıza çıkan, kısır döngüsel olaylar içeren durumlarda önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. 23 Mart sonrası Merkür’ün geri harekette bulunacak olması ile gizli saklı konuların ortaya dökülebileceği ve bu süreçte hayatınızda güçlü deneyimler edinebileceğiniz durumlara hazırlıklı olmanız ve çözüm yollarına kısa bir sürede ulaşmanız gereklidir. Bu anlamda önünüze çıkan gerçeklerle yüzleşmekten korkmamalı ve bilinçaltınızın esiri olmamalısınız. Yine Merkür’ün geri harekette olması sebebiyle geçmişteki ilişkileriniz ile tekrar yüzleşirken; hemcinslerinizle olan ilişkilerinizde de dedikodu boyutunda önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Estetiksel konulardan 15 Nisan’a kadar uzak durmanız ve sonrasında karar vermeniz daha iyi olacaktır.

17 Mart balık burcundaki yeniay ve aynı zamanda Mars’ın Oğlak burcunda hareket edecek olması ile bir takım sosyal çalışmalarınızın ya da projelerinizin daha önem kazanacağı bir sürece işaret ediyor. Akademik anlamda uluslararası çalışmalarınızın artacağı hareketli bir zaman dilimi başlıyor. Sizler eskisinden daha fazla arkadaşlık ilişkileriniz, ekip çalışmalarınız ve bunlarla beraber yürüttüğünüz işlerinizle göz önünde olacaksınız. 29 Mart Güneş’in Satürn ile dik açı içinde olması sizleri biraz ekonomik açıdan zorlayacağa benziyor. 31 Mart’ta hem Terazi burcundaki dolunay hem de yönetici gezegeniniz Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle birlikte mart ayında verdiğiniz emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınıza vurgu yapıyor.

İkizler burcu

İkizler  Burcu

Bu ay yönetici gezegeniniz Merkür’ün hem burç değiştirmesi hem de gerileme hareketinde olması sizler için oldukça önemli bir ay olacağının mesajını veriyor. Geçmişte yaşadığınız konuları sürekli önünüze geliyormuş gibi hissedeceğiniz bir dönem olabilir.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile ailevi konular gündeme gelebilir ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Bugüne kadar kaçtığınız veya görmezden geldiğiniz her konu ve sorumlulukla tekrar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal ve ekonomik anlamda çok güzel gelişmeler kapınızda. Ortaklık çalışmalarınızı bu dolunay sonrasına bırakmanız daha uygun olacaktır.

7 Mart Merkür ve Venüs koç burcunda hareket edecek. Bu size çok daha aktif ve rahat hareket edebileceğiniz güzel gelişmeleri beraberinde sunacaktır. İlişkilerinizi netleştirmek ve projelerinizden önemli sonuçlanmalar yakalamak adına harika zamanlarda olduğunuzu söyleyebilirim. Değişik sosyal ortamlarda bulunmak ve yeni organizasyonların içinde yer almak size kendinizi iyi hissettirecektir. Eğitiminiz ile ilgili gelişmeler size akademik anlamda yön verecek tarzda gelişecektir.23 Mart’ta Merkür gerilemesi ise 15 Nisan’a kadar arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizde geçmişte kalan küs olduğunuz ya da birtakım haksızlıklar yaşadığınız konuları tekrar önünüze getirebilir ve bu sefer gerçek anlamda çözmenizi isteyebilir. Sosyal anlamda dostluklarınız ve arkadaşlıklarınız konusunda yarım kalan çözülmemiş konularınızın tekrardan yoluna girmesi ve bunlarla ilgili hiç bilmediğiniz gerçekleri öğrenmek söz konusu olabilir. Partnerinizin sizi bazı konularda oyaladığını ya da gereken değeri vermediğini düşünebilirsiniz. Sevgideki öz değerinizi gerçek anlamda sorgulayabilir bazı duygusal konularda restleşmeler yaşayabilirsiniz.

17 Mart balık burcunda gerçekleşecek yeniay ve Mars’ın oğlak burcuna geçiş yapması ile kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler deneyimleyebileceksiniz. Çalışma hayatınızdan üstlerinizle ilgili iletişimsel bazı problemleri yaşayabilirsiniz. Yönetim alanında yaşanılan bazı aksaklıklar yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir ve bu durumda sizi zor durumda bırakabilir. Bunu kontrol altına alırsanız kariyerinizde olumlu gelişmeler de elde edebilirsiniz. Finansal ve ekonomik koşullarınızı iyi bir şekilde değerlendirmeli ve kredi, borç, alacaklar konusunu bir düzene oturtmalısınız.31 Mart’ta gerçekleşecek Terazi burcundaki dolunay ile birlikte aşk hayatınızda problem olarak kalan bazı konular çözüme kavuşabilir. Yani kısacası bu dolunayda mutluluk dozunuzda önemli artışlar görülebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı problemler fırsata da dönüşebilir. Yuva kurma veya aile olma fikri artık size daha cazip gelecektir. Ev alım satım veya taşınma gibi konularınız gündem oluşturabilir.

Yengeç burcu

Yengeç Burcu

Yönetici gezegeniniz olan Ay’ın bu ay bir yeniay ve iki dolunay yaşayacak olması demek oluyor ki, hayatınızda bu ay vereceğiniz kararlar sizler için oldukça önem taşıyacaktır. Yani duygusal ve manevi anlamda artık kendinizi daha güçlü ve güvende görmek isteyeceğiniz ve sizi inciten tüm olaylardan uzaklaşma fırsatları bulacağınız fırsatlarla dolu bir ay olacaktır.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili cesaret gerektiren ve elinizi taşın altına koymanız gereken bazı sorumluluklar yüklenebilir, kendinize yeni ufuklar oluşturup, farklı limanlara yelken açabilirsiniz. Sosyal medya ve iletişim süreçlerinizin çok fazla aktif olacağı ve bir o kadar da haberleşme ve iletişimin yoğun olacağı bir ay. Eğitim ve seyahatlerinizi ilgilendiren konularda da güzel sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

7 Mart tarihinde Venüs ve Merkür’ün koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte kariyerde önemli ve ani değişim süreçlerini akıllıca yönetmeniz gereken aynı zamanda krizli oluşan olaylardan kendi adınıza bir takım fırsatlar yakalamanız gerektiğini söyleyen durumlar söz konusu olacaktır..23 Mart tarihinde Merkür’ün geri harekette bulunması kariyerde kaçırdığınız bazı fırsatları önünüze altın tepsi ile yeniden sunabilir. Kariyerde olan geçmişle ilgili projeleri ya da görüşme beklentilerini gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize yeni bir yol çizmek isteyebilir ve sektör değişimine gitmek isteyebilirsiniz.

17 Mart’ta balık burcunda gerçekleşecek yeniay ile sosyal çevre, yurtdışi ve eğitim alanında kuracağınız yeni dostluklarınızla, yeni oluşumlar içerisinde olacak ve yeni işbirlikleri kurarak kendinizi hiç olmadığınız kadar yoğun bir çalışma temposunun içerisinde bulacaksınız. Uluslararası ticaret veya mülakatlarınız ile ilgili kariyer ve iş yaşamında ilerlemek adına yaptığınız he ne var ise bununla ilgili toplum önünde kendinizi ispat edebileceğiniz güzel fırsatlar önünüze geliyor. 31 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile ev değiştirmek veya mülk alım satımları ile ilgilenmek isteyebilir, bu konularla ilgili önemli bir değişikliğe gidebilirsiniz. Eski aşk ve ilişkilerinizde yarım kalan hikâyeler size tekrardan heyecan yaratacak gibi gözüküyor.

Burçlar

Aslan Burcu

Yönetici gezegeniniz olan güneşin 20 mart sonrası yücelme yöneticisi olan Koç burcuna geçiş yapmasıyla kendinizi daha fazla hayatınız yeniden şekillendirmek isteyen bir dürtü içerisine sokabilirsiniz. Ani bir kararla iletişim kuracağınız her kişi ve olay hayatınızda önemli değişim ve ivme yaratacak noktaya gelebilirler. Yine akademik anlamda ani bir karar verip sizi çok daha ileriye götürecek bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz.

2 Mart Başak burcundaki dolunay, maddi projelerinizle ilgili sonuçlanmalarınızı tamamlama fırsatını sizlere verebilir. Maddi gelir imkânlarınızı genişletmek ve iyileştirmek üzerine harekete geçmek isteyebilir veya işiniz ile ilgili bir terfi haberi alabilirsiniz. Yine ekonomik anlamda baktığımızda finansal kaynaklarınızın değişeme uğrayabileceği ufak bir yer değişimi söz konusu olabilir. Girişimci yönünüz size ortaklıklarınız ile ilgili başarıları da beraberinde getirecektir.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün Koç burcuna geçiş yapmasıyla mücadele etmenin ve kazanmanın sevincini yaşayabileceğiniz günlere işaret ediyor. Kariyerinizde bir sonuç beklediğiniz fakat bir türlü sonuca ulaşamadığınız konularda gerginlik yaşasanız dahi, bunları güzel fırsatlara çevirebilecek gücü kendinizde bulabileceksiniz. İletişim gezegeni Merkür’ün 23 Mart tarihinde gerileme yapması ilişkilerde ve iletişimlerde yozlaşmaya karşı önlemlerinizi almanız gerektiği konusunda sizleri uyarıyor. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için düşündüklerinizi dolaylı yollardan değil doğrudan anlatmayı ve bunu yaparken de sade bir dil kullanmanızı önerebiliriz. Eğitim ve seyahatler konusunda ticari ilişkilerde çıkar çatışmaları adına suçlanabilir ya da zor durumda kalabilirsiniz. Bunu yaşamamak için bu tarz eylemlerin içinde olmamanız yapılacak en iyi şeydir.

17 Mart’ta gerçekleşecek Balık burcunda dolunay ile hayata karşı bakış açınız da yenilikler olacak, yeni bir takım felsefi görüşler edineceksiniz. Eğitiminiz, yurtdışı ticaret ve yolculuk planlarınız ile ilgili güzel gelişmeler deneyimleyecek, projelerinizi analiz etmek, somut bilgiye ulaşmak için güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz. Bugünlerde yükseköğrenim konuları sizin için ilgi çekici olabilir.31 Mart’ta gerçekleşecek terazi burcundaki dolunay, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili bazı konularda yeni birtakım kararlar almanıza neden olabilir. Yakın çevrenizin hayatında önemli ve özel gelişmeler olabilirken yeni bir ilişkiye de başlama kararı alabilirsiniz. İletişim ile ilgili işlerde çalışanlar ise reklam, pazarlama, eğitim gibi konularda önemli ve başarılı sıçramalar yaşayabilirler.

burç

Başak Burcu

Bu ay yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün hem burç değiştirmesi hem gerileme hareketinde bulunacak olması düşünülecek olursa sizler için önemli karar ve girişimlerle dolu bir ay olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

2 Mart tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile yaşantınızda uzun süredir tamamlamak istediğiniz ama farklı nedenlerle bir türlü sonuçlarını alamadığınız konuları tamamlayacak fırsatları yakalayabileceksiniz. Hayatınıza yeni birilerini katmak isterken, yürümeyen ilişkilerde de bitirme kararı alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ve aile ilişkilerinizle ilgili bazı beklentilerinizin artık sizi üzmesine izin vermeden harekete geçme zamanıdır. Bunu başarmak için bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu güçlendirin. Zira yaşamınızda bunlardan birinin eksik olması halinde yine harekete geçmek de tereddüt edebilirsiniz.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle maddi konularda önemli planlamalar yapmanız gerekebilir. İlişkilerde çatışmalara karşı daha temkinli olmalı, öfkeli çıkışlardan kaçınmalısınız. Partnerinizin finansal durumu ilişkinize olumsuz bir biçimde yansıyabilir. Ya da uzun zamandır partnerinizin iş girişimlerinden beklediğiniz bir takım sonuçlar var ise pozitif yönde sonuçlar alabilirsiniz. Hukuksal konulara ya da devletle ilgili işlerinize daha önem vermeli, bu konuda işlerinizin birinci elden takipçisi olmalısınız.23 Mart’ta Merkür’ün geri hareketine başlaması size ekonomik anlamda daha tedbirli olmanız gerektiği konusunda uyarıyor. Bir takım krizleri yönetmeniz bu süreçte sizin için zorlayıcı olabilir. Bu dönemde finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki iletişime dikkat edin. Eski borçlarınız ve ödemeleriniz yüzünden zor durumda kalmamak adına öngörülü davranın.

17 Mart balık burcunda gerçekleşecek yeniayın sizin evlilik ve ilişkiler evinde gerçekleşecek olması ve aynı zamanda kiron ile güneşin kavuşum halinde olması ilişkileriniz adına şifalanacağınız bir dönem içinde olacağınızı gösteriyor. Eski yaralarınızın iyileşeceği kendinizi geleceğe yönelik planlar yaparken bulabileceğiniz bir yeniay söz konusu. Evlilik kararı alabilir ya da ilişkinizi daha ciddi bir yöne doğru ilerletebilirsiniz. Yeni ortaklık kararları alabilir, kötü alışkanlıkları kırmak ve hayatınızı geliştirmek için ekstra öz disiplin, sabır ve kararlılık sağlayabilirsiniz.31 Mart terazi burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ve Venüs’ün boğa burcunda hareket ediyor olmasıyla beklediğiniz maddi projelerde önemli gelişmeler olabilir. Yine gelir-gider dengesinde önemli hareketlenmeler yakalayabilirsiniz. Kısacası fırsatlarla dolu bir süreç içine giriş yapıyorsunuz. Finansal anlamda yaşanılan ani gelişmelere karşı farklı çözümler olduğunu deneyimleyip tecrübe edebilirsiniz.

Terazi burcu

Terazi Burcu

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün sizin karşıt burcunuzda hareket ediyor olması ilişkileriniz ve para konusunda sizleri oldukça zorlayacak etkileri de beraberinde getiriyor. Eğer bir ilişkiniz var ise bu ilişkinin adına önemli kararların alınabileceği, adeta bir geçiş dönemi niteliğinde bir ay olacaktır. Sizin için yılın en önemli ayı dememiz hiç yanlış sayılmaz.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile aşk hayatınız ve ilişkilerinize dair üzerinizde baskı yaratan sorumluluklar sizleri bunaltan bir noktaya götürebilir. Geçmiş problemler yeniden sorun yaratan bir noktaya geldiğinde sabırlı davranmalı, her sorunun bir çözümü olacağını da unutmamalısınız. Bugünlerde yeni bir aşk, kafanızda karışıklık yaşamınıza neden olabilir. Arka planda gelişen birtakım olaylarla yüzleşebilir, yakın çevrenizde yeni gelişen olayların haberlerini alabilirsiniz. Dürtüsel bir şekilde gizli görüşmeler aşk hayatınızda önemli bir yer işgal edebilir, sosyal çevre bağlantılarınızla heyecanlanacağınız kişilerle tanışabilirsiniz.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün de koç burcunda hareket ediyor olması ilişkilere dair önemli zaman dilimlerinde olduğunuzun göstergesidir. Ciddi kararlar alıp bunları uygulamaya koymak için ideal zamanlar. Parasal konularda ise ilişkilerinizi bir düzen dâhilinde götürmeniz gereken işaretler söz konusu. Gizli kalmış konularda görünürlük kazanma ihtimali yüksektir. Bu konuda ayrıca dikkatli olmalı başımızı ağrıtacak girişimlerde bulunmamalısınız. İlişkilerde ise ciddi ve samimi konuşmalar yapmanız sevdiğiniz kişinin size bir adım daha yaklaşmasına neden olacaktır. Aşk hayatınızda geçmişten beri yapmış olduğunuz yanlış davranış şekillerini tekrar ederek aynı hataya düşmemelisiniz. Finansal konularda ise hukuki süreçlere karşı tedbiri elden bırakmamalısınız.

17 Mart’ta gerçekleşecek balık burcundaki yeniay ile dedikodulara karşı dikkatli olmanız gereklidir. Çalışma arkadaşlarınızla bu konularda sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksektir. Paylaşımlarınıza çok dikkat etmeli nerede ne konuşacağınızı bilmelisiniz. Heyecan yaratan tanışmalar, aşkta hızlı gelişmeler ve ciddi kararlar hayatınıza bu anlamda renk katacaktır. İlişkilerinizde netlik kazanmak istediğiniz her konuda başarı sizin yanınızda olacaktır. İlişkinizi yürüttüğünüz kişiye karşı ön yargılı davranma maya özen gösterin. Zaten 31 Mart’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay sizlere ilişkiler içindeki tüm gerçeklikleri göstererek, ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurmaya yardım edecek. Ancak, maddi konularda karşılaştığınız sorunları çok iyi tolere etmeniz gerekecektir. Bu anlamda beklediğiniz yardımlar çok yakınınızda. Fedakârlıklarınızı sorgulamaktan vazgeçip, beklentilerinizi en aza indirgediğinizde yaşamdan daha büyük tat aldığınızı sizler de göreceksiniz Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile artık daha rahat nefes alabileceksiniz.

akrep burcu

Akrep Burcu

Yönetici gezegeniniz olan Mars’ın bu ay oğlak burcuna geçişi ve sizin burcunuzda hareket eden Jüpiter ile kontak halinde olması sizi fazlasıyla güçlendirecektir. Yakın çevre iletişiminizin artacağı ve istediklerinizi gerçekleştirecek gücü elinizde bulacağınız bir dönemin içine giriyorsunuz. Mart ayını sizin için hem maddi hem de manevi bir toparlanma ayı olarak öngörüyoruz.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile aşk ve sevgi adına unutulmuş olan bütün duygularınızı sorgulayacağız ve içtenlikle cevap bulmak isteyeceğiniz etkiler söz konusudur. Sevmek ve sevilmek aslında size atfedilmiş özel bir duygu iken uzun zamandır bunun eksikliği içinde olduğunuzu ve artık bunu gerçekten hissetmek isteyeceğinizi anlayacak ve yine bunun için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Hamilelik, doğum gibi konularda da şansınızın yüksek olduğu bu dönemde sevinçli haberler alabilirsiniz, o yüzden denemeye değerdir. Bunun yanında sosyal yaşamınız hareketlenebilir, dostlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilir ve bundan çok da keyif alabilirsiniz.

7 Mart Venüs ve Merkür’ün Koç burcuna geçiş yapması ofis ortamınızdaki arkadaşlarınızla aranızda oluşacak ani bir gerginliğe işaret etmekte. Bu kimileri için şans faktörü içerirken kimileri için şanssızlık noktasına kadar çıkabilir. Bu yüzden ilişkilerdeki ani denge değişimlerine karşı dikkatli olmalı, sabrınızı daha çok bu zamanlara ayırmalısınız. Aynı zamanda yeni bir işe giriş yapabilir, iş ortamınızda bir takım sorumluluk değişimleri deneyimleyebilirsiniz. 23 Mart Merkür gerilemesinin yaşanması ile eski bir takım projeleriniz gündeme gelebilir ve bununla ilgili farkındalıklar elde edebilirsiniz.15 Nisan’a kadar yarım kalan işlerinizi veya girişimlerinizi tekrar gözden geçirmeniz size finansal konuda özel başarıları beraberinde getirecektir.

17 Mart Balık burcunda yaşanacak yeniay ile eski ilişkilerinizi ve ilişkilerinizdeki saplantılı hayallerinizi yeniden gün yüzüne çıkartabilir, kendinizi bu noktada sorgulamaya çalışabilirsiniz. Eski ilişkiler stres yaratacak bazı boyutlara gelebilir. Bu konularda zihninizi dağıtmanız ve kendinizi başka şeylere yönlendirmeniz gereken bir süreçtir. Hayatınızı artık yeni oluşumlara açmalı, eski alışkanlıklarınızdan ve değişimi kabul etmeyen düşüncelerinizden kurtulmalısınız. Yeni ilişkiler ve yeni başlangıçlar sizi hem finansal anlamda hem de ilişkileriniz aksamında daha huzurlu bir noktaya taşıyacaktır.31 Mart’ta gerçekleşecek Terazi burcundaki dolunay ile birtakım ortaklıklarda yüzleşmeler yaşayabilir, arkanızdan çevrilen oyunları öğrenebilirsiniz. Venüs’ün aynı zamanda boğa burcuna geçiş yapıyor olması sizleri partneriniz ile ilgili aybaşından beri süregelen gerginlikleri çözmeniz adına son bir fırsat verebilir. Hem sizin hem de karşı tarafın hatalarını bilmesi ve bunları en aza indirgemesi ilişkilerdeki sorunları kendiliğinden halledecektir. İlişkide nasıl bir yere sahip olduğunuzu bilmeniz sizi daha da güçlü kılacak ve o oranda da partnerinizi memnun edecektir. Beklentilerinizi yavaşça kabullendirmeli, iletişim dilinde daha sakin ve yumuşak bir tavır içinde olmalısınız.

yay burcu

Yay Burcu

Bu ay yönetici gezegeniniz Jüpiter gerileme hareketinde olacaktır.9 Mart’ta gerileyen Jüpiter yaklaşık 3 ay size geçmiş bir takım projelerinizi ya da kaçırmış olduğunuz fırsatları tekrar önünüze getirebilecek. Mars’ın bu ay burcunuzdan çıkıyor olması, size son bir şans daha verileceği konusunda göz kırpıyor.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beklediğiniz projelerden sonuçlar alabilir, kariyer yaşantınızda değiştirmek üzere yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu anlamda var olan statünüzde değişiklik yaşayabilir ve toplumdaki imajınız da güçlü değişimler sağlayabilirsiniz. Finansal konularda aile üyelerinizden gelecek desteklerle beraber kendinizi daha iyi toparlayabilecek ve amaçlarınız doğrultusunda yılmadan hareket edebileceksiniz. Yeter ki siz kendinize inanın, güvenin ve arkanıza bakmadan daima ilerleyin. Motivasyonunuzu bozan kişilere karşı asla kulak asmamalı ve kendinizi işinize vererek daha fazla güçlenmelisiniz.

7 Mart Venüs ve Merkür’ün koç burcuna geçiş yapmasıyla aşk hayatınızda “Büyük aşklar kavgayla başlar.” Klişesini yaşayabileceksiniz. Ya da ilişkinizde yüksek bir sıçrama yapmanız için çalkantılı bir süreçten de geçmeniz gerekebilir. Kısacası ilişkilerde sevgiyi ve aşkı yakalamak adına bedeniniz ve ruhunuz adeta silkelenecektir. Aşkta hiç ummadığınız şekilde şanslar ve fırsatlar sizden yana olacaktır. Sosyal ortamlarınızda yine aynı hızla değişecek, yeni kişiler hayatınıza katılacak ve ilişkiler bazında oldukça sınanacaksınız.23 Mart Merkür gerilemesi ile birlikte eğer ilişkiniz hızlı bir şekilde başladıysa bir o kadar da problemlerle karşı karşıya kalacaksınız. Aşkta, acaba? duygusunu sürekli kendinize soracağınız bir süreç. Eski aşkların yeniden popülerlik kazandığı, sevgide bencilce durumların yaşanacağı bazı tıkanıklıklar olabilir. İlişkilerde rekabet yüzünden zor durumda kaldıysanız bunların ya hesabını verebilir ya da hesabını görebilirsiniz.

17 Mart Balık burcunda gerçekleşen yeniay ile aile büyükleri ile ilgili bir takım sorumluluklar alacağınız sağlık durumları ile karşılaşabilir onların tedavileri ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda ailede bir taşınma veya yeni bir tadilat söz konusu olabilir. Kariyer yaşantısını beraber yürüttüğünüz kişilerle aranızda güç çekişmelerine girmeden işlerinizi planlı ve programlı bir şekilde yürütmeli gereksiz tartışmalara girmemelisiniz.

31 Mart’ta gerçekleşen Terazi burcundaki dolunay ile birlikte sosyal çevrenizden gizlediğiniz ve olduğu gibi yansıtmayıp daha farklı göstermeye çalıştığınız konular varsa bu konuda bazı sürtüşmeler yaşayabilir, arkadaşlarınızla pek de alışkın olmadığınız rahatsız edici söz düelloları içinde olabilirsiniz. Ayrıca verilen vaatlerin yerine getirilmemesi yüzünden zor durumda kalmanız da mümkün olabilir. İlişkilerinizde geçmiş sorunlar gündeme gelerek sizi yeniden sınama noktasına getirebilir. Anlayışı elden bırakmadan sabırla davranmalı, geçmişte yaptığınız hatalar adına yeri geldiğinde karşı taraftan özür dilemeyi bilmelisiniz. Venüs’ün de boğa burcuna geçişiyle yepyeni bir aşk hikâyesi hayatınıza dâhil olabilir.15 Nisan’a kadar ilişkilerinizde maceralardan uzak durmalısınız. Sürdürülebilir enerjisi olacak ilişkiler içinde olmanızı tavsiye ederiz.

burç

Oğlak Burcu

Yönetici gezegeniniz olan Satürn’ün sizin burcunuzda hareket etmesi ve mart ayında kuvvetini daha da yükseltecek derecelere çıkması bu ayı sizler için önemli kılmakta. Jüpiter’in gerileme hareketinde olması ve Satürn ile olumlu bir açı yapması sizleri bu ayın ilk yarısında oldukça şanslı bir dönemin içine çekecek.

2 Mart’ta gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay ile eğitim ve öğretim, yurtdışı ile ilgili konular, uzak seyahatleriniz, iletişimsel konularınız, basın medya yayıncılık, yükseköğrenim gibi konularda önemli farkındalıklar yakalayabilirsiniz. İşiniz için kısa ve uzun süreli eğitimlere katılabilir, birtakım seminerlerde olabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve akrabalarınızın hayatıyla ilgili önemli gelişmeler oluşabilir, haberleşme trafiği artabilir. Ticari projelerinizden önemli sonuçlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde ise geleceğe yönelik net kararlar alabileceksiniz.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle kariyerinizi ani bir kararla farklı bir alana kaydırmak isteyebilirsiniz. Rekabet ettiğiniz kişilerle mücadeleyi kazanıp kendinizi göstermenin tam zamanıdır. Üstlerinizle olan iletişimlerinizde net bir tavır kullanmalı ve taleplerinizi samimi bir dille ifade etmelisiniz. Çünkü bu dönemde en çok buna ihtiyaç duyacaksınız. 23 Mart’ta, Merkür gezegenin geri harekette olması taşınma veya yer değişikliği konularını gündeme getirebilir. Ya da ailenizle ilgili konular daha baskılayıcı bir şekilde önünüze gelebilir. Kendinizi bulunduğunuz ortamda sıkışıp kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bu zaman zaman yaşam hedefleriniz içinde söz konusu olabilir.15 Nisan’a kadar kariyerinizdeki amacınızı belirleyin ve sonrasında harekete geçin.

17 Mart’ta gerçekleşecek Balık burcundaki yeniay araştırma ve her çeşit derin düşünme için harika bir zaman dilimidir. Eğitim planlarınızı, fikirlerinizi ve projelerinizi ortaya sunmak ve bunlara cevap alabilmek adına çok olumlu günler. Kendi zekânız adına güvenlik duygunuzu geliştirebilmeniz ve bununla ilgili güzel teklifler almanız söz konusu. İletişimde kendinizi asla baskılamamalı, istediğinizi rahat bir şekilde ifade edebilmelisiniz. Yeni bir takım haberler öğrenebilir, kariyeriniz adına güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

31 Mart’ta gerçekleşecek Terazi dolunayı ile kariyerde olmasını istediğiniz beklentilerinizi sosyal çevreninizden yardımlar alarak çözümleme noktasına gidebilir, finansal desteklerle uzun süredir sorun yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda yılmadan hareket ettiğiniz sürece başarının sizden uzaklara kaçma gibi bir şansı asla olmayacaktır. Yeter ki siz kendinize inanın, güvenin, arkanıza bakmadan daima ilerleyin. Motivasyonunuzu bozan kişilere ise dilinizle değil işinizle karşılık verin. Özel ilişkilerde rekabet ortamı arasında kalabilirsiniz. Sizin için yoğun, eğlenceli fakat aktif bir süreç olacaktır.

Yönetici gezegeniniz olan Uranüs koç burcunun son derecelerinde hareket ediyor. Bu ay içinde Venüs, Merkür ve güneşin de koç burcuna geçmesiyle bir kavuşum yapacak olmaları bir takım bilinçli ama meydan okuyan olaylara karşı sizleri karar vermek durumunda bırakabilir.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay dönüşüme direnmemeniz gerektiğini söylüyor. Hayatınızla ilgili çıkmazda olan konuların sonuçlanmasını sağlayacaktır. Ortak finansal süreçleriniz varsa bu konularda beklenen haberler gelebilir ve kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Miras, nafaka, hukuki süreçler, borçlar ve alacaklar ile ilgili konulardaki gelişmeler hayatınıza önemli bir soluk getirebilir. Gizemli ve okült konular da hayatınızda önemli ölçüde yer tutabilir.

7 Mart Venüs ve Merkür Koç burcunda hareket edecek. Bu geçmişte tasarladığınız işlerle ilgili projelerinizi tekrar gündeme getirebilir. Fakat bu sefer bambaşka haliyle. Duygusal anlamda öfkenizi kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ama inanın insanın en büyük savaşı önce kendiyle olanıdır. 23 Mart Merkür gerilemesi ile önce kendinizi bu anlamda yenmeli sonra da önünüze çıkan fırsatları bir bir değerlendirmeye başlamalısınız. Karmaşık olan her süreç işin içinden çıkılmaz bir hal alırsa bilin ki çözüm tam da burada bir yerlerde. Ani bir kararla yükseköğrenime başlayabilir, akrabalarınız ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili sürpriz gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

17 Mart’ta gerçekleşecek balık burcundaki yeniay ile finansal ve ekonomik koşullarınızın önem kazanacağı bir takım konular gündeminize gelebilir. Gayrimenkuller ve ev alım satımı gibi konularda efor harcayacağınız bir dönem. Maddi ve finansal konularda bazı sorumluluklar içinde olabilir olduğundan daha fazla emek sarf edebilirsiniz. Bu anlamda babanız veya patronunuzla görüşüp bu konuyla ilgili yardım istemeniz akıllıca olacaktır. Finansal konularda gecikmiş bazı borçlara karşı dikkatli olmalısınız. Gündelik ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerin özel hayatıyla ilgili sürpriz ve sıra dışı bazı sırlara şahitlik edebilirsiniz. Bu durumda ani ve düşüncesizce yapılan hareketlerden uzak durmalı, olayları serinkanlılıkla karşılamalısınız. Olaylar hiç te umduğunuz gibi çıkmayabilir.

31 Mart Terazi burcunda gerçekleşen terazi dolunayı ile seyahatleriniz ve tanıtım faaliyetlerinizin de hız kazanması ile birçok sosyal çevre edinebilir ve hayata bakışınız da önemli farklılıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlamsız kıskançlıklar ya da iddialaşmalar içine girmeden orta yolu bir tavır sergilemesiniz. Eğitim hayatınızla ilgili mücadele ettiğiniz konularda sevindirici başarılar elde edebileceksiniz. Planlayacağınız seyahatlerle ilgili önemli şanslar ve fırsatlar yakalama şansınız oldukça yüksek. Aşk hayatınızda yönetici tavırlarınız geleceğe yönelik güzel gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Yönetici gezegeniniz Jüpiter bu ay gerileme hareketine geçecek ve sizler için geçmişte kaybettiğiniz ya da göremediğiniz fırsatların tekrar önünüze gelmesine yardımcı olacak. Fakat bu sefer önünüzdeki şansın farkında olmalısınız.

2 Mart başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile ilişkileriniz oldukça önem kazanacak. İlişkiler ve ortaklıklarda bazı sıkıntılı süreçler artık sonlanmaya doğru gidebilir. İlişkileri rayına oturmamış ilişkileri zor süreçler bekliyor. Yalnız olan balıkların daha ön planda olacağı, ilişkiler bazında incelediğimizde önlerine güzel fırsatlar çıkacağı, kendilerini platonik bir aşkın kucağında bulacakları sürpriz tanışmalar olabilir. Kısacası bu dolunay sorunlu ilişkileri bitirme sorunsuz ilişkileri de kuvvetlendirme adına güçlü etkiler barındırıyor.

7 Mart Venüs ve Merkür maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerektiğini aksi takdirde zor durumlara düşebileceğinizi söylüyor. Maddi konularınızdaki zıt tutumlarınız sizi ikili ilişkilerde de agresif bir yapı içine sokabilir. 23 Mart Merkür gerilemesi ile partnerinizin finansal durumu ilişkinize olumsuz bir biçimde yansıyabilir. Finansal beklentilerinizde uzun vadeli yatırımlar istediğiniz sonucu kazandırmayabilir. Bu durumu daha anlayışlı karşılamalı, empati yeteneğinizi yükseltip olaylara karşı taraftan bakmalısınız. Olaylarda sorun odaklı olmak yerine çözüm odaklı olmanız size bambaşka kapıların anahtarını sunacaktır.

17 Mart Balık burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte aşk hayatınızda bazı önemli kararlar alma aşamasında hissedebilirsiniz kendinizi. Aklınızda çözemediğiniz soru işaretleri geleceğe dair kararlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Ailevi sorunlarınızla ilgili aklınızdaki çözümleri hayatınıza uyarlamak isteyebilir bu anlamda büyüklerinizden yardım isteyebilirsiniz. Aşk ve ilişkilerden yana gayet güzel bir yeniay sizi bekliyor olacak. Kendi haklılığınızı sorgulamak yerine olaylara daha esnek bakmalısınız. Haklı olmak mı, mutlu olmak mı bunun bir kararını vermelisiniz. Bazen hayat çok acıtır bazen de çok güldürür. İste önemli olan bizim hayata bakış açımızdır. Hayata hangi açıdan bakarsak hep o tarafını görürüz. Biraz da karşı taraftan bakalım. Eminim o zaman hiç görmediğiniz şeylerin farkına varacaksınız.

31 Mart Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile gelirlerde ani değişikliklere karşı dikkatli olmalısınız. Bazı harcamalar ileride sıkıntılı süreçleri de beraberinde getirebilir. Finansal ilişkilerinizde oluşan beklenmedik sıkıntılar sizlere hiç ummadığınız yerden şans kapıları açabilir. Bunu değerlendirmek yine gelecekte güzel şeylerin yaşanmasına vesile olacaktır. Aynı zamanda Venüs gezegenin boğa burcuna geçiş yapması ile daha başarılı iletişimler kurabileceksiniz. Eğitim hayatınız veya seyahatleriniz ile ilgili önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir