Bu ay sizleri neler bekliyor..!

Mayıs 2021 Burç Yorumları

Koç burcu

Koç Burcu

Ayın başında kariyer konularınız gündeme gelebilir. Mevcut işinizde yükselişe geçebilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları ekonomik olarak dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Yatırımlarda, harcamalarda fazla açılmayın. Gelirinizde düşüşler olabilir. 11 Mayıs yeniayı bu maddi risklerin üstüne şifa gibi gelecektir. Bu yeniayla beraber parayla ilgili hamle yapmanız iyi olacaktır. Yeni bir yatırım veya yeni bir şey almak için tercih edebilirsiniz. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar sizlerin geçmişi bu tarihe kadar karşınıza gelebilir. Eskiden adım attığınız bir konu veya eski bir gönül işinde şansınız olacaktır. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar sosyal çevreniz genişleyecektir. Gerek iş gerek eğitim ile ilgili yeni ortamlara girebilirsiniz. Eğitimle ilgili zirveye çıkabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca bu tutulmada seyahatlere dikkat edin. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar iletişim kopuklukları yaşayabilirsiniz. Elektronik haberleşme aletlerine en çok siz dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar sıkça başınıza gelebilir.
                                                                                  Nisan Ayı Burç Yorumları

Boğa

Boğa Burcu

BOĞA MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başında akademik konularınız, eğitim hayatınız gündemde olabilir. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açılarıyla ruh haliniz gergin olabilir. İşlerinizde aksaklıklar yaşanabilir. Dış görünümde değişim için pek ideal zamanlar değil. 11 Mayıs yeniayı sizlerin burcunda olduğundan bu yeniay sizlere şahane gelecek. Ayın başındaki negatiflikler ortadan kalkacak. Her konuda yeni başlangıç için şansınız olacak. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar şansınızın parlayacağı bir dönemde olacaksınız. Yaptığınız işlerde isminizi duyurabilirsiniz. Dostlarınızdan destek görebilirsiniz. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar maddi olarak güç kazanacaksınız. Gelirinizde artış yaşanabilir. Özellikle yatırım yapacaksanız değerlendirebilirsiniz. Aynı dönem tutulmalar döngüsünde olacağınızdan yatırımlarınızda garantici olmayı elden bırakmayın. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca bu tutulmada gelirde bir artış olsa da boyunuzdan büyük borçlara girmeyin. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar dijital ortamda para transferlerine dikkat edin.

Nisan Ayı Burç Yorumları

İkizler burcu

İkizler  Burcu

İKİZLER MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın ilk haftasına maddi meselerle başlayabilirsiniz. Ödemeleriniz, kredileriniz için enerjinizi harcayabilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları geçmişteki bir gönül ilişkinizle ilgili can sıkıcı şeyler yaşatabilir. Sağlıkta da temkinli olmalısınız. 11 Mayıs yeniayı bu geçmiş sayfaları unutturacak yepyeni bir sayfayı karşınıza getirecek. Ruhsal olarak yeni bir İkizler karşımızda olacaktır. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar kariyer hayatında yükselişe geçebilirsiniz. Çalışmıyorsanız gelecek hedefleriniz, hayalleriniz ne ise eyleme geçin Jüpiter şans verecek. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar sizlerin dönemi başlıyor. İkizler burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Bir ay boyunca arkanızda Güneş desteği olacak. İsteklerinizin gerçek olabileceği bir süreçte olsanız da halen tutulma döngülerini deneyimliyor olacaksınız garantici olmaya devam etmelisiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Özet olarak ilişki ve evlilik hayatınızda çatlaklar oluşabilir. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılabilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin.

Nisan Ayı Burç Yorumları

Yengeç burcu

Yengeç Burcu

YENGEÇ MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başında ilişki ve evlilik hayatınız önceliğiniz olabilir. Her şeyden önce sevdiğinizin size ihtiyacı olabilir. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları dostlarınızla aranızı açabilir. Sizin yanınızda sanarken size muhalefet olabilirler. Çevrenizden eleştiri aldığınız bir süreç olabilir. 11 Mayıs yeniayı etrafınızdaki tüm sorunlara ışık olacaktır. Ayın başının aksine çevrenizde başarılarınız konuşulacaktır. İki hafta boyunca şansınınız çok açık olacaktır. Her konuda mucizelere hazır olun. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar her işiniz pozitif ilerleyecektir. Karamsar ruh hali peşinizi bırakacaktır. Akademik alanda şansınız açık olacaktır. Yurt dışı işleriniz varsa harekete geçin. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar sağlığınızda sorunlar varsa iyileşme sürecine girebilirsiniz. Size yük olan ne varsa kurtulacağınız bir zaman olacak. Zihninizi arındıracağınız bir dönemde olacaksınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca ofis hayatında ne kadar gerilseniz de hızlı kararlar almamalısınız. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar eski sevdiğiniz geri dönebilir. Fakat hemen inanmamakta fayda var. Bir tahlil sonucu alırsanız hatalı olabilir.

Nisan Ayı Burç Yorumları

Burçlar

Aslan Burcu

ASLAN MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başında duygusal hayatınızda net kararlar alabilirsiniz Sağlığınızda sorun varsa iyileşebilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları kariyer hayatında sizi zorlayabilir. Endişe etmeyin yeniay bu konulara ışık tutacaktır. 11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay yeni iş teklifleri veya işinizde terfi getirebilir. Çalışmıyorsanız fakat hep bir yatırım veya bir iş kurma hayaliniz varsa bu yeniayda kimseyi dinlemeden harekete geçin. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar maddi olarak şansınız açılacaktır. Özellikle işin içinden çıkamadığınız borçlar varsa elinize paralar geçecektir. Ayrıca miras davanız varsa lehinize sonuç alabilirsiniz. Eşinizin gelirinde artışlar yaşanabilir. Ameliyat olma durumunuz varsa bu dönemi tercih edin. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar şans sizinle olacak. Yapamam dedikleriniz, şansım yok dedikleriniz gerçek olabilir. Dostlarınız vasıtasıyla mutlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Özet olarak aşk hayatında fevri olmamaya özen gösterin. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar çevrenizde birtakım sözler duyabilirsiniz. Hiçbirine kulak asmayın. Eleştiriler sizi aşağıya çekmek için olacaktır.

Nisan Ayı Burç Yorumları

BAŞAK MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başında şansınız sizinle olacak. Özellikle bunu aşk hayatında hissedebilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları akademik alanda sizleri zorlayabilir. Ayrıca seyahat etme durumunuz varsa dikkatli olmalısınız. 11 Mayıs yeniayıyla beraber çok pozitif bir evreye giriyorsunuz. Hayatınızda aklınıza koyduğunuz ne varsa güzel haberi alabilirsiniz. Eğitimdeki zorlanmalar başarıya dönüşebilir. Aşkta sürprizler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir yere taşınmak için kolları sıvayabilir. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar ilişki ve evlilik hayatınızda şanslı, romantik bir süreçte olacaksınız. Evlilik teklifleri alabilirsiniz. Ortaklıkla iş kuracaksanız bu dönemde el sıkışın. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar kariyer hayatınızda güzel bir dönemden geçeceksiniz. Fakat aynı konularda bir tutulma döngüsünde olacaksınız. İş fırsatları karşınıza çıkarsa bir anda karar vermeyin. Garantici olmayı elden bırakmayın. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca aile hayatınızda zorlu bir zaman dilimi olabilir. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar eskiden başvurduğunuz bir iş varsa güzel haber gelebilir. Ama yeni bir işe başvurmak için ideal değildir.

Nisan Ayı Burç Yorumları

Terazi burcu

Terazi Burcu

TERAZİ MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başlangıcında aile ve ev konularınız ön plana çıkabilir. Ailecek sevineceğiniz sürpriz bir gelişme yaşanabilir. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları sizi maddi anlamda zorlayabilir. Özellikle harcama yapmaktan kaçınmalısınız. 11 Mayıs yeniayı, bu maddi zorluklarda size derin bir nefes aldıracaktır. Borçlarınız, biriken ödemeleriniz için yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Karamsar ruh halinden çıkacağınız yeni bir sayfa açacaksınız. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar bu dönemde ofis hayatında şans sizden yana olabilir. Mevkinizde ve gelirinizde artış yaşayabilirsiniz. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mutlu haberler enerjinizi yükseltecektir. Akademik alanda kendinizi ispat edebilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Bu tutulmada özetle eğitim hayatında duygusal kararlar almayın. Yakın çevrenizle aranız açılabilir. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar seyahatle ilgili bir plan yapacaksanız bu tarih aralığında yapmayın. Yüksek öğrenimde belge, başvuru işleriniz varsa karışıklıklar olabilir.

Nisan Ayı Burç Yorumları

AKREP MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başında güzel haberler alarak Nisan dolunayının stresinden biraz çıkabilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları sizleri ikili ilişkilerde zorlayabilir. Sevdiğinizle ciddi fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ama bu ayki yeniay bunları da düzeltecektir. 11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay sizlere ilişki ve evlilik konularında yeni sayfalar açtıracaktır. Problemler varsa çözüme kavuşacaktır. Ortaklıkla bir işiniz varsa gelirinizde artışlar olabilir. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar şansınız çok açık olacak. Özellikle bu aşk hayatında ve çocukla ilgili konularda size destek olacaktır. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar maddi olarak desteğiniz olacaktır. Eşinizin gelirinde artışlar yaşanabilir. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca bu tutulmada riskli yatırımların altına girmeyin. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar yalan ve aslı olmayan bilgiler kulağınıza gelebilir. Ameliyatla ilgili bir gündem oluşabilir hemen karar vermeyin. İnternet harcamaları sakıncalı olabilir.

Nisan Ayı Burç Yorumları

YAY MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başlangıcında parayla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları ofis hayatında size zorluklar yaşatabilir. Egoist tavırlar canınızı sıkabilir. 11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay iş hayatındaki sorunları da bitirecektir. Hatta yeni bir mevkiye yükselebilirsiniz. Yeni bir teklif de alabilirsiniz. Sağlığınızda da sorunlar varsa şifa bulacağınız bir yeniay olacaktır. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar sizlerin aile hayatında güzel bir dönem olacaktır. Aileye yeni bir birey katılabilir. Hasta olan bir aile bireyi düzelebilir. Gayrimenkul alım-satım işleriniz varsa hayırlı sonuçlanacaktır. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar evlilik ve ilişki hayatınızda güzel bir süreçte olacaksınız. Eski yaşanmışlıkları unutup romantik bir zaman diliminin keyfini çıkartmalısınız. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca halen sizlerin burcunda ilerleyen bir tutulma döngüsünde olduğumuzdan hayattaki test süreciniz devam ediyor olacak. Hızlı kararlar almamaya 6 aylık süreçte dikkat etmelisiniz. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar ilişkinizle ilgili size söylenenlere inanmak yerine gerçeği partnerinize sormanız bu süreçte iyi olacaktır.

Nisan Ayı Burç Yorumları

burç

Oğlak Burcu

OĞLAK MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başına en şanslı giriş yapanlardan birisiniz. 1-2 Mayıs tarihlerinde mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları aşk hayatında gergin bir ruh hali yaratabilir. Ama bir sonraki haftaki yeniay tamamen bu konuya ışık tutacaktır. 11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay, inanılmaz şanslı gelecektir. Karamsar olduğunuz konularda bir anda sevineceksinizdir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili sevinçler yaşayabilir veya bir bebek haberi alabilirsiniz. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar eğitim hayatında şansı olacaktır. Umulmadık güzel bir başarı gelebilir. Yakınlarınız, kardeşleriniz ile ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz. Yeni çevrelere dahil olacağınız bir süreçte olacaksınız. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını göreceksinizdir. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Özetle, halen sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir tutulma döngüsü karşınızda olacak. Ruhsal olarak da gergin olacaksınız. Psikolojik destek almak isteyebilirsiniz. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar işle ilgili yeni kararlar almaktan kaçının.

Nisan Ayı Burç Yorumları

KOVA MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ayın başında hem fiziksel hem psikolojik olarak kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları ev içinde sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Ailede sesler yükselebilir. Fakat yeniay bu sorunlara iyi gelecektir. 11 Mayıs yeniayı, aileye sevinçler getirecektir. Hasta biri şifa bulabilir. Aileye yeni bir birey katılabilir. Bu bir bebekle veya bir gönül ilişkisiyle ailenin genişlemesi olabilir. Yeni bir eve veya bir gayrimenkule sahip olabilirsiniz. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar maddi olarak refaha ereceksinizdir. Gelirinizde artışlar olacaktır. Yatırım yapmak için iyi bir dönem olacaktır. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar hayatınızın en şanslı sürecinden geçebilirsiniz. Aşk hayatında mutlu olabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili sevinçler yaşayabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Özetle, şansınız halen açıkken fevri davranarak aşk hayatınızda güzel giden şeyleri tersine çevirmeyin. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar yeni bir şeye adım atarken iki kere düşünün. Sevdiğinize güvenin başkalarının sözlerine değil.

Nisan Ayı Burç Yorumları

BALIK MAYIS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Mayıs ayının ilk iki günü en şanslı zamanlarınız olacaktır. Ayın ilk haftasında Güneş’in ve Venüs’ün sert açıları yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili problemler yaratabilir. Parayla ilgili de risk almamalısınız. 11 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay, bu sorunlarda size güzel haberleri de getirecektir. Yakınlarınızla ilgili sevinç yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime adım atabilirsiniz. İş hayatında yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. 14 Mayıs’ta Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’da Kova burcuna geri dönene kadar sizlerin uzun zaman sonra en şanslı dönemi olacaktır. Kendinizle ilgili planlarınız, istekleriniz ne ise gerçek olabilir. Jüpiter yöneticiniz olarak kısa süreli size destek olacaktır. Esas 2022’de bu şansı tadacaksınız uzun süreliğine. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar ailenizle ilgili konularda güzellikler yaşayabilirsiniz. Özellikle şifa bekleyen biri varsa iyileşebilir. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayı videoda 10 Haziran tutulmasını yanına katarak değerlendireceğiz. Kısaca sizler kariyer hayatında ani kararlar almamalısınız. Ev ve iş arasında kalacağınız durumlar olabilir. 30 Mayıs’ta İkizler burcunda Merkür retrosu başlıyor. 23 Haziran’a kadar gayrimenkul alım-satım kiralama işleriniz varsa imza atarken iki kere kontrol edin. Ailede sizden saklanan bir şey ortaya çıkabilir.

Nisan Ayı Burç Yorumları


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir