Bu ay sizleri neler bekliyor..!

Nisan 2021 Burç Yorumları

Koç burcu

Koç Burcu

Bu ay Satürn-Mars kavuşumu sizler için oldukça önemli olaylara gebe. Özellikle14-15-16 Nisan tarihleri yaşamsal bazı döngüleri işaret ediyor. Kariyer hayatınızda vereceğiniz kararlar önünüzdeki yılları şekillendirme açısından kadersel etkiler taşımakta. İşi olmayan koçlar yepyeni bir işe girebilir veya başvuru yaptığınız bir yerden olumlu yanıt alabilirsiniz. Hatta bununla da kalmayıp önemli büyük bir projenin sorumluluğu size verilebilir. Devletle ilişkili işleriniz var ise burada büyük bir başarı yakalamanız gayet mümkündür. Kiron’un koç burcuna geçmesi, bugüne kadar aldığınız maddi manevi her türlü yaraların geçecek olduğunun bir işaretidir. Bu konuda adeta görünmez bir destek arkanızdan sizi her anlamda destekliyor olacaktır. 26 Eylül 2018 tarihinde tekrar balıkburcuna dönüş yaparak, 18 Şubat 2019 tarihine kadar bir daha dönmemek üzere 8 yıl boyunca sizin burcunuzda kalacak ve size yepyeni serüvenler yaşatacaktır. Öldürmeyen acı güçlendirir ifadesinden yola çıkarak artık kendinden daha emin ve kararlı olarak yola koyulacaksınız. Özellikle Nisan-Eylül ayı arasında yaşadıklarınız hayatınızın nabzını tutacak derecede kuvvetli bir zaman dilimi olacaktır.

2 Nisan Venüs Boğa burcuna geçiyor.

Venüs’ün boğa burcu geçişi sizleri ekonomik anlamda rahatlatacak etkilere sahiptir. Kariyerinizde önemli destekler görebileceğiniz ve yöneticilerinizden takdir görerek ilerleyeceğiz güzel zamanlardır. Nisan ayı zaten kariyeriniz için oldukça belirleyici ve olumlu gelişmeleri barındırıyor olacak. Finansal ve ekonomik konularınızı iyileştireceğiniz, borçlarınızı kapatabileceğiniz şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Finansal anlamda kariyerinize yönelik gelişmelere karşı cesur olun. Maaş artışı, ek gelir gibi konulara karşı istekleriniz ve temennileriniz karşılıksız kalmayabilir. Geliriniz hakkında yapacağınız iyileştirme girişimleri size geleceğe yönelik güven vaat eder konumda olacaktır.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

İlişkilerinizle ilgili önemli dönemeçlerden ve yol ayrımlarından sizleri geçirebilir. İlişkinizle ilgili hala net olmayan bazı konularda kesinlik kazanmadıysanız artık bu konuda bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz önemli bir konu bu ay itibariyle sonuçlanabilir. İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda önemli bir farkındalık yaşayabilirsiniz. İlişkinizde krizlerden fırsatlar da sağlayabileceğiniz bir süreçtir. Yeni bir aşk hayatınıza dahil olabilir. Bazı konularda ciddi beraberlikler yaşanabilir. Bunun tam tersine sorunlu ilişkiler de bitme noktasına gelebilir. Kısacası ilişkilerle ilgili her türlü olayları açık olmalısınız. Zira yeni ay hayatınıza bir farkındalık kazandırmaya geliyor.

30 Nisan da Akrep Dolunayı gerçekleşiyor.

Ev ve aile hayatınıza odaklanacağınız ve finansal anlamda partneriniz ile ilgili yeni girişimler içerisinde olabileceğiniz bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatın size sunduklarından memnun olmaya çalıştığınız bu dönem ise başkalarına yardım etmek için sizi bir şeyler yapmaya davet ediyor. Bu dolunay hayatınızda olumlu bir dönüşüme fırsat verecektir. Aynı zamanda devletle, hukukla ilgili bir takım işleriniz varsa ya da ortak yatırımlarınız ile ilgili konularınız ön plandaysa yeni kazanımlar söz konusu olabilir. Terfi etmek ya da kadroya alınmak bu dönemde yaşayabileceğiniz durumlar arasındadır. Bu kadar iyiliğin nedeni ise Akrep burcunun yönetici gezegeninin yüceldiği bir burçta hareket ediyor olmasındandır.

Boğa

Boğa Burcu

Bu ay artık Uranüs gezegenin adım adım sizlere yaklaştığını hissetmeye başlayacaksınız. Ay’ın sonlarına doğru değişim ve dönüşümün belirtilerini yaşatacak olan akrep dolunayı ile kendini göstermeye başlayacaktır. Bu ay Venüs’ün boğa burcuna girişiyle başladığınız için cazibeniz, görünürlüğünüz ve keyfinizin artacağı bir ay olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Yönetici gezegeniniz kendi evinde olacağı için şans ve fırsatları kaçırmamaya özellikle dikkat edin.Yine bu ay başında Satürn ve Mars’ın kavuşum etkisi sizleri kariyeriniz alanında güçlendirmeye ve atılımlar yapmaya davet ediyor.

2 Nisan Venüs Boğa burcuna geçiyor.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün sizin burcunuzda 25 Nisan’a kadar hareket etmesi sizlere bu ay ayrıca bir karizma ve şans getirecek.15 Nisan’a kadar ilişkilerinizde yarım kalmış bazı tatsız olayları tamamlama fırsatı veriyor. Aynı zamanda ilişkilerde gizli kalması gereken konuların gün yüzüne çıkması ile ve artık her şeyi bilmenin verdiği rahatlıkla hayatınıza yepyeni bir yön verebileceğinizin de altını çiziyor. Yakın zamanda bir evlilik teklifi alabilir ya da hayatınızda önem verdiğiniz çok istediğiniz bir konuyla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

15 Nisan’a kadar olan süreçte kafa karışıklığı yaşamanız ve eski ilişkilerinizin tekrar ortaya çıkması söz konusu olabilir.16 Nisan’da gerçekleşecek yeniay ile var olan ilişkilerinizle ilgili öngöremeyeceğiniz bazı konular sizi hızlı bir şekilde karar vermek zorunda bırakabilir. Bu dönemde maddi ve finansal ilişkilerde özellikle hangi yöne gideceğinizi bilmeniz çok önem taşıyor. Aslında Venüs’ün boğa burcunda bu esnada hareket ediyor olması sizi parasal anlamda fırsatlarla da karşılaştırıyor olacak. Bu konuda akıllıca davranırsınız kazanan siz olursunuz. Bu yeniay çalışma hayatınızla ilgili bazı krizleri de fırsata dönüştürebilme imkânı sunabilir. Bunu değerlendirin. Sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz, özellikle bağışıklık sisteminizi çok iyi korumanız gereken bir dönemdir.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Sizler için de önemli bir dolunay etkisi olacak. Kişisel görünümleriniz ve imajınızı da değiştirmek isteyeceğiniz bir dönem içerisinde olabilirsiniz. İlişkileriniz oldukça önem kazanacak. Evlilik kararı alabilir ya da sorunlu bir birlikteliğiniz var ise bitirme kararı alabilirsiniz. Kısaca ilişkileriniz bir netlik kazanacak. Ya da var olan ilişkinizde bitmeyen, sonu belli olmayan durumlar içerisinde kaldıysanız bunlarla ilgili önemli bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İş projeleriniz veya ortaklıklarınız ile ilgili de sizi bekleyen güzel sürprizler var diyebiliriz. Bu dönemde geleceğiniz açısından isabetli kararlar verebilir, sizi uzunca yıllar destekleyen yeni iş projeleri üretebilirsiniz.

İkizler burcu

İkizler  Burcu

Nisan ayı sizi aşk ve ilişkiler arenasında önemli kararlar aldırabilecek bir noktaya getirebilir.Zira aşk ve sosyal yaşamınızı hareketlendirecek önemli etkiler altındasınız. Davetler, organizasyonlar gibi insan ilişkilerinin zirve yaptığı toplantılar sizleri bekliyor olacaktır.Yönetici gezegeniniz Merkür’ün gerilemesi 15 Nisan’a kadar yaşamınıza damgasını vuruyor olacak. Bu etki gizli saklı bazı konuların ortaya çıkmasıyla bazı gerilimler yaşatabilir. Kariyeriniz ile ilgili önemli bazı projelerinizi gerçekleştirirken çevreniz tarafından dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Gizlilik, korumanız gereken bir unsur haline gelebilir. Korumaya çalıştığınız bazı değerler çevreniz tarafından olumsuz algılanabilir. Birine söylemek zorunda olduğunuz gizli bir konu size ileride zor durumlar yaşatabilir.

Venüs Boğa burcuna geçiyor.

Aşk ve ilişkilerde gizlilik gerektiren konularla ve sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Olaylardan ve süreçlerden kendinizi biraz daha geri plana almak isteyeceksiniz. Yalnız kalıp kendinize zaman ayırmak adına mükemmel bir zaman dilimidir. Stresten uzaklaşmanız ve dinlenmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize daha dikkat etmenizde ve sınırlarınızı çizmenizde fayda vardır.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Bu yeniay sizin için şanslı bir etkiye sahip. Zira sosyal çevre arkadaşlıklarınız ve hayata karşı koyduğunuz ideallerinizi konuşacağınız bir yeniay etkisi olurken aşk ve flörtler alanında farkında olmanız gereken konuları da önünüze taşıyabilecek. Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda problem olarak kalan bazı konular çözüme kavuşabilir. Yani kısacası bu dolunayda mutluluk dozunuzda önemli artışlar görülebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı problemler fırsata da dönüşebilir. Ev alım satım veya taşınma gibi konularınız gündem oluşturabilir. Aşk hayatınızda karşılaştığınız bazı sürpriz ve gelişmeler kariyer hayatınıza da bir şekilde aksedebilir. Yani birlikte çalıştığınız kişilerin aşk hayatınızdaki gelişmeleri öğrenmesi söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olmalı neyin nerede ne zaman konuşulacağını öğrenmelisiniz.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Hayatınızda yenilik yapmak istediğiniz konularda önemli gelişmeler kazanabilirsiniz. Kalabalıklardan ve gündelik hayatınızdan uzaklaşmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Yeni başlangıçlar yaparken, hayatınızdaki geleceğe dair kaygıları da sonlandırabileceksiniz. İşinizle ilgili konularda çok hızlı başlangıçlar veya beklenmedik teklifler bir anda başınızı döndürecek seviyeye gelebilir. Kendinize göre geliştirdiğiniz farklı projelerinizi hayata geçirmeden teferruatlı düşünmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Yengeç burcu

Yengeç Burcu

Nisan ayı sizler için hem kariyer hem de aile arasında önemli bir denge oluşturmak adına çaba harcayacağınız bir ay olacağa benziyor. Aileniz ve kariyeriniz arasında dengeyi oluşturmanız gereken önemli gelişmelere açık olmanız gerekmekte. 15 Nisan’a kadar Merkür’ün de Retro yapması sebebiyle sosyal çevrenizde bazı yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Geçmişte yanlış anlaşılmalardan dolayı kırgınlık duyduğunuz arkadaşlarla tekrar bir araya gelebilir bu kırgınlığı sonlandırma amacıyla harekete geçebilirsiniz. Kariyerinizde önemli bir krizi fırsata dönüştürme zamanı gelmiştir. Bunu değerlendirebilir, hak ettiğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor.

Kariyerinizle ve üstlerinizle ilgili daha uyumlu ve başarılı bir süreç sizi bekliyor. Yönetim alanında yaşanılan bazı aksaklıklar yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir ve bu durum sizi biraz yıpratabilir. Daha anlayışlı davranmanız sizi kariyerinizde olumlu gelişmelere doğru ilerletecektir. Sosyal çevreniz genişleyecek, yeni arkadaşlar tanımak ve yeni hobiler edinmek size iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda yapmak istediğiniz fakat bir türlü harekete geçemediğiniz konular için bu ay mükemmel bir akış var. Bu anlamda ne yapmak istediğinizi gerçekten bilirseniz, anında harekete geçebilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize inanın ve cesaretle ilerleyin.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

16 Nisan’da oluşacak olan yeniay kariyerinizde ve aile hayatınızda sizi önemli bir sonuca ulaştıracaktır. Evinizde huzur ve mutluluk duygusunu yakaladığınızı hissedeceksiniz. Aynı zamanda ev değiştirmek, mülk alım satımları, gayrimenkuller gibi konular gündeme gelerek önemli değişiklikler deneyimlenebilirsiniz. Kariyerinizde ise bir takım ani değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni bir işe girebilirsiniz. Umudunuzu kestiğiniz bir iş görüşmesine çağrılabilirsiniz. Eski aşk ve ilişkilerinizde yarım kalan hikâyeler size tekrar heyecan yaratabilir. Bu konuda iç sesinize güvenin ve yıllar sonra mutlu olmanın sizin hakkınız olduğunu hatırlayın.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

30 Nisan’da oluşacak olan Akrep dolunayı ile aşk ve ilişkilerden yana beklentileriniz artabilir, şu anda içinde bulunduğunuz durum sizi tatmin etmeyebilir. Jüpiter’in de bu alanda hareket ediyor olması evlilik ya da ilişki durumunu sizlere sorgulatabilir. İçinizde bambaşka bir heyecan yer edebilir. İlişkilerinizi yapılandırmanın, önemi üzerinde durabilir ve bazı sorunlarla daha fazla yüzleşme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bugün yüzleşemediğiniz her konu için daha sonradan büyük bedeller ödeyeceğinizi unutmayın. İkili ilişkiler ve işle ilgili ortaklıklar konusunda bazı önemli kararlar verirken kafanızda bununla ilgili olumsuz düşünce kalıpları oluşabilir ve bu kalıplar sağlıklı bir şekilde karar vermenizi engelleyebilir. Bu kaosun içine girmeyin. Aşk ve ilişkiler açısından ise sevdiğinizle beraber seyahatler planlamak ve nitelikli zamanlar geçirmek sizlere kendinizi iyi hissettirecektir. Partnerinizle aranızdaki problemlerinizi çözerken denge unsuruna dikkat etmeli, ani tepkiler vermemeye gayret etmelisiniz. Ayrıca aranızı bozmaya çalışan kişilere karşı da dikkatli olmalı, onların her söylediğine inanmamalısınız.

Burçlar

Aslan Burcu

Nisan sizler için iletişim ve yakın çevre konularınızın, kardeşlerinizin, dostlarınızın hayatıyla ilgili önemli konuları gündeme getirebilir. Eğitim hayatınızla ilgili bazı engelleri ve problemleri fırsata dönüştürebilirsiniz. Eski ilişkileriniz ve eski arkadaşlıklarınızın gündeme gelmesinin yanında maddi ve finansal anlamda bazı kaygıları da beraberinde getirebilir. Yeni bir eğitim ve uluslararası konularda bazı gecikmeler ve aksaklıklar söz konusu olabilir. Bu tarz konularda 15 Nisan’a kadar dikkat etmenizde başka bir plan geliştirmenizde fayda vardır. Arkadaşlar, yakın çevre, kardeş, eğitim ve seyahatler konusunda geçmişe dönük bazı pişmanlıklarınızın olması muhtemel bir durum. Bu durumu kendinize dert etmemeye çalışın. Finansal konularda gecikmiş bazı borçlara karşı dikkatli olmalısınız. Gündelik ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerin özel hayatıyla ilgili sürpriz ve sıra dışı bazı sırlara şahitlik edebilirsiniz.

Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor.

Kariyerinizde özel bir dönemin başlangıcı olduğunu söyleyebilirim. Zira Venüs’ün gelişi size statünüzle ilgili önemli konularda destek olacağının vaadini veriyor. Tabii siz de bunun için elinizden geleni yapmalısınız. Mesleki başarılarınız ve birikimlerinizi önemli kazançlara çevirebilir, işinizde terfi edebilir ve yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Kısacası kariyerinizde yeni bir yön çizebileceğiniz önemli bir zaman dilimi.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Kariyerinizde bazı dedikodulara ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmanız gerekmektedir. İş değiştirmek için verimli bir zaman dilimi değil. Ancak maddi konularınıza önem verirken aynı zamanda mantıklı yatırımlar için araştırma yapmak adına verimli bir süreçtir. 15 Nisan Retro sonrası yatırımlarınızı gerçekleştirmek size start veriyor. Eğitim ve seyahatleriniz ya da bir takım projeleriniz yakın çevre desteği ile pozitif yönde sonuçlanabilir. Kardeşlerinizin hayatında önemli ve özel gelişmeler olabilirken yeni bir ilişkiye başlamanız olası bir durum. Reklam, pazarlama, eğitim gibi konularda önemli ve başarılı bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Ancak otorite figürleriyle restleşmemelere özen gösterin.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Akrep burcunda oluşacak olan dolunay ile kariyerinizde özel bir fırsat önünüze gelebilir. Bu fırsatı değerlendirmek için özel bir çaba sarf etmeniz gerekebilir. Düşünce yönünde hayata bakış açınızda önemli bir değişim meydana gelebilir. Ya da yaşadığınız olaylar sonucunda yeni fikirler edinmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlamsız kıskançlıklar ya da iddialaşmalar içine girmeyin. Böyle boş bir gayret kimseye bir şey kazandırmayacaktır. Sadece kalbinizin sesini dinleyin. Ciddi kararlarınızı uygulamaya koymak adına fazla beklemeye ve sabır göstermeye de artık tahammülünüz yok. Hayatınıza yeni dahil olmuş insanlar sizleri oldukça ileriye taşıyacak noktaya getirebilirler. Bu noktada onlara güvenmeniz size bir çağı kapatıp bir çağı açtıracaktır. Yine de olayları etraflıca gözlemlemeli her şeyi artısıyla eksisiyle değerlendirip ona göre bir karar vermelisiniz.

Nisan ayı sizler için maddi konuların gündeme geldiği ve ikinci yarısında ise kendinizi daha açıklayıcı ve net bir şekilde ortaya koyacağınız özel bir ay olacağa benziyor. Maddi kazanımlarınız ve ortaklaşa finansal işlemlerinize ekstra özen göstermeniz gerektiğine de ayrıca işaret ediyor. Bu dönemde borçlar konusuna çok dikkat etmelisiniz. Zira verdiğiniz borçları tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Eski ilişkilerinizde söylenen yalanlar ile tekrar yüzleşebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geriliyor olması; hayatınızla ilgili başlatmak istediğiniz tüm konulara karşı temkinli olmanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Yaşayacağınız bazı engeller ve aksaklıklar sizi yolunuzdan çevirmesin. Bunlar her zamanki olağan şeylerdir. Eğitim hayatınızda veya seyahatlerinizde bazı aksilikler oluşabileceği gibi yapmanız gerekenlere karşı daha dikkatli olmanızda da fayda vardır. Aşırı kontrolcü yapınız sizi çileden çıkartabilir.15 Nisan’a kadar kaş yapayım derken göz çıkartmadan ilerleyin.

Venüs Boğa burcuna geçiyor.

Hayatınıza yeni bir soluk geleceğini şimdiden söyleyebilirim. Aşk hayatınıza dair problemlerinize yeni anlayış kalıpları belirleyecek, yaşamınızda yeni hobiler edinmek isteyeceksiniz. Seyahatleriniz ve yakın çevre iletişimlerinizde ise yoğunlaşmalar söz konusu olabilir.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

16 Nisan Koç Burcu’nda oluşacak olan yeniay sizleri maddi konularda önemli bir sonuçlanmaya götürecektir. Gelir-gider dengesinde önemli hareketlenmeler oluşabilir. Fırsatlarla dolu ancak bir o kadar da dikkatli hareket edilmesi gereken bir süreç. Bu zamanda kariyer tecrübelerinize güvenerek hareket etmenizde fayda vardır. Geçmişte yaptığınız finansal hatalara düşmemenizi öneririz. Aşk hayatınızda oldukça heyecanlı ve duygusal günler sizi bekliyor. Mutluluğunuzu önce kendi içinizde yaşamalısınız ki sonra çevrenize verebilesiniz. Mum olmak için önce yanmayı bilmek gerektir.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Dolunay ile hayatınızda harekete geçirmek istediğiniz önemli projelerinize odaklanabilirsiniz. Eğitim, iletişim, seyahatler gibi konular yeniden gündeme gelebilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili de önemli yenilikler oluşabilir. Ortaklaşa gelirleriniz ve finansal kaynaklı bazı konularda önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularla ilgili gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalı, tedbiri hiç bir zaman elden bırakmamalısınız. Eksik olduğunuz alanlarda kendinizi yenileme ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Kılı kırk yaran, detaylara önem veren yapınız bazı sorunları da beraberinde getirebilir. Bu kadar kendinizi yıpratmamalı her şeyi olması gerektiği kadar yaşamayı öğrenmelisiniz. Ayrıca aile üyelerinizin yoğunlukları yüzünden onların bazı sorumluluklarını üstlenme durumunda kalabilirsiniz.

Terazi burcu

Terazi Burcu

Nisan ayı sizler için ilişkiler arenasında yoğun geçen bir süreç olarak gündeme geliyor. Partnerinizin sizi olduğu gibi kabul etmediği fikri sizi ilişki içerisinde gerginleştirebilir. Uzun zamandır ekonomik anlamda çektiğiniz sıkıntılara çözüm bulma zamanı geldi diyebiliriz. Öncelikle maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekmekte. Zira bu aralar harcamalarınızdaki dengesizlik sizin ruhen yorulmanıza neden oluyor. Finansal beklentilerinizde uzun vadeli yatırımlar istediğiniz sonucu kazandırmayabilir. Bu bağlamda ayağınızı yorganınıza göre uzatmak en iyi fikir olacaktır.

Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün asaletli bir pozisyonda olması dolayısıyla ilişkilerle ilgili önemli bir sınavdan geçiyorsunuz. Biraz daha temkinli davranmalı, kadınlar arası rekabet konularından biraz daha alttan alır olmalısınız. Duygu dünyanızda ise dengede durmanız gereken bir zaman dilimi. İlişkinizi şekillendirmeye çalıştığınız veya yaşadığınız problemlere rağmen görmezden geldiğiniz her türlü konu ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Geçmişteki fazla özverili davrandığınız ilişki modellerine benzerlik gösteren konularla tekrar sınanabilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi maddi konularda bir toparlanmaya ve durumunuzu gözden geçirmeye teşvik edecek.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay meydana geliyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Duygusal travmalarınızı çözümlerken bazı zorluklarla yüzleşebilirsiniz. 16 Nisan’daki yeniay ile hayatınızla ilgili önemli farkındalıklar edineceksiniz. İlişkilerde gizli kalmış bazı konuları ortaya çıkarken; artık insanlara karşı eski “siz” olmadığınız izlenimini veren kararlı davranışlar içerisinde olacaksınız. “Ben artık ilişkilerde kendimi ezdirmeyeceğim” gibi cümleleri söylerken kendinizi bulabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili mücadele ettiğiniz konularda sevindirici başarılar elde edebileceksiniz. Planlayacağınız seyahatlerle ilgili önemli şanslar ve fırsatlar yakalama şansınız oldukça yüksektir. Aşk hayatınızda ise ipler sizin elinizde olacak ve bunun keyfini çıkaracaksınız.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Dolunay sizlerin borçlar, krediler, ortaklaşa finansal konular, hukuki süreçler gibi konularda önemli bazı yenilikler ve yenilenmeleri hayatınıza getirebilir. Borç alabilir ya da borçlarınızı tahsil edebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz hayal kırıklıklarının yerini artık güzel ve anlamlı şeyler alıyor olacak. Kişisel yeteneklerinizi geliştirip ön plana çıkartmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirecek sağlam adımlar atmalısınız. Finansal konularda ise borçlarınızı ve ortaklaşa finansal sorunlarını halletme zamanı geldi. Ani, borçlanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Nisan ayı sizler için gayet hareketli ve hızlı bir ay olacağa benziyor. Yönetici gezegeniniz mars ve Plüton’un bu ay yapacağı kavuşum aynı zamanda Satürn gezegeni ile kuracağı temas sizler için hayatınızla ilgili önemli kararlar almanızı ve bir an önce yola koyulmanızı gerektirecektir. Çalışma ortamınız, sağlığınız, gündelik yaşamınız gibi konular da ön planda olacaktır. Eski ilişkileriniz ve eski aşk hayatınızla ilgili önemli bazı gelişmeler oluşabilir. Evli iseniz evliliğiniz ile ilgili önemli neticelenmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden yeni dostlar hayatınıza dahil olabilir. Bu dostluklar ile geleceğe yönelik iş ve projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Bu anlamda aktif olmalı her fırsatın her zaman ayağınızda gelmeyeceği bilincinde olarak hareket etmelisiniz.

Venüs Boğa burcunda

İlişkilerinizin artık toparlandığı, partneriniz tarafından beklediğiniz ilgiyi göreceğiniz harika bir dönem başlıyor. Yeni ilişkiler başlatabilir ya da ortaklıklarınızla ilgili taze bir başlangıç yapabilirsiniz. Halihazırda olan ilişkilerinizde ise yeni bir anlayış kalıbı geliştirebilirsiniz. Eşinizin ya da partnerinizin finansal konuları bu ay sizi meşgul edebilir. Çözüm bulmak için yardım etmek durumunda kalabilirsiniz.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Yeniay sizlere bazı eksiklikleri fark ettirecektir. Bu dönemde gizli saklı bazı konular açığa çıkabilir. Bilinçaltında yine gizli kalmış bazı korkularla yüzleşmenizi de sağlayabilir. Sevdiklerinizi korumak isterken hak etmediğinizi düşündüğünüz davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarının gizli sırlarını keşfetmek yerine kendi içinizde olan derin duygularla yüzleşmenin bir yolunu bulmalı, kendinize yanıtlar aramalı ve hatalarınızla yüzleşmeyi öğrenmelisiniz. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz ancak herkesi olduğu gibi kabul edebilirsiniz. Artık hem ruhsal hem de fiziksel yorgunluğunuzu bitirme vakti geldi. Kendinize biraz zaman ayırmak adına şans verebilir, herkesten uzakta bir tatil planlayabilirsiniz. Hayatınızda olmasını istediğiniz bir şeyin ilk işaretlerini almanız mümkün.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bu dolunay size ve ilişkilerinize farklı bir ışık tutacaktır. İlişki fırsatları kapınızda olurken aynı zamanda bu ilişkilerle ilgili yürütmek zorunda kaldığınız ve öngöremediğiniz bazı problemleri fark edebilirsiniz. Eşiniz ve ortaklık ilişkilerinizde gizli kalmış konular ortaya çıkabilir.
Bekâr akreplerin ilişkileri adına geleceğe yönelik önemli bir karar anı oluşabilir. Partnerinizle önemli konuşmalar ve fikir alışverişleri içerisinde olabilirsiniz. Kısacası insan ilişkilerinde iletişimin yoğun geçeceği bir süreç olacaktır. Ağzınızdan çıkan her bir söz ilişkinin seyrini oluşturacak iyi veya kötü yönde gidişatı değiştirecektir. Bu nedenle bu ay ki parolanız çok düşünüyorum ama az konuşuyorum olmalıdır.

Nisan ayı sizler için aşk ve sosyal yaşamın yüksek dozda artacağı bir zaman dilimi olacaktır. Kariyer ve gündelik çalışma hayatınızdaki ilişkilerde bazı yanlışlıklar ve talihsizliklerle karşılaşabilirsiniz. Yanlış mailleri yanlış kişilere gönderebilir ya da hiç alakanız olmayan bir dedikodunun içinde olabilirsiniz.Haklı olduğunuz bir konuda ise istemeden de olsa haksız duruma düşebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek durumunda kalacağınız her konudan biraz uzak durun derim. Çünkü bu dönemde iyi sonuçlar vermeyecektir. Siz doğru söyleseniz bile karşınızdaki anlamak istediği gibi anlayacaktır. Eski aşklarla ilgili son kalan bazı hesaplaşmalar yine bu dönemde yapılabilir. Hamilelik ve doğum ile ilgili bazı konular yeniden gündeminizde olabilir.

Venüs Boğa burcunda

Bu ay işiniz ile ilgili bir terfi alabilir ya da farklı bir iş projesinin liderliğini yürütebilirsiniz. Yeni projelere başlamak veya yeni görüşmeler yapmak için hareketli bir dönem. Sağlığınıza da ekstra önem verebilir, beslenme şeklinizde önemli değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Bu transit geçişi aşk ve ilişkilerinizde kalıcı adımlar atmak yolunda değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında alacak verecek ve borçlarınızla ilgili yeni bir yapılandırma içerisinde olmanız size faydalar şeklinde geri dönecektir. Karşılaştığınız fırsatları değerlendirmeden önce bu dönemde bir kere daha düşünmenizi tavsiye ederiz.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Maddi durumlarınız ile ilgili ailenizle düştüğünüz fikir ayrılıkları sizi bu dönemde daha gerilimli bir hale getirebilir. Artık yetişkin olarak ailenizin ikili ilişkilerinize olan müdahalesi ile zor durumda kalabilirsiniz. İçsel huzurunuzu yakalamak adına büyük çabalar vermeniz gerekebilir. Hayatla verdiğiniz mücadelede hırs yaptığınız bazı konular oluşabilir. Ödeyemediğiniz borçlar sıkıntı yaratabilir. Gizli kalmış konuların da artık açığa çıkmasıyla planlarınızın yönünü değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla iletişimde olmanız gereken konularda daha anlayışlı ve çözüm odaklı olmalısınız. Bu yüzden düşünmeden konuşmak yerine her iki tarafı da dinleyerek hareket etmek sizin için daha iyi sonuçları doğuracaktır.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Bilinçaltınızın gizli derinliklerinde oluşan bu dolunay, sizi bazı gizlilikler ve korkularla yeniden yüzleştirecektir. Bu nedenle korkularınızın üzerine gidip bunun altında yatan gerçek sebebi bulursanız bundan kurtulmanız o derece kolay olur. Ancak bu korkunuzun üstünü kapatıp görmezden gelirsiniz ileriki yaşamınızda sizi daha da tehdit eder bir duruma gelebilir. Bu durumda kararı sizin vermeniz gerekir. Yine bu dönemde sizden gizlenen konular ve bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sağlığınızla ilgili bir takım konularda ise değişikliğe gitme kararı alabilirsiniz.

burç

Oğlak Burcu

Nisan ayı kariyeriniz ve aile hayatınızla ilgili önemli ve hızlı olaylara yelken açan bir ay diyebiliriz. Aileniz ile ilgili konularla uğraşabilir, özellikle baba figürü ile aranızda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ekonomik olarak finansal gelirinizdeki artışlar sizi motive edebilir. Aynı zamanda yönetici gezegeniniz olan Satürn ile Mars’ın kavuşumu bu aya damgasını vuracaktır. Hayatınızda önemli değişimleri getirecek bir düzen başlatıyor olacak. Yeni teklifler alabilir, ortaklıklarla önemli projeler yürütebilir ve ilişkinizde yepyeni bir dönüşüm yaşatabilirsiniz. Maddi konularda bugüne kadar fark etmediğiniz yanılgıları şimdi daha iyi fark etmeli ve boyunuzu aşan bir şey almadan önce daha iyi düşünmelisiniz. Özel ilişkilerinizde ise partnerinizle uzun süredir çözümlemediğiniz problemleri sona erdirme adına daha istekli olabilirsiniz. Eşiniz ya da partnerinizle ilgili şimdiye kadar yanlış bildiğiniz konularla ilgili daha net durumları görebiliyor olacaksınız.

Venüs Boğa burcunda

Bu dönem içerisinde aşk ve ilişkilere duyduğunuz özlem artık bir son bulacaktır. İstikrarlı bir ilişkinin başkahramanı olabilirsiniz. Sizin için güven ve istikrar bu kadar önemliyken bu transit geçişle birlikte çok daha romantik ve cömert yaklaşımlar partnerinizi size bağlayacaktır. Yaşamdan keyif almak adına üzerinizdeki o karamsarlığı yok edebilecek, hayattan nasıl keyif alabilirim? Sorusu üzerine cevaplar aramaya başlayacaksınız. Aşkın gerçekten tadına varacak, tutku ile partnerinize bağlı olacaksınız.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Ev yaşamınız ve aile hayatınızda huzursuzluk yaratan sorunları düzgün bir iletişim şekliyle ortadan kaldırabilirsiniz. Geciken ev alım satımları da sizler için önemli bir aşamaya geliyor olacaktır. Geleceğe yönelik alacağınız kararları düzenlemeniz için finansal kaynaklarınızı yeniden yapılandırmanız gerekecektir. Zira gelecek planlarınız ile şu an ki maddi kaynaklarınız arasında denge oluşmalıdır. Bu durumda bireysel olarak hemen harekete geçmek yerine ortaklarınızla beraber bir durum değerlendirmesi yapmak ve projenizi hangi alan üzerine geliştireceğinizi tespit etmek sizin için daha faydalı olabilir. Bu dönem yine yepyeni başlangıçlar yüzünüzü güldürecektir.

30 Nisan Akrep burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Bu dolunay sizler için çok olumlu bir süreci başlatıyor olacak. Sosyal çevrede gücünüzün ispatlanacağı ve vurgulanacağı bir dönem olacaktır. Aşk’ta yönetimi ele alan konumda olabilirsiniz. Önemli kararlar alabilir ve geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Bu dönemde sosyal çevrenizle aranızda gerginlikler oluşabilir, temkinli olmanızda fayda vardır. Geleceğe yönelik büyük planlarınızı gerçekleştirmek için hayallerinizin peşinden koşmak isteyeceğiniz bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Bu kişiler aynı zamanda size hayatınızı sıçratacak fikirler de verebilirler. Sosyal medya ile eğitim destekli ideallerinize ulaşabilir bu alanlarda kendinizi gösterebileceğiniz önemli ve şanslı başlangıçlar elde edebilirsiniz. Hedefiniz belli olduğu sürece sizler gereken azmi gösterebilecek güçtesiniz. Kendinize inanın ve azminizle ilerleyin.

Nisan ayı sizlere adeta bir ilkbahar havası hissettirecek yaşamınızda yeni başlangıçlar açtıracaktır. Yakın çevre dostluklarınızda yeni gelişmeler yaşarken uzun zamandır beklediğiniz bir haberi bu ay itibariyle alabilirsiniz. Hayatınızın en anlamlı, bireysel anlamda kendinizi tanıdığınız ve önemli farkındalıklar kazandığınız bir ay olacaktır. İş hayatında kendinizi daha fazla geliştirmek isteyecek bunun için bir takım eğitim ve seminerler alma yoluna gideceksiniz. Sizdeki bu kararlı gidişatı herkesin görmesini sağlayacak ve üstün performansınızla göz doldurur olacaksınız. 15 Nisan Merkür’ün ileri harekete geçmesi, sizleri iletişimlerinizde daha da güçlendirecek toplumda söz sahibi olma adına kendinizi daha donanımlı hissediyor olacaksınız. İlişkileriniz adına geleceğe yönelik planlar yapabilir, kendiniz için ciddi ortak kararlar alabilirsiniz. Ortaklık ve danışmanlık gerektiren konularda ise önemli fikirler edinebilir bu konuda kendinizi geliştirme yoluna gidebilirsiniz. Eğer bu konuyla ilgili bir işte çalışıyor iseniz herhangi bir kurs programına veya seminerlere katılmak önceliğiniz olabilir. Ailenizle olan ilişkilerde ise sürekli “ben bilirim” tarzı davranışlardan kaçınmalı onlarla uyum içinde yaşamınızı sürdürmeyi kendinize ilke edinmelisiniz.

Venüs Boğa burcunda

Venüs’ün boğa burcuna geçiş yapması sizlere parasal anlamda güven verebilir. Aynı zamanda ailenizle ilgili ortak menfaatleriniz önem kazanabilir. Taşınma, yer değişikliği gibi konular gündeme gelebilir. Daha iyi bir yere taşınma ya da daha konforlu alanlarda yaşama bugünlerde kafanızı daha fazla meşgul edebilir. Sevgi ve ilişkilerden yana gayet güzel enerjiler mevcut. Ancak bunu pozitif bir şekilde hayatınıza dahil etmek sizin elinizdedir. Aynı zamanda özel ilişkileriniz adına bazı kadersel karşılaşmalar ile yolunuz önemli insanlarla kesişebilir ve ummadığınız sürpriz durumlar yaşayabilirsiniz.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

İletişim konularında hayli aktif bir süreç yaşayacağa benziyorsunuz. Çevrenizden önemli destekler alabilir düşünceleriniz için daha gerçekçi ve yoğun konuşmalar yapmanız gerekebilir. Bu hem özel yaşamınızla ilgili hem de çalışma hayatınızla ilgili bir konuşma olabilir. Sorunlarınızı içinizde büyütmek yerine karşı tarafa naif bir şekilde aktarmak hem size iyi gelecek hem de alacağınız fikirler size daha doğru yönler belirlemenize yardımcı olacaktır. Aşk ve özel ilişkilerinizden yana gayet güzel etkiler devrede olacaktır. Heyecanlı ve güzel başlangıçlar çok yakında gözüküyor. Finansal ortaklıklarınız adına faydalar görebilir, ofis arkadaşlarınızla beraber yürüteceğiz güçlü ilişkiler sayesinde yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki bu birlik ve beraberliği korumak amacıyla her zaman davranışlarınıza dikkat etmeli ve herkesin fikirleri doğrultusunda hareket etmeye özen göstermelisiniz.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Beklediğiniz önemli projelerle ilgili bugüne kadar bazı engellerle karşılaştıysanız bu dolunay ile bunları çözüme ulaştırma fırsatlarını da yakalayacaksınız. Ancak bu engeller öyle hatırı sayılabilir büyüklükte engeller olmayacaktır. Borçlar, ödemeler ve hukuki finansal kaynaklarınızı ilgilendiren süreçlerde kendinize yeni kaynaklar bulabilirsiniz. Ancak eşinizle veya partnerinizle maddi sorunlar yüzünden bir takım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durumu büyütmemek de fayda vardır. İletişimsel anlamda eksiklikleriniz hayatınıza problem olarak yansıyabilir. Bu dolunay etkisiyle yalnızlık duygusu sorunu ile doğru baş etmeyi öğrenmelisiniz. Hedeflerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız fikirlerine güvendiğiniz kişilerden mutlaka destekler almalısınız. Eğitim, hukuk, seyahatler, yenilikler, akrabalar ve kardeşlerinizle ilgili konular, eşinizin ailesi, yurtdışı bağlantılarınız, ticari projeleriniz gündeminizde olacak. Bu konularda önemli başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Araç almak, değiştirmek veya iletişim cihazı edinmek adına sizin için önemli bir dönem olabilir.

Nisan ayı boyunca sizi meşgul edecek konular maddi konular, ödemeler, kazançlar ve alacak vereceklerle ilgili olacaktır. Özellikle miras ve hak ile ilgili konular daha fazla sizi meşgul edebilir. Bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerin karşılığını ailenizden alabilir ve onlarla daha açık bir iletişime geçebilirsiniz. Aranızda yaşanılan bazı sorunları büyütmeden bitirmek ve aile olmanın gerekliliği içinde hareket etmek her iki taraf için de en iyisi olanıdır. Sizler istediklerinizi açık ve net bir şekilde ifade edersiniz ve onlara saygı çerçevesinde bu fikirlerinizi iletirseniz aranızda anlaşılmayacak hiçbir şey olmayacaktır. Ancak yaşamınıza aniden girecek olaylar ve heyecanlı ilişkilere karşı dikkatli olun. Zira bu sizi istemeden başı ve sonu olmayan bir macera girdabına doğru çekebilir. Bu ilişkinin beklentilerinize uygun olup olmadığını anlamadan bu şekilde adımlar atmamak sizin için en doğrusu olacaktır.

Venüs boğa burcunda

Eski yakın çevrelerinizden haberler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili eksik kalmış bazı konu ve olaylar sizi mutlu edecek noktaya gelebilir. Kariyerinizle ilgili kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda gereken finansal destekleri bulabileceğiniz görüşmeler yapabilirsiniz. Bu anlamda otoriter figürlerin maddi destekleri arkanızda olacaktır. Borç, alacaklar, vergi ve kredilerle ilgili önemli destekler de görmeniz mümkün. Kararlı durduğunuz konularda şans her zaman sizin yanınızda ve yardımınızda olacaktır. Kısacası Venüs boğa burcunda iken yarım kalmış bütün işlerinizi tamamlamanız mümkündür. Harekete geçebilirsiniz.Nisan Ayı Burç Yorumları

16 Nisan Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor ve Merkür düz hareketine geçiyor.

Bu yeniay etkisiyle amaçlarınızı ve isteklerinizi masaya yatırmak ve bu konuda hızlıca bir geçiş planına yönelmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda rasyonel yaklaşımlar içinde olmanız size daha büyük kazanımları beraberinde getirecektir. Kariyeriniz de görebileceğiniz baskılara karşı daha tahammüllü olmalı ve sizin için en iyi şartların oluşmasını sabırla beklemelisiniz. Hayalleriniz veya hedefleriniz açısından biraz daha beklemenizi ve bu zamanda yanılgılara çok açık olabileceğinizi de belirtmek isterim. Aşk hayatınızda uzun zamandır almaktan çekindiğiniz bazı kararlar artık gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. İlişkilerle ilgili ciddi bir sınavı vermiş olmanın gururu ile artık yeni ilişkilere güvenli adımlar atabilirsiniz. Geçmiş hatalarınızla adaletli bir şekilde yüzleşebilir, bugüne kadar nerede hata yaptığınızı artık daha iyi anlayabilirsiniz.

30 Nisan Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Aşk ve ilişkilerden yana yine şansınızın bol olacağı sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz harika etkiler devrede olacaktır. İlişkiler adına daha net davranacak ve karşınızdan da bir o kadar net görüntüler alabileceksiniz. Bu dönemde gizli bir hayranınızın olduğunu öğrenebilirsiniz. Gizli hayranlık duyduğunuz karşılıksız bir aşk hikâyeniz varsa bununla ilgili artık gözle görülür bir belirginlik yaşayabilirsiniz. Finansal ve ekonomik koşullarınızı iyi bir şekilde değerlendirmeli, borç ve alacaklar konusunu bir denge üzerine oturtmalısınız.31 Mart’ta gerçekleşecek Terazi burcundaki dolunay ile birlikte aşk hayatınızda süregelen problem olarak kalan bazı konular çözüme kavuşabilir. Yani kısacası bu dolunayda mutluluk dozunuzda önemli artışlar görülebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı problemler fırsata dahi dönüşebilir. Yuva kurma veya aile olma fikri belki de çocuk sahibi olma artık size daha cazip gelecektir. Ev alım satım veya taşınma gibi konularınız gündem oluşturabilir.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir