(24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumları

Yine ‘’Ya Hep Ya Hiç!’’ kafasına girmek üzeresiniz. Tam istediğiniz gibi gitmeyen şeyleri arkanızda bırakayım derken, iyi giden ya da sürdürülmesi gerekenleri de yıkmak gibi bir hataya düşmemek için özen göstermeniz gereken bir zaman! Eğer sizi tatmin etmeyen bir duruma sıkışıp kaldıysanız, kendinizi yiyip bitirmeyin. Daha iyisini bulmadan pat diye işten ayrılmaya ya da çalıştığınız yerdeki koşulları fazla zorlamaya kalkmayın. Eğer bir iş veya düzen değişikliği yaşarsanız, enerjinizi, kaynaklarınızı saçıp savurmayın. Alacaklarınızı tahsil ederseniz elinize geçen parayı temkinli kullanın. Henüz almadığınız parayı üzerinden nasıl olsa gelecek diye planlar yapmayın ve aşırı borçlanmayın. Şu aralar bir tür hesap kapatma süreci içinde olabilirsiniz. Eğer tutarlı ve güvenli planlar yaparsanız, önümüzdeki altı ay sizin için daha verimli geçer.

Daha Detay İsteyenlere

Maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bunun getireceği krizleri soğukkanlılıkla çözmeniz gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mantıklı seçimler yapmalısınız.

5 Haziran’da meydana gelecek olan halkalı Ay tutulması gelir kaynaklarını ve finansal durumunuzu etkileyecek. İş değişikliği yapman, yurt dışı bağlantılı bir işte ya da yabancılarla çalışmaya başlaman mümkün.

Aynı anda birden fazla işten gelir elde etmeye de başlayabilirsin. Ancak ayağını yorganına göre uzatman ve gelir artışına güvenip, bütçeni sarsacak hareketlerden kaçınman gerekiyor.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Seyahatlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Her şeyi yanınıza aldığınızdan emin olun. Akademik hayatınızda terslikler olabilir. Teslim edeceğiniz şeyler varsa son güne bırakmayın. Yurt dışı işlerinizde her şeyi iki kere kontrol edin.

21 Haziran’da Yengeç burcunda meydana gelecek olan tam Güneş tutulması, sene başında karşına çıkan yurt dışı, seyahatler, eğitim, medya, hukuk ve yabancılarla ilişkiler ile ilgili konuları tekrar gündemine getirecek.

Yaz döneminde tanıştığın biriyle aranda ciddi bir ilişki başlayabilir. Eğer eğitim hayatın devam ediyorsa, mezuniyet söz konusu olabilir. İşle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsin. Uzun süredir devam eden hukuki bir süreç sonuçlanabilir.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir