(24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Şubat 2021

Akrep Burcu Şubat ayının başında şansınız açık. Çevrenizde başarılarınızdan bahsediliyor olabilirr. Ayın ilk haftasında Güneş-Mars gergin açısı aktif olduğundan bu durum ailenizde sorunlara yol açabilirr. Ayrıca evinizde tehlikeli hareketlerden kaçının. Evliliğinizde partnerinizle farklı görüşlerde olabilirsiniz. Ama 11 Şubat yeniayında ise aileye sevinçli haberler gelebilirr. Yeni bir birey katılabilir. Gayrimenkul işlerinizde maddi olarak güzel sonuca ulaşabilirsiniz. 18 Şubat’ta Güneş Balık burcunda geçiyor.

20 Mart’a kadar aşk hayatında çok şanslı olacaksınız. Çocuklarınızla ilgili beklentilerinizde müjdeli haber gelebilirr. Şansa ihtiyacım var dediğiniz konularda harekete geçin. 27 Şubat dolunayında ise dost çevrenizde gerginlikler yaşanabilirGüzel gelişmeleri ise sevdiğinizden alacağınız veya duyacağınız bir sürprizle yaşayabilirsiniz. Ayın başındaki gerginlik sona erebilirr.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar, Şubat ayı sizin için büyük kararlar ve büyük dönüşümler içinde olduğunuz bir zaman dilimini kapsıyor.. Gerçek benliğinizi keşfettiğiniz ve bununla birlikte kendi yönünüzü daha iyi bulduğunuzu göreceksiniz. Hiçbir şey insana bizzat kazandığı başarı kadar mutluluk vermez. Bu durumda sizin için de başarı kazanılacak bir dönem olduğunu söyleyebilirizz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın Boğa burcundaki seyri, sizi ilişkilerde huzursuz biri haline getirmiş olabilirr. İradenizin güçlü olup olmadığını görmek istediğiniz bir ay içindesiniz. Giriştiğiniz işleri yarım bırakıp bırakmadığınızı dönüp kontrol edin. Zira bu ay Merkür’ün geri hareketinde olması planlarınızın bozulmasına neden olabilirr. Engelleniyor ya da bazı konularda suçlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu dönem asla birilerini suçlayan olmayın. Bu durumun asla size bir faydası olmayacaktır. Kimseden yakınmayın ve eksikliği kendinizde arayınız. Mutlaka değiştirmeniz gereken bir şeyler olduğunu göreceksiniz.

11 Şubat’ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki yeniay, bazı konularda riski göze almanız gerektiğini söylemektedir. Bu dönem, özellikle finansal konularınız ve evlilik gibi durumlarınızda bazı değişimleri zorunda hale getirebilirr. Yeni bir iş, teklif, ortaklık söz konusu olabilirr. İş hayatınızda bir sorunu çözmenizle kendinizi ispat edeceğiniz harika bir dönem içine giriyorsunuz. Geçmişte yaşanan bazı hikayelerin sizi üzen etkilerinden artık arınmalısınız. İyiyi kötüyü, dostu düşmanı ayırt edip artık hayatınızla ilgili bazı önemli kararlar verebilirsiniz. Yüzünüzün güldüğü ve emeklerinizin karşılığını aldığınız bir yeniay söz konusu olacak.

27 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay ile yeni bir eğitim fikri ya da yeni bir hobi sizi canlandıracaktır. Can sıkıcı ve size engel olduğunu düşündüğünüz sorunları aşmanız düşündüğünüzden daha kolay olabilirr. Geleceğe dönük adımlar atmayı planlarken bu ay size destek olacak günleri barındırıyor. Özellikle ayın ikinci yarısına doğru ve sonrasında hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi ekonomik baskı içinde hissetmemek için bu konuyla ilgili kalıcı çözüm ve tedbirlerinizi şimdiden belirlemelisiniz. Şubat ayı itibariyle tünelin ucundaki ışığı görebileceksiniz. Yeter ki adım atmaktan kaçınmayın.

Kategoriler: BURÇLAR

1 yorum

2021 Şubat Ayı Burç Yorumları | Awumbuk Sanat Ve Eğlence · 2 Mayıs 2021 22:47 tarihinde

[…] Devamı […]

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir