(24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumları

22 Temmuz sonrası Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeni ay ile bazı sürprizler yaşanabilir. Her şeye hazırlıklı olun! Bekar Akrepler yeni bir ilişkiye başlayabilirler. İlişkisi olan Akrepler de tutku artabilir ve Partneriniz ilişkinizi ve tutkunuzu besleme de size öncülük edebilir. Bu ay ailenizle oldukça keyifli vakit geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Birleşme veya kutlamalarla ilgili aile ortamında eğlenceli gelişmeler olabilir. Partnerinizin hukuksal sorunları çözüme kavuşabilir. Eğer doğum haritanızda sert etkiler yoksa daha rahat bir ay yaşayabilirsiniz.

Daha Detay İsteyenlere

5 Temmuz’daki Oğlak burcundaki halkalı Ay tutulması, bir önceki Güneş tutulmasının temalarını devam ettiriyor olacak. Bir önceki dönemde başladığın kendini geliştirme çabalarını devam ettirebilir, yeni eğitimler almaya karar verebilirsin.

Çok sayıda kısa ve uzun yolculuk yapman gerekebilir. Ancak kardeşler ve yakın çevre ile olan iletişiminde gerginlik yaşaman da mümkün. Daha esnek ve anlayışlı olmaya çalışmalı, iletişim kurarken daha hoşgörülü olmalısın.

Ancak 19 Haziran ve 13 Temmuz arasında Yengeç burcunda retro hareket halinde olacak Merkür, kafa karışıklığı ve konsantrasyon kaybı yaratacağından dikkatli olmalısın. Özellikle sosyal medyada sarf ettiğin kelimeler ve fikirlerini dile getirme tarzın sorun yaşamana neden olabilir.

Önemli iş anlaşmaları, sözleşmeleri imzalamak için 13 Temmuz tarihinden sonra bir zamanı beklemenizde fayda var.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay, hayata bakış açını yenilemek için güzel bir fırsat sunabilir. Yurt dışından misafirin gelebilir ya da sen yurt dışına seyahate gidebilirsin. Eşinin akrabalarıyla bir araya gelebilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar kariyer basamaklarını teker teker çıktığınız başarılı olacağınız bir dönemde olacaksınız.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir