ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu Haziran Ayı Yorumları

Ya aşkta ya da aşkla yaptığınız bir işte kritik bir karar almak üzeresiniz. Yaşadığınız sürece bir tür doğum sancısı bile denilebilir. Bu size kendinizi bazen şahane bazen de fazla endişeli hissettirebilir. Duygusallığınızı kontrol altına alın. Eskiden böyle durumlarda yaptığınız hataları düşünün ve abartıdan kaçının. Elinize geçen fırsatları iyi kullanmak için önce ne istediğinizi belirlemeniz, geçmişten gelen yükleri temizlemeniz ya da bir yere varmayacağı belli olan bazı hevesleri terk etmeniz gerekebilir. Ucu açık kalan hesapları kapatıp hayatınıza yeni bir düzen verin. Önümüzdeki altı ay boyunca doyum hissinin dıştan gelen bir hediye değil, seçimlerimiz ve tutumlarımızla şekillenen bir hal olduğunu fark edeceksiniz.

Daha Detay İsteyenler

Ayın ilk günlerinde iletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacak. Yeni bir araba almaya karar verebilirsiniz. Sözleşme fırsatları önünüze gelebilir. Takip eden günlerde ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündeme getirecek. Hayatında biri varsa, ilişkin ciddileşebilir ve evlilik kararı alabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin.

Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Mevcut ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Ancak önce karşı tarafı dikkatli dinlemeniz gerekiyor. Aşırı gurur yapmadan belki de affedici olmalısınız.

Hobilerinize rahatlıkla vakit ayırabileceğinizi bir dönemde olacaksınız. Hatta yeni hobiler edinebilirsiniz. Hayattan gitgide daha çok haz alacaksınız.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız farklı bir doktora daha gözükün. Yanıltıcı olabilir. Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması iç dünyana döneceğine ve kendini kırılgan ve hassas hissedebileceğine işaret ediyor. Zihinsel ve duygusal bir karmaşa hissedebilir, bilinç altında endişe ve huzursuzluk yaşayabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir