ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu Ocak 2021

2021 yılında genel hatlarıyla neşe dolu bir yıl geçireceksiniz. Yeni insanlarla tanışacak, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarla yeniden karşılaşacak ve dostlarınızla beraber harika zamanlar geçireceksiniz. Bu yıl evlilik fikrine sıcak bakmaya başlasanız da kafanızda hala soru işaretleri var. Günlük yaşamınızda önceliklerinizin arkasında durup hedeflerinize ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz.

Daha Detay İsteyenler

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, kariyerinizde zirveye doğru yürüyorsunuz.

2021 yılına kendinize güvenerek ve gücü hücrelerinizde hissederek giriş yapıyorsunuz.

2020 yılı çok yorucuydu, iş hayatınızda belirsizler vardı ama şimdi ciddi sorumluluklarınızın olması söz konusu. Ay sonuna doğru Kova burcundaki Merkür Retrosu, ilişkiler konusunda geçmişteki bazı zorlukları yeniden gündeminize getirebilir. Bu durumu, çözülmemiş her şeyi yeniden çözülme fırsatı olarak düşünebilir ve öfke duymak yerine yapıcı şekilde değerlendirmelisiniz.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte, çalışma alanınızda eksik hissettiğiniz hareket enerjinizi yeniden kazanabileceksiniz. 6 aydır içsel sorgulamalarınız sizi fazlasıyla yıprattı. Ama bu durum size yeni bir yol haritası oluşturma fırsatı da sunduğu için, şu anki konumuzdan daha iyi yerlere doğru rahatlıkla ve hatta keyifle yol alabilirsiniz.

8 Ocak’ta Merkür Kova burcuna geçişi ile ikili ilişkilerinizde daha özgür bir zihinle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu da özgüveninizi oldukça yükseltecektir. Bunun çabasından geri durmayın.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve siz sınavlarınızı verip veremediğinize bakmadan “Kendime yeni bir ben lazım” diyerek sorumluluklarınıza farklı bir eğilim göstereceksiniz. Plüton kavuşumlu bir yeniay olduğu için kendinizi düzenlemeniz açısından bir dönüşüme uğrayacağınızın sinyalleri gelebilir. Gözlerinizi ve ruhunuzu açık tutun. Çünkü bu durum, fiziksel ve zihinsel olarak eskisinden daha verimli daha verimli bir yapı oluşturacaktır.

28 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, kendinize ve hayata dair yeni keşiflere ulaşmanızın önünü açacaktır. Bu sayede dışarıdaki imajınıza yeni bir dokunuş yapmış olacaksınız. Bazı ikili ilişkilerinizde sonlanmalar yaşayacağınız gibi özgürlük arayışınıza ve ruhunuza hitap eden yeni bir ilişki için de hazır olduğunuzu fark edebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir