ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Şubat ayına başladığınızda. Aklınızda bir maddi mesele olsa da esas genel karakteri bu ayın ilişki ve evlilik hayatınız olacaktır. Ayın ilk haftasında Güneş-Mars sert açısının aktif olmasıyla ikili ilişkilerde gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Bir şey söylemeden önce iki kere sözlerinizi düşünün. Çünkü 11 Şubat yeniayı tam da bu gerginlik yaşadığınız ilişki konularında yeni bir başlangıç için sizleri destekleyecektir. Eskideki her şeyi bırakıp aşkla yola devam edebilirsiniz.

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. 20 Mart’a kadar finansal olarak güçleneceğiniz bir zamanda olacaksınız. Ancak Borçlarınızla ilgili derin bir nefes alabilirsiniz 27 Şubat dolunayı ise maddi olarak destek verse de harcamalarda abartmamaya dikkat etmelisiniz. Kariyerde sürprizler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz anda önceden başvurduğunuz bir yerden teklif gelebilir.

Aslan Burcu Şubat 2021

Daha Detay İsteyenler

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, kariyerinizde zirveye doğru yürüyorsunuz.

Aslan Burcu Şubat Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar; Şubat ayı sizin iş ve aşk hayatınızın büyük ölçüde değişim göstereceği bir ay olacaktır Özellikle Venüs’ün Kova burcuna girmesiyle bu ay başlayacağınız ilişkilerde bazı toparlanmalar yaşarken yeni tanışmalar da söz konusu olabilirr. Var olan ilişkinizde gerekli uyumu yakalama fırsatınız olabilirken, biten bir ilişkinizin ardından hızlı bir şekilde başka bir ilişkiye doğru yol alıyor olabilirsiniz. Bunlar olurken belki de ilişkileri olmayanlar içinden “Bende bunların hiçbiri olmuyor” diye söylenebilirr. O zaman sevinebilirsiniz. Zira bu ay herkes için ilişkilerden yana oldukça keyifli durumlar söz konusu olabilirr. Hem finansal hem evlilik hem de daha kalıcı iş girişimleri için harika bir dönem başlıyor.

11 Şubat’ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki yeni ayı, sizi kelimenin tam anlamıyla güçlü bir spot ışığı altına çekebilir. Bu noktada elbette isteklerinizin ne olduğu ve ne için gösteriyorsunuz oldukça önemli olacaktır. Hoşunuza gitmeyen bir meseleyi uzun süredir düşünüp fazlasıyla kafanızı yorduysanız artık bunları geride bırakmalısınız. Siz azimli ve kararlı insanlarsınız. Bu ay en çok ihtiyacınız olan şey bu iki duyguya sarılmak olacaktır. Hiçbir duruma ve koşula bahane bulmayın. Yönetici gezegeniniz Ancak Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. 19 Şubat sonrası bu size oldukça iyi gelecek. 20 Şubat’ Merkür gerilemesinin de sonlanmasıyla ışıkların aydınlatacağı yollarda güvenle ve keyifle yürüyebileceksiniz. Bu süre zarfında eski ilişkiler konusunda eski hataları yapmamaya ve teknolojik cihazlarınızın kullanımına biraz daha dikkat edin.

Ancak Sizin için yılın en önemli gökyüzü olayı 27 Şubat’ta gerçekleşecek olan Başak dolunayı olacak. Burada vereceğiniz kararlar sizi hayatınızı değiştirme noktasına götürecek. Ama Sizi uzun süredir yenilgiye uğratmak isteyenlere karşı güçlü bir cevap verme fırsatı yakalayabilirsiniz. Rahat zahmette, zahmet rahattadır. Son iki yıldır çektiğiniz zahmetlerin karşılığını alarak artık rahata erebilirsiniz. Vazgeçmeden hedeflerinize ilerleyin. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir