Balık Burcu Haziran Ayı Yorumları

(19 Şubat-20 Mart)

Kendinizi belirsizlik denizinde salınan bir sandal gibi hissetmeniz mümkün. Aslında elinize fırsat geçse atılım yapmak için çok isteklisiniz. Kendinizi ispatlamak için yoğun bir arzu duyuyor olabilirsiniz. Ama bir yanınız da güvenli sularınızdan, alıştığınız tanım ve konumlardan dışarı çıkmamak ve baş edebileceğinizden daha fazla sorumluluk almamak istiyor olabilir. Hızla sonuç almak istediğiniz konularda beklediğiniz kadar aşama kaydedememek, ya da elde ettiğiniz kazanımların sandığınız kadar keyif vermediğini görmek hevesinizi kırabilir. Temmuz ayına kadar iç dengenizi bulmakla uğraşmanız mümkün. Önümüzdeki altı ay boyunca kendinizden ve hayattan beklentilerinizi gerçekçi bir zemine oturtmayı ve sürdürülebilir hedefler için çaba göstermeyi öğreneceksiniz. 

Daha Detay İsteyenlere

5 Haziran günü Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması seni yine kariyer ve aile konularında etkiliyor olacak. Maddi konularla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Bu ay kariyerinde yeni bir yol izlemeye karar verebilir, aile ilişkilerinde ise uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturabilirsin. Çalışmıyorsan, yeni bir iş söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ya da olmaya karar verebilirsin.

İş hayatınızda üstlerinizle aranızda gerilimler yaşanabilir. Mümkün olduğunca tartışmadan uzak durmaya çalışın. Hayatınızdaki otorite figürlerinin size yeterince destek vermediğini hissedebilirsiniz. Ama aslında desteğe ihtiyacınız yok.

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Önünüze çıkan engeller moralinizi bozabilir. Yılmadan cesaretle hareket etmeniz gerekiyor. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Tek başınıza hareket etmeniz faydalı olabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Eski sevgiliniz geri dönmek isteyebilir. Fakat retro esnasında geri gelen sevgiliye hemen güvenmeyin. Çocuğunuzla ilgili bazı haberler alabilirsiniz.

Balık 21 Haziran günü Yengeç burcunda oluşacak tam Güneş tutulması, yine sosyal hayat, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündemine getirecek. Hayatında kimse yoksa, uzun vadeli ilişki yaşayacağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin.

Hamilelik haberi gelebilir. Çocuğun varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsin.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir