Balık Burcu Ocak 2021

2021’e verimli, yaratıcılıkla ve ilhamla dolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Hayatınızdaki içsel enerjiyi daha yukarıya taşıyabilirsiniz. Değişimlere ayak uydurmalı ve direnmemeleri faydalı olacaktır. Şanslı olacakları dönemlerde pek çok alanda ilerleme sağlayabilirler.2021’e verimli, yaratıcılıkla ve ilhamla dolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Hayatınızdaki içsel enerjiyi daha yukarıya taşıyabilirsiniz. Değişimlere ayak uydurmalı ve direnmemeleri faydalı olacaktır. Şanslı olacakları dönemlerde pek çok alanda ilerleme sağlayabilirler.

2021 yılının son döneminde kariyer olarak daha başarılı olmaları da mümkün gözükmektedir. Ocak ve şubat aylarında ruhsal durumlarına dikkat etmeli huzursuzluklarını dengelemelidirler. Ailevi konular bu yıl ilkbahar döneminde yükselişe geçerek birkaç ayı sorunlu bir şekilde yansıtabilecektir. Aşk hayatlarında ise yine yaz ve sonbahar dönemi hareketli olacaktır.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, sorumluklarınızı gerçek anlamda fark etmeli ve bunları üstlenmelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Jüpiter, Satürn ile birlikte Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu durum sizi özellikle sorumluluk alanınızda büyütmeye ve hamle yapmaya  götürüyor. İş hayatınızda uzun süredir susmak zorunda kaldığınız konularda bazı açıklamalar yapmak ya da bazı haklılıklarınızı almak durumu söz konusu olabilir.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçmesi ve 13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte kariyerinizle ilgili çok önemli ve  yeni bir başlangıca doğru ilerleyebilirsiniz. Bu durum terfi etmek, iş değiştirmek gibi konuları da gündeminize getirebileceği için toplumsal statünüz, itibarınız ile ilgili konularda bir değişime doğru ilerlediğinizi söylemek yerinde olacaktır.

14 Ocak’ta Uranüs’ün ileri hareketine başlamasıyla yakın çevre ilişkileriniz ve geçmişte reddedilen projeleriniz tekrar gündeminizde olabilir. İletişimsel tüm sorunları çözüme götürüyorsunuz ve tüm yanlış anlaşılmaları düzeltecek fırsatlar yakalıyorsunuz. Bazı şeyleri toparlamak için bunu iyi değerlendirin ve kendinizi anlatmaktan asla çekinmeyin.

24 Ocak’ta Güneş ile Satürn Kova burcunda buluşması içsel olarak sizi biraz geri plana çekebilir ve sizi duygusal bir türbülansın içine çekebilir. Ruhsal sağlığınıza dikkat etmeli ve asla arka planda gizli işler yürütmemelisiniz. Kartlarınızı açık oynamak ve dürüst kalmak, sizi bu dönemin kazananı yapacaktır.

28 Ocak’taki Aslan burcundaki dolunay ile birlikte iş hayatınız, hukuksal konularınız gündeminiz olabilir. Burada bazı şeyleri değiştirme zamanının geldiğini fark edeceksiniz. Sorumluluklarınızı iyi planlayın ve pratik olun. Merkür’ün Kova burcunda gerileyecek olması yarım kalan işlerinizi tamamlamak için zaman kazanmanıza yardımcı olabilir.  İletişimde hükmedici bir dil kullanmak yerine başkalarının görüşlerini kabullenen bir tavır sergilemeniz olayları daha iyi anlamanıza ve süzgeçten geçirmenize yardımcı olacaktır.  Böylelikle, ay sonundan itibaren tüm bunları da birleştirerek yaşadığınız fikir ayrılıklarını konunun muhatabı olan kişilerle paylaşabilirsiniz. Sağlığınızı daha fazla önemsemeli kontrollerinizi yapmalısınız. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

2 yorum

Rabia · 6 Ocak 2021 01:18 tarihinde

Tebrik ederim iyi yazılmış.
ve
Umarım gerçekleşir…

    Awumbuk · 7 Ocak 2021 13:19 tarihinde

    Beğenmenize Sevindim.. Umarım Dilediğiniz Şeyler Gerçekleşir…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir