Balık Burcu Şubat 2021

Balık Burcu Şubat ayına duygusal ilişkiniz ön planda başlayabilirsiniz. Eşinizle, sevgilinizle çözmek istediklerinizi masaya yatırabilirsiniz. Ayın ilk haftası Güneş-Mars sert açısı aktif olacağından sizler sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Beklenmedik bir durum olursa doktora gitmelisiniz. Eğitim hayatında da stresiniz artabilirr. 11 Şubat yeniayı sizlere psikolojik olarak iyi gelecektir.Aklınıza taktığınız ne varsa bir bir size yük olmaktan çıkacaktır. Geçmişteki biri tekrar dönmek isteyebilir.

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar sizlerin dönemi olacak. Beklentide olduğunuz konularda güç kazanacaksınız. Güzel sevinçler yaşayacaksınız. Balık Burcu Şubat Aşkta da romantizm hakim olacak. 27 Şubat dolunayına geldiğimizde ise bu romantik havayı tersine çevirecek tepkilerden kaçınmalısınız. Ufak anlaşmazlıkları büyütmemekte fayda var. Sürprizler ise eğitim hayatından gelebilirr. Kardeşlerinizden alacağınız bir haber sevindirebilirr.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, bu ay sizler için her zamankinden daha heyecan verici olacak. 18 Şubat’ta Güneş sizin burcunuza geçerek doğum günü ayınızı başlatıyor. Bununla beraber Venüs’ün de sizi ziyaret edecek olması bolluk ve kısmeti de hayatınıza fazlasıyla dahil edecektir. İçinizde tarifsiz bir isyan ve yön değiştirme duygusu olsa da bunu yapacak yeteri cesareti kendinizde bulmadığınız için kızıyor olabilirsiniz. Sakin kalmayı ve enerjinizi doğru şeylere yöneltmeyi seçmelisiniz.Gökyüzü size hayat yolculuğunuzda eski alışkınlıklarınızın ya da modası geçmiş düşüncelerinizin artık rafa kalkması gerektiğini söylüyor. Üzerini örttüğünüz şeyleri artık değiştirmeniz gerektiğinizi anlayacaksınız. “Ne yapsam olmuyor” diye düşünmekten vazgeçin. Yeniden deneyin. Hatalarla yüzleşin ve asla pes etmen devam edin.

11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile kendinizle barışmanın vakti geldiğinin göreceksiniz. Yeni başlangıçları, yeni fetihleri kendinize inanarak herkese gösterme zamanında olduğunuzu söyleyebiliriz.

İçinizdeki derin arzuları yaşamınıza dahil etmek için bundan daha iyi bir zamanlamaya denk gelmeniz mümkün olmayabilirr. Bugün başlamış olmak yılın sonuna geldiğinizde yüzünüzü fazlasıyla güldürecektir. Şu an hayatınızdan giden insanlara üzülmeyin. Onların sizin üzerinizde bir görevi vardı ve görevlerini tamamlayarak gittiler. Değerlendirmelerinizi bu yönde yaptığınızda her şeyin en güzel şekli ile ortaya çıktığını görebilirsiniz.Gösterdiğiniz değeri, ilgiyi ya da sevgiyi bulamadığınızı düşündüğünüz anlarda kime nasıl davranmanız gerektiği konusunu göz önünde bulundurmalısınız. Sevdiğiniz herkese güvenemezsiniz ama güvendiğiniz herkesi çok seversiniz. Bu dengeyi kurmak sizin için büyük bir kurtarıcı niteliğindedir.

Doğum günü zamanınıza kadar olan sürecek Merkür gerilemesi size oldukça fayda sağlayacaktır. 27 Şubat’ta karşıt burcunuz Başak’ta gerçekleşecek dolunayın da verdiği etkiyle eğitim, kariyer, ilişki, aile yani kısaca hayatınızda yarım kalan ne varsa birer birer tamamlanmaya doğru ilerliyorsunuz. Tıkandığınız ya da yolunuzun kapandığı noktalarda fark edeceğiniz detaylar, yapılması ve yapılmaması gerekenleri önünüze getirecektir. Bitmesi gerekenleri bitirmekten kendinizi vazgeçirmeyin. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz tüm yeni başlangıçlar eğer siz isterseniz başarılı bir şekilde gerçekleşebilirr. Artık duygusallık yerine sağduyu ve profesyonellik ağır basmalıdır. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir