Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumları

(19 Şubat-20 Mart)

5 Temmuz’da Ay Tutulması ile bu aya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla ilgili önemli bir proje ya da önemli bir iş birliği içinde olabilirsiniz. Belki de eskiden küs olduğunuz bir arkadaşınıza merhamet ederek hayatınıza yeniden onu almak isteyeceksiniz. Aşk hayatınız 12 Temmuz’a kadar biraz karışık ve sorunlu hissi verebilir ama Merkür 12 temmuzdan sonra ileri hareketine geçecek ve birçok karışıklığı kafanızdan kaldıracaktır. Eğer bu süreçte eski sevgiliniz geri döndüyse bazı eski duyguları, düşünceleri veya kalıpları yeniden konuşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi sağlıksız duygusal bağımlılıklardan kurtarmaya ve bunu devam ettirmeye hazır olacağınız harika bir ay içindesiniz. Temmuz ayının ortalarında artık yeni bir hayata geçiş yapıp sorumluluklarınızı arttırmış olabilirsiniz.

Daha Detay İsteyenlere

Daha hoşgörülü olmaya çalışmalı, sevdiğin insanlara karşı daha esnek bir tutum sergilemelisin. Geleceğin için daha somut ve ayağı yere basan planlar yapman gerekebilir.

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevre alanlarında dikkatli olman için seni uyarıyor.

Hayatınıza yeni bir arkadaş, dost katabilir, size destek olacak kişilerle tanışmanıza neden olabilir. Bazı arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir, onlara destek ve yardımda bulunmanız gerekebilir.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte hayattan daha fazla keyif alabilirsin. Bu dönemde aşık olman ve bir romantik ilişkiye başlaman mümkün. Oldukça şanslı bir dönemdesin. Sanatsal çalışmalar yapabilirsin.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir