BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak Burcu Haziran Ayı Yorumları

Aile düzeniniz, eviniz ve aidiyetleriniz şu aralar sizin için çok önemli… Hayanızı daha güvenli ve huzurlu bir hale getirmek için atağa kalkabilirsiniz. Hayat düzeninize etki edecek maddi ve manevi kontratlara el atmanız, taşınmak, ev düzenlemek, boşanmak, evlenmek gibi işlere kalkmanız ya da bağlayıcı iş anlaşmaları yapmanız mümkündür.  Size gereken şey sakin olmak! Her şey mükemmel olsun derken fazla açılıp dağılmayın. Maddi veya manevi açıdan yeterli olamama korkusu ile tam istediğiniz gibi bir şeyler yapamama kaygısı arasında yıpranmayın. Aşırı beklentili olmaktan da tutamayacağınız sözler vermekten de kaçının. Sınırlarınızı koruyun ve yan yana olduğunuz kişilerin sınırlarını gözeterek davranın. Zira önümüzdeki altı ay boyunca bu sınırlar içinde verimli ve huzurlu olmaya çalışacaksınız.

Daha Detay İsteyenlere

Ev ve emlak konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Uzun zamandır çözmek istediğiniz miras konularını çözüme ulaştırabilirsiniz. Ailevi sorunları çözmek için uygun bir zamandasınız.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması da bu gerilimin diğer ucunu oluşturacak diyebiliriz. Aynı anda hem kariyer hem ilişkiler hem de aile-ev ekseninde gerginlikler yaşayabilirsin. Yaşadığın stres sana hayatını yeniden kurma, bazı hedeflerini ve insanlarla olan ilişkilerini gözden geçirme kararı aldırtabilir.

Gerilim yükselirse büyük resme bakarak çözüm üretmeniz gerekiyor. Takıntılı davranmaktan vazgeçin. Haftanın ilk günlerinde maddi konular gündeminizde olacak. Yeni bir yatırım yapmaya karar verebilirsiniz.

İlerleyen günlerde yakın çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Ve yeni bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Yurt içi seyahatlerle ilgili gelişmeler gündeminize girebilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Arkadaş ortamınızda sizden saklanan şeyleri öğrenebilirsiniz. Herkesle özelinizi paylaşmamaya dikkat edin. Bulunduğunuz çevrede hakkınızda asılız dedikodular çıkabilir.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek tam Güneş tutulması sosyal çevre ve arkadaş gruplarıyla olan ilişiklerinde de sarsıntılara neden olabilir. Bazı kişiler hayatından çıkarken, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Hayat amaçlarını tekrar değerlendirmen ve yeni gelecek planları yapmaya başlaman da mümkün.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir