BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak Burcu Ocak 2021

Gizli olaylarla yoğun bir gün olabilir. Sizlere iletilenleri değil de gerçekleri öğrenmek için çabalamalısınız. Doğru tektir unutmayın. Şuan duyduklarınız belki de daha sonrası için yalan yanlış şeyler olabilir. Zamanın tüm gerçekleri ortaya çıkartma gibi bir huyu vardır. Biraz zaman… 2021 yılında önünüze bir dizi fırsat çıkacak. Mükemmeliyetçi yönünüze bir dur deyin ve herkesi mutlu etmeye çalışmaktan vazgeçin. Odaklanarak size engel olan eski alışkanlıklarınızdan vazgeçerseniz emin olun büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz diyebiliriz.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar, bazı gerçekler ortaya çıkıyor ve bunların zaferini kazanıyorsunuz.

2021 yılına girerken, kendinizi ve birçok zorluğu aştığınız 2020 yılındaki tamamlanma enerjinizle eski döngünüzü bitirip yeni bir döngüye hazırlık yaparak giriyorsunuz.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile korkularınızı sonlandırıyor ve hayata umutla bakmaya başlıyorsunuz. 6 aydır yaşadığınız kaybetme korkusu yüzünden özgürce harekete edemediniz. Bu da dönüşümü tam anlamıyla yaşamanıza engel oldu. Yalnızlığa sürüklendiğiniz zamanlar geride kaldı, artık her şeyin üstesinden geldiniz ve bundan sonra da gelebileceksiniz.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcu geçişi ile çalışma hayatınızda özgür bir düşünce yapısına kavuşuyorsunuz. Bilimsel verilerin ışığında hareket etmeniz günlük rutinlerinize yeni bir boyut kazandıracak ve bu da zamana ve kendinize daha iyi yatırım yapmanızı sağlayacaktır. Süreç yorucu olabilir ama finalinde buna değdiğini görebilirsiniz. Çünkü artık hiçbir emeğiniz karşılıksız kalmayacak.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile kendinizi ifade etme şeklinize odaklanabilir, Plüton’un da katkılarıyla tutumlarınız ve ortaya koyduklarınızla ilgili tepeden tırnağa bir değişik yapabilirsiniz.  Görünenden ziyade görünmeyenin yaşayacağı bir değişim, en çok sizin fark edeceğiniz ve yine en çok sizi mutlu edecek bir şekilde gelecek.

İş hayatınızda büyük bir hazırlık içine giriyorsunuz. Farklı bir başlangıç ya da var olan durumunuzu iyileştirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Titizliğiniz ve pratikliğiniz bu süreci yönetmenizde size yardımcı olacaktır.  İnanç ve yaşam hedeflerinize yeni bir rota belirleyebilirsiniz. Yeni bir eğitim, dil konusunda çalışmalar söz konusu olabilir.

28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay, 2021 yılının yeni başladığını size anlatmak için geliyor. Tamamlanan ve yeniden başlayan her şey için destek bulabileceksiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir