BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak Burcu Şubat 2021

Şubat ayına başlarken enerjiniz yüksek ve şanlısınız. Öte yanda ofisteki iş yoğunluğunuz gitgide artabilirr. Ayın ilk haftası Güneş-Mars sert açısı aktif olduğundan kariyerdeki tepkilerinize dikkat edin. Altınızda çalışanlarla agresif diyaloglar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Seyahtlerinizde dikkatli olmalısınız. 11 Şubat yeniayında ise gergin olduğunu ofiste yeni başlangıçlar için güzel zamanlar olacaktır. Duygusal hayatınızda da karamsarken ansızın biri kalbinizi çalabilirr.

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar sizler için ilişki hayatında romantik zamanlar olacaktır. Sevidğinizle aranızdaki bağ daha da güçlenecektir. 27 Şubat dolunayı ise sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her konuda karar alırken acele etmeyin. Akademik hayatınızda emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Umutsuz olduğunuz her konuda sürprizler yaşanabilirr.

Daha Detay İsteyenlere

Başak Burcu Şubat ; Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar, Şubat ayına yönetici gezegeniniz Merkür’ün gerilemesi ile başlıyorsunuz. Bu durum sizin, gerileme bitene kadar yani 20 Şubat’a kadar eski konulara karşı gereğinden fazla bir takıntı içinde olabileceğinizi gösterir. Çok çalıştığınız ve biraz da yorulduğunuz ama keyifli işlerin peşine de düştüğünüz Ocak ayının ardından, tam istediğiniz sonuçları alamamış gibi hissetseniz de Şubat ayında bunların meyvesini almaya başlayacağınızı söyleyebiliriz. Plüton’un Oğlak burcunda ve Mars’ın da Boğa burcunda ilerlemesi de işlerinizin iyiye gitmesi açısından sizi oldukça destekliyor.

11 Şubat’ta Kova burcundaki yeni ay ile birlikte kariyer hayatınızda önemli bir dönem başlatıyorsunuz. Sadece bu dönem eskiye nazaran daha detaylı düşünmeli ve karar verirken ince eleyip sık dokumalısınız. Yeni başlangıçlara hazırlanırken ve yeni adımlar atarken sanki bu yaptıklarınızın devamlılığı olmayacak gibi hissedebilirsiniz. Merkür’ün geri hareket etmesinin de etkisiyle kendinize sürekli hata yapıp yapmadığınızı sorabilirsiniz. Böyle bir durum halinde canınızı hemen sıkmamalı ve bunun bir süreç olduğunu kendinize hatırlatmalısınız. Özellikle ortaklı işlerinizde iplerinizi elinizde tutmalı ve işlerinizi başkalarına bırakmadan yapmaya özen göstermelisiniz. Bu ay ilgi çeken bir diğer unsur da, eski ya da beklenmedik yeni romantik ilişkinizle ilgili bir sürprizler yaşama ihtimalinizin olmasıdır. Bir ilişkiyi bitirip yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da eski bir hikayenizle ilgili yeni bir adım atabilirsiniz.

27 Şubat’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay mali sıkıntılarınızı veya problemlerinizi çözmeniz size iyi bir zaman tanıyacaktır. Bu ay boyunca durumunuzu iyileştirecek teklifler veya yeni sözleşmeler yapabilirsiniz. Çalışanlarınız veya sizinle ilgili şaşırtıcı değişimler veya olaylar gündeme düşebilirr. Bu tür olaylar size geleceğiniz konusunda iyimserlik ve güven verecektir. Tabii ki, her zaman olduğu gibi, faaliyetleriniz ve istikrarınız çok önemlidir. Manipülasyona açık olacak konuşmaların içinde kendinizi bulabilir ya da eski davalarınızdan haberler alabilirsiniz. Bu yüzden ufak tefek konularla uğraşmayın. İyileşen ve güzelleşen hayatınızın tadını çıkarın. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir