?Başarı giden yol zorlu yollardan geçer. Sen bunu çok iyi bilenlerdensin, ama bu zorluklardan asla yılmadın bıkmadın ve sonunda hak ettiğin başarıyı yakaladın.
awumbuk.com Başarı,Güzel Dilekler ve Tebrik Mesajları?

?Başarı ya giden yol zorlu yollardan geçer. Sen bunu çok iyi bilenlerdensin, ama bu zorluklardan asla yılmadın bıkmadın ve sonunda hak ettiğin başarıyı yakaladın.

?Bu güzel ve gurur verici başarınızı tebrik eder başarını canı gönülden kutlarım.

?Azim, sabır ve çalışma bir başarı için olmazsa olmaz şartıdır. Sen bunları gerçekleştirerek zoru başardın. Seni canı gönülden tebrik ederim.

?Yokuş aşağıya herkes koşarak iner ama asıl önemli olan yokuş yukarıya koşarak çıkmaktır. Canım kardeşim sen bunu başardın. Bu başarını tebrik ederim.

?Canım arkadaşım sonunda çok istediğin işine kavuştun. Seni canı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

?Senin için bu başarı bir başlangıç olduğunu düşüyorum. İnşallah daha büyük başarılara imza atarsın. Seni tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

?Senin başarınla sevinmek, senin gibi birinin kardeşi olmaktan büyük gurur duyuyorum bizlere böyle bir mutluluğu yaşattığın için teşekkürler kardeşim. Başarını tebrik ederim. Yolun açık olsun kardeşim.

?Kimse yatarak başarıya ulaşamamıştır. Bunu sende gördün ve kanıtladın. Çok çalıştın ve emeğinin karşılığını aldın. Tebrikler.

?Başarıya giden yol hiçbir zaman çiçekli yollardan geçmez, başarıya giden yol dikenliklerden, sarp geçitlerden gider. Senin gibi azimli ve sabırlı insanlar bunu çok iyi bilirler. Başarını tebrik eder seni kutlarım.

?Güzel dostum azim ile çalıştın, sabır ile bekledin ve sonunda hak ettiğin yere geldin. Huzur ve mutluluk içinde hayatını sürdürmen dileğiyle seni tebrik ederim.

?Pes etmeden, zorluklardan korkmadan, önüne çıkan engellerden asla yılmayan azimli kardeşim bu güzel ve sevindirici başarını tebrik ederim.

?Karanlığa giden yolda aydınlatıcı bir ışık yaktın. Senin gibi biriyle gurur duyuyoruz. Seni canı gönülden tebrik ederim.

?Bazıları başarı elde edemeyince başarılı insanların başarılarını küçültmekle kendini teselli ederler. Senin gibiler ise bu tür insanlara inat başararak onlara ders verirler. Tebrikler.

?Başarıya zorluklar diyarından sonra, sabır ülkesinden geçerek ulaşılır.

?Bu başarını tebrik eder ve sana bir abi olarak şu tavsiyede bulunmak istiyorum: Unutma ki canım kardeşim başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

?Bu ilk başarın ama biliyorum ki bu son başarın olmayacak. Bahtın yolun açık olsun kardeşim tebrikler.

?Kendine bir hedef koydun ve o hedefe doğru azimli adımlarla ilerledin ve sonunda haklı olarak başardın. Seni tebrik eder kutlarım.

?Doğru tercih ve kararlı çalışma sana başarıyı getirdi. İnşallah bundan sonra hayatın boyunca hep doğru kararlar verir, her zaman çok mutlu olursun. Tebrikler güzel insan.

?Tebrik ederim, kutlarım, aferin sana, helal olsun, sen azimli ve çalışkan birisin daha ne söyleyeyim tebrikler.

?Hayatında yaptıklarının her zaman seni ileriye taşımasını umut ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

?Hayallerinin gücünü hayatının her anında hissetmen dileğiyle. Başarı senden eksik olmasın.

?Başarılarının başkahramanı olan tutkularını her soluğunda yaşaman dileğiyle.

?İnancının en büyük zaferi olan başarılarının daimi, yanaklarından süzülen her damla yaşın sebebiyse mutluluk olması dileğiyle…

?Hedefini bir gün bile unutmadan her zaman en iyisini hak ettiğini kendine tekrarla. Başarmanın hazzıyla ayaklarının yerden kesilmesi dileğiyle.

?Hak ettiğin tüm güzellikler ömrün boyunca hep bir adım ötende olsun. Güzel kalbin başarılara doymasın

?Hırsının elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağını unutmadığın, alkış seslerinin kulaklarında çınladığı nice başarıların olsun.

?Hedefinden bir an bile sapmadığın, rüzgarın yönünü değiştirmesine izin vermediğin sonsuz güzellikte başarılar seninle olsun.

?Unutulmayacak anların başkahramanı! Sabrının en güzel hediyesini aldığın bugün, dilerim ki senin için tüm başarıları arkasından getireceği bir başlangıç olur.

?Uzun gecelerin, uykusuz sabahların peşini bırakmadığı zamanlara inat dik duruşunla kazandığın başarıların daim olsun!

?Yeni işin bir ev gibi sarıp sarmalasın seni. Ailen gibi olan insanlarla birlikte daha nice başarıların olsun. Tebrikler!


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir