BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa Burcu Haziran Yorumları

Kaybetme ya da zarar görme korkunuzu makul ve mantıklı bir seviyeye çekmeniz gereken bir zaman… Riskler hakkında temkinli ama fırsatlar hakkında uyanık olursanız, bu süreci kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Herkes saçmalarken siz aklı selim sahibi insan konumuna oturup, danışılan ve güvenilen kişi olabilirsiniz. Kritik nokta; geçmişte düştüğünüz hatalara düşmemek ve bazı davranış kalıplarını ısrarla tekrar etmemek için özen göstermeniz!  Maddi olarak fazla açılmamaya, gelirlerinizi borçlarınızı kapatmak için kullanmaya özen gösterin. Riskli yatırımlardan uzak durun. Bekleneni vermeyen işler ve konumlar için kaynak ve zaman tüketmeyin. Önümüzdeki altı ay boyunca kaynak yönetimi konusunda özenli olursanız yılı kazançlı bitireceksiniz. 

Daha Ayrıntı İsteyenlere

Ortak yatırımlarla ilgili radikal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miraslarla ilgili önemli haberleri alabilirsiniz. Risk ve tehlike içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız.

5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, finansal konuları ön plana çıkaracak. Ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Yeni girişimler, kredi kullanmak, borç almak, borç vermek için uygun bir zaman dilimi değil.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Elektronik aletlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. İnsanlarla iletişim kurarken yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar hiç tahmin etmediğiniz yerlere gidebilir. Bazen susmak en iyi iletişim tercihi olabilir.

Boğa Burcu 21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması kardeş ve yakın çevre ilişkilerini gündeme getiriyor. Bu konuda daha duyarlı olabilir, geçmişten gelen sorunlara çözüm bulmak için çabalayabilirsin.

Angarya işlerden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili sorunları çözmeniz gerekebilir. Takip eden günlerde ilişkilerinizde ön planda olacak. Sevgiliniz ile plan yapabilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan romantik zamanlar nihayet gerçekleşebilir.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir