BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa Burcu Şubat 2021

Şubat ayına başlarken gelecek planlarınız, ne yapmalıyım neyi hayatımdan çıkartmalıyım bu aklınızda olacaktır. Şubat’ın ilk haftası Güneş-Mars sert açısının etkisiyle iş hayatında krizler yaşayabilirsiniz. Egoist davranışlara maruz kalabilirsiniz. Boğa Burcu Şubat ayrıca Mars sizlerde özellikle her konuda sinirlerinize hakim olmalısınız. 11 Şubat’taki yeniay, bu agresif olduğunuz kariyer konularında size bir şans verecektir. Özellikle bu iş hayatında sadece başarı değil maddi olarak da destekler getirecektir. Sadece Merkür retro bitmediği için yeni bir işe halen başvurmayın.

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Bu, 20 Mart’a kadar Boğa ve yükselen Boğa’lar için bir nebze derin nefes alma vakti olacak. Hayatınızdaki şans bir anda dönecek. Her alanda işim rast gidiyor diyeceksiniz. 27 Şubat dolunayında ise aşk hayatında zıtlıklar yaşasanız da karamsar olduğunuzda partnerinizin sürprizleri sizi mutlu edecektir.

Daha Ayrıntı İsteyenlere

Boğa Burcu Şubat Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar, Şubat ayı sizin için özgürleştiğiniz bir ay olarak görülebilirr. Kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz ve doğru anlaşılmaya başladığınız bu dönem, değişime karşı olan direncinizi kırmalı ve o değişim her ne ise onu hayatınıza dahil etmelisiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte, iş hayatınızda güçlü değişimler ve ses getirecek projeler söz konusu olabilirr. Hayatınızın en güçlü döneminde olduğunuzu kendinize sık sık hatırlatın. Satürn – Uranüs Karesi 17 Şubat sonrasında sizi farklı konularda büyük gelişmelere götürecektir. Yeteneklerinizi harekete geçirmelisiniz. Altın gibi olunuz, yere düşseniz de değerinizi yitirmezsiniz. Mutlaka sizi oradan alıp boynuna kolye yapacak biri ya da birileri çıkacaktır.

11 Şubat’ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki yeni ay, ideallerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Unutmayın, insanlar idealleri ve ümitleri ile hayata tutunurlar. Büyük önemli bir iş başarma düşüncesi, bir hedefe ulaşma azmi insanı harekete geçirir ve kanatlandırır. Bu ay rotanızı belirlemelisiniz. Rotanız yoksa hiçbir rüzgâr size yardımcı olamaz. Bu yeni ay ile alacağınız rüzgâr sizin bir rotanızın olup olmadığını gösterecek. Kendinizle ilgili bir hayal kırıklığı yaşamak istemeyeceğiniz, şimdiden bunun hazırlıklarıyla ilgilenmelisiniz. Özellikle finansal alanda yapacağınız yatırımlara karşı daha fazla hazırlıklı olmalısınız.

20 Şubat’ta Merkür ileri hareketine başlıyor ve 25 Şubat’ta yönetici gezegeniniz Venüs Balık burcuna geçiyor. Şubat sonu her şey yerli yerine oturacak, işler yoluna girecek ve siz o yolda güvenle ilerliyor olacaksınız. 27 Şubat’ta gerçekleşecek olan Başak dolunay size yeni bir aşkın sinyallerini yakabilir ya da geçmişte haklı olduğunuz bir konuda haklılığınızın ortaya çıkararak bunu önünüze getirebilir. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir