BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa Burcu Temmuz Yorumları

05 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlıyorsunuz. Bir yayıncılık, reklamcılık veya yurtdışı projesi gündeminizde varsa bunlardan herhangi biriyle güçlü bir ivme yakalayabilirsiniz. Ay Tutulması, sizin güneşinizle muhteşem bir bağlantı kurarak, gerçekten bildiğiniz bir alanda otorite statüsüne ulaşmanıza yardımcı oluyor. Bu ay önemli başarılara imza atıyor olacaksınız. Göz önünde olduğunuz ve üzerinizdeki isteksizliğin bittiği bir ay diyebiliriz.

Özellikle dikkat etmeniz gereken şey yazma veya konuşma noktasında daha fevri ve gerilimli olmamanızdır. 8 Temmuz- 27 Temmuz’a kadar, hayatınızda bazı köklü değişimler söz konusu olabilir.

Daha Ayrıntı İsteyenlere

atürn, 2 Temmuz tarihinde tekrar yöneticisi olduğu Oğlak burcuna dönüş yapıyor. Eğitim, hukuki süreçler, yurt dışı gibi konularda sürüncemede kalan, artık geride bırakmak istediğin konular varsa, bu dönem biçilmiş kaftan denilebilir.

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması ise Satürn’ün de vurguladığı yurt dışı, hukuki süreçler, yüksek öğrenim konularını daha da ön plana çıkarabilir. Kendini görüşlerin ve inançların yüzünden yakın çevren ile çatışabileceğin bir süreçte bulacaksın.

Yakın çevrenize, kardeşlerinize ve kuzenlerinize karşı sert ve soğuk davranmayın. Çevrenizdeki insanlara karşı biraz daha sempatik ve sevgi dolu yaklaşmaya çalışın. Kuzenleriniz, komşularınız varsa kardeşlerinize karşı küslük, kırgınlık durumları oluşabilir.

Hukuksal, eğitim, iletişim, akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma, bitiş yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili sorunların bitişi anlamına da gelmektedir.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay özellikle kardeş ve kuzenlerle ilgili konuları gündeme getirebilir. Komşu ziyaretleri artabilir. Finansal anlaşmalar yapman mümkün. Memleketine gidebilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar ailenizde sağlık problemi olan biri varsa durumu iyiye gidebilir. Ailecek bir şeyler yapmak aranızdaki bağı güçlendirecektir.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir