<br>KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Bu dönemde alacağınız kararlar önümüzdeki ayları etkilebilir. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

KOÇ Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>BOĞA (21 Nisan - 20 Mayıs)

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ortak yatırımlarla ilgili radikal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miraslarla ilgili önemli haberleri alabilirsiniz. Risk ve tehlike içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız.

BOĞA Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

Açık düşmanlıklar ve rekabet konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve sağduyulu hareket etmeniz de fayda var. Rekabet içeren durumlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.

İKİZLER Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Diyet ve spora başlamanız mümkün. Uzun zamandır kilo vermek istiyorsanız başlangıç yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız. İşlerinizi hallederken yüksek efor sarf etmeniz gerekecek. Kendinizi fazla yormamaya çalışın. Aksi takdirde sağlığını risk altına girebilir.

YENGEÇ Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>ASLAN (23 Temmuz - 23 Ağustos)

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ayın ilk günlerinde iletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacak. Yeni bir araba almaya karar verebilirsiniz. Sözleşme fırsatları önünüze gelebilir. Takip eden günlerde ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek.

ASLAN Burcu Genel Özelikleri İçin

<br><br>BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)


BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ve emlak konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Uzun zamandır çözmek istediğiniz miras konularını çözüme ulaştırabilirsiniz. Ailevi sorunları çözmek için uygun bir zamandasınız.

BAŞAK Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

 Hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Önünüze önemli sözleşme fırsatları gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir seyahatte tanışacağınız bir kişi hayatınız üzerinde önemli bir etki yapabilir.

TERAZİ Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bunun getireceği krizleri soğukkanlılıkla çözmeniz gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mantıklı seçimler yapmalısınız.

AKREP Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatınızda önemli ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle yeni projelerle ilgili dengeli hareket etmeniz gerekiyor. Ayın ilk günlerinde arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Üyesi olduğunuz kulüpler ve derneklerle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Takip eden günlerde kafanızı dinlemek isteyeceksiniz.

YAY Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için doğru bir zamandasınız. Hedeflerinizle ilgili bir yeniden değerlendirme yapmak faydalı olabilir. Özellikle de kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetmek için ciddi kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Hayallerinize ulaşmak için çabalarken önünüzde engellerin olduğunu farkına varabilirsiniz. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirebilir, hedeflerinizi yeni bir bakış açısıyla revize etmek isteyebilirsiniz.

KOVA Burcu Genel Özelikleri İçin

<br>BALIK (19 Şubat - 20 Mart)

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bu ay kariyerinde yeni bir yol izlemeye karar verebilir, aile ilişkilerinde ise uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturabilirsin. Çalışmıyorsan, yeni bir iş söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ya da olmaya karar verebilirsin.

BALIK Burcu Genel Özelikleri İçin

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir