İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumları

Sizin için ayın konusu ilişkiler… Kiminle nereye kadar yol alabileceğinize karar vereceksiniz. Uzun vadeli bir aşk ilişkisi ya da iş birliği içinde olduğunuz ya da böyle bir niyetle yakınlaştığınız insanları iyi inceleyin! Gösterişlerine, iddialarına değil geçmişten bugüne yaptıklarına bakarsanız, daha gerçekçi beklentiler içine girersiniz. Kontratlarınızı iyi inceleyin; size sıkıntı doğuracak açık uçlar bırakmış olabilirsiniz. Siz de söz verirken hem kendinize hem karşınızdakine dürüst ve insaflı davranın. Taşıyamayacağınız kadar çok yükün altına girip kurban psikolojisine girmeyin. Ya da üzerinize düşenleri savsaklayıp kimseyi güç duruma düşürmeyin. Önümüzdeki altı ay boyunca bağlayıcı ilişkilerdeki tavrınızı dönüştürmekle uğraşacaksınız. Bu ayı durumu tanımlamak için kullanın.

Daha Detay İsteyenlere

Açık düşmanlıklar ve rekabet konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve sağduyulu hareket etmeniz de fayda var. Rekabet içeren durumlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.

5 Haziran tarihinde karşıt burcun Yay’da gerçekleşecek olan halkalı Güneş tutulması ilişkiler konusunda seni bir kez daha testten geçiriyor olacak. Eğer sorun yaşadığın bir ilişkin varsa, bu dönemde ayrılık çanları çalabilir.

Fakat sorunları aşmanız durumunda, ilişkiyi resmi bir zemine taşımayı düşünebilirsiniz. Öte yandan, hayatında kimse yoksa, bu dönemde senin için uzun vadeli olacak biriyle tanışabilirsin.

Eski sevgililerden haberi alabilirsiniz. Kafanız karışabilir. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Sözleşmeler konusunda iki kere düşünmenizde fayda var.

Yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. İlerleyen günlerde işlerinizi halletmeniz gerekecek. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili karar alabilirsiniz. Yeni bir eleman almanız söz konusu olabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. İnternet üzerinden para transferlerinde dikkatli olun. Güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yaparak risk almayın.

20 Haziran’a kadar sizin burcunuzda kalacak olan Güneş ile kendinizi daha enerjik, daha neşeli ve daha özgüvenli hissedeceksiniz. Hedeflerine odaklanabilir, herkesle rahatça iletişim kurabilir, sosyal ağlarını genişletebilirsin.

22 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek tam Güneş tutulması seni finansal konularda etkiliyor olacak. Maddi konularda endişelerin artabilir, kendini, aileni ve sevdiklerini maddi konularda güvence altına almak isteyebilir, bu nedenle sezgilerine güvenerek yeni adımlar atmak isteyebilirsin. Ancak rasyonelliği elden bırakmamalı, ayağı yere basan projelere yönelmelisin.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir