İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler Burcu
İkizler burcu

Duygularınız yükselişe geçiyor! İki yılda bir gerçekleşen Venüs gerilemesi, bir yanardağ hareketi etkisi gösterebilir. Evliyseniz ve 1983-1984 yıllarında doğduysanız, ilişkinizdeki problemlere önem vermeniz gerekebilir. 1970-1984 yılları arasında doğduysanız, sevgilinizin iş yoğunluğunun ilişkinizi zedelediğini düşünebilirsiniz. Kalbiniz boşsa ve hoşlandığınız biri varsa, bu ay duygularınızı dile getirebilirsiniz.

Kariyerinizde emeklerinizin karşılığını alacağınız günler sizi bekliyor. Birikimlerinizi farklı yatırımlarla destekleyebilirsiniz. Ailenizle ilgili yaşanacak gelişmeler hızlı günlerin habercisi olabilir.

Daha Detay İsteyenlere

Işığınızla parlayacağınız bir döneme ilerliyorsunuz

Mayıs, ayın 20’sine kadar sizi kontrolünüz dışı olayların akışı içinde bırakabilir. Ne yapacağınıza karar vermekte zorlanabilir, çoğu zaman izleyici kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem sizi mistik ve manevi konulara yakınlaştırabilir. Kendinizi manevi yönden zenginleştirebilirsiniz.

7 Mayıs’taki dolunay bu akışın içinde size gündelik meşgalelerinizi ve yapmanız gerekenleri hatırlatan bir uyandırma zili görevi yapabilir. Öte yandan Venüs burcunuzda ve tüm ay boyunca da sizi şanslı ve avantajlı kılıyor. Ancak 13 Mayıs’ta retrosu başlıyor ve 25 Haziran’a kadar sürecek olan bu Retro eski hikayeleri, mevzuları yaşamınıza geri getirebilir. Eski ilişkiler, ilişki modelleri yine retronun getirilerinden olabilir.

Bu dönem kozmetik, estetik girişimler için pek de iyi olmayabilir. Ayrıca maddi konulara da gayet temkinli yaklaşmalısınız. 12 Mayıs’ta yıldızınız Merkür’ün yönetici olduğu burcunuza ilerlemesiyle her şey değişmeye başlıyor. Güç kazanabilirsiniz. İletişimde de ilişkilerde de söz sahibi olabilirsiniz. 20’sinde Güneş’in de burcunuza ilerlemesi sizi tartışmasız zodyağın en dikkat çekici burcu kılabilir, göz kamaştırıcı ve büyüleyici olabilir, hemen her şeyde sözünüzün geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu pırıltılı dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

13 Mayıs’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle değişken burçlarda hareketlilik artıyor. Kariyerinizde, iş yaşamınızda mücadele artabilir, siz de daha girgin, cesur, korkusuz davranabilirsiniz. Gözle görülen hızlı ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız zira pek tekin konumda olmayan bu Mars statünüze, konumunuza zarar veren, onu zedeleyen türde olabilir.

22 Mayıs’taki yeni ay özellikle burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Tazelenip kendinizi toparlayacağınız ve yeni girişimler yapacağınız bir yeni ay sizi bekliyor. Bu ay Retro yapan gezegen yalnızca Venüs değil.

11 Mayıs’ta Satürn, 14 Mayıs’ta Jüpiter retrosu başlıyor ve iş, kariyer ve sosyal alandaki yavaşlamalara işaret ediyor. Satürn retrosunda uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerde, konularda gecikme, erteleme, sürüncemeler görülebilir. Jüpiter retrosu ise ruhsal, psikolojik hezeyanları bir başka noktaya taşıyabilir. Stres, gerginlikler karşısında mücadele gücünüzü korumaya çalışmalısınız.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir