İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler Burcu Şubat 2021

Şubat ayına başlarken seyahat planları yapıyor olabilirsiniz. Ne kadar karamsarlığa bürünseniz de pozitif gelişmeler oldukça enerjiniz artacaktır. Güneş-Mars sert açısının aktif olmasıyla ayın ilk haftası sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İkizler Burcu Şubat Beklenmedik bir problem veya ağrı oluşabilirr. Geçmişteki biriyle ilgili de şok edici şeyler görebilirsiniz. 11 Şubat yeniayında, sizler akademik alanda yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca aşkta her şey ter gidiyor derken bir anda şansınız dönebilirr.

20 Şubat sonrasında daha güzel bir enerjiniz olacaktır. 18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar sizler için kariyer konularında güç kazanma zamanı olacaktır. Geleceğinize dair yöne verme zamanı şimdi başlayacaktır. Sadece yeni adımlar için Merkür retrosunun bitmesini bekleyin. 27 Şubat’taki dolunayda ailenizle ilgili gündemler oluşabilirr. Sağlığınızda şifa bulacağınız bir sürece girebilirsiniz.

Daha Detay İsteyenlere

İkizler Burcu Şubat Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar; Şubat ayı yönetici gezegeninizin gerilemesi ile başlıyor. Eski arkadaşlıkların ve eski aşkların gündeminizi fazlasıyla meşgul etmesi mümkün olabilirr. Özellikle 20 Şubat’a kadar biraz daha tembel ve inançsız bir bakış açısı içinde olabilirsiniz. Ama bu etkiden çıkıp aksine bu durumu fırsat bilip inançlarınızda daha kararlı olmalı ve eski çalışkanlığınızı kaybetmemelisiniz. Bu tarihler arasında yapamayacağınız işler konusunda gereğinden fazla mazeret üretmek isteyebilirsiniz. Herkesi kandırabilirsiniz ama unutmayın ki insan kendini kandıramaz. Mümkün oldukça bu içsel korkularınızdan uzak kalmalısınız. Değil düşmana, dosta bile minnet etmemek için mazeret tanımamalı ve başarıncaya kadar çok çalışmalısınız.. Ama öte yandan da, kimseye hiçbir konuda fikir beyan etmeyin. Herkesin kendi sınavını kendisinin yaşaması, sizin için de onlar için de daha iyi bir fikir. Sizin sınavınız ise, yaptığınız iyiliklerin bir görev haline dönüşmemesi hususuna dikkat etmektir. Zira yaptıklarınızdan bir karşılık bekliyorsanız bu dönemde zorluklar yaşayabilirsiniz.

11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, hayatınızda net olmayan birçok konusu için bir belirleyici olacaktır. İlişkinizde hiç olmadığı kadar özgürleşmek ve tek olmak isteyebilir ya da uzun süredir yalnızsanız ilişkiye özlem duyabilirsiniz. Bu doğum haritanızdaki duruma ve hayat hikayene göre değişim gösterir. Yeni ayın bu güzel etkisiyle sahip olduğunuz donanımın farkına varmalısınız. Bunu en verimli şekilde kullanacağınız olaylarla karşılaşacaksınız. 17 Şubat’ta gerçekleşecek olan Satürn-Uranüs karesi, sizi bu bağlamda tetikleyecek bir noktaya götürecektir. Belki bu dönemde herhangi bir kulüp kurma ya da birlikte iş yaptığınız arkadaşlarınızla bir ağ oluşturma kararı içine girebilirsiniz. Taşınma ve yer değişikliği gibi fikirleriniz varsa 20 Şubat’a kadar temkinli bir şekilde beklemenizi önerebiliriz.

27 Şubat’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve bu durum sizi “O yaptıysa ben de yapabilirim” deme noktasına götürebilir. Elbette yapabilirsiniz ama burada yapmak istediğiniz, peşine düştüğünüz şey bir kötü bir hırs mı yoksa hedef mi bunu iyi belirlemelisiniz. Unutmamalısınız ki azim, kararlılık, sabır ve hırsla çalışmak insanı başarıya götürür. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Yeter ki bu dönem ne istediğinize karar vermiş olun. Ay sonuna doğru yönetici gezegeninizin de ileri harekete geçmesiyle daha rahat bir nefes alacaksınız. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir