İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler Burcu Temmuz Ayı Yorumları

5 Temmuz’daki Ay Tutulması ile yeni bir Ay’a başlıyorsunuz. Bir süredir sizi yoran borçlarınızı kapatabileceğiniz ve ekonomik rahatlamalar içine gireceğiniz bir dönemdesiniz. Belki bir öğrenciyseniz öğrenci kredinizi veya kredi kartlarınızı kapatıyor olabilirsiniz. Başka bir yönden bakacak olursak şirket kurmak, iflas başvurusunda bulunmak, kredi çekmek veya vergilendirmeler ile ilgili konular gündeminiz olabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür, gerileme hareketini 12 Temmuz’da tamamlıyor ve sizleri mali konularda daha rahat bir durum içine çekmeye doğru götürüyor diyebiliriz.

Daha Detay İsteyenlere

 5 Temmuz’da Oğlak burcunda oluşacak halkalı Ay tutulması ortak kaynaklar, eşinin ya da partnerinin parası, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda sıkıntı yaşayabileceğine işaret ediyor.

Eşin ya da ortağının gelirinde ani değişiklikler meydana gelebilir. Vergi borçları, sigorta primleri, kredi borçları ya da eski borçlar kendini baskı altında hissetmene neden olabilir.

Finansal kaynaklar, krediler, ödemeler gibi konuları hayatınızda çok daha görünür bir hale getirecektir. Kredi almak için uğraşabilir, fon alım ve satım işleri ile ilgilenebilir, banka ile ilgili bir takım konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte özellikle finansal konular hareketlenebilir.  Aile fertlerine maddi yardımda bulunabilirsin, ailenin gelirlerinden faydalanmam da mümkün ya da yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar insan iletişiminin ağırlıklı olduğu sektörlerde çalışıyorsanız işinizde tanınacağınız noktalara gelebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da verimli bir dönemde olabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Size söylenenlere inanmamanızda yarar var.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir