koç Burcu Haziran Ayı yorumları
Haziran Ayı Koç Burcu Yorumları

Yaydan fırlamaya hazır ok gibi istekli ama bir o kadar da gergin olduğunuz bir dönem. Meslek yaşantınız ve sorumluluklarınızla ilgili bir türlü aktive olamayan potansiyeller ya da ağır işleyen süreçler sizi kaygılandırabilir. Kendinizi çaresiz ve güçsüz hissetmemek, hayatın gerisinde kalmamak için fazla atak davranmaya kalkabilirsiniz. Adımlarınızı atarken geçmişten ders almaya özen gösterin. Sırf ‘’bir şeyler yapabildiğinizi’’ kanıtlamak için güvenli olmayan girişimlerde bulunmayın. İnsan ne plan yaparsa yapsın ancak zamanın ruhunun belirlediği sınırlar içinde hareket edebilir. Sınırlar ve bunların oluşturduğu riskler yokmuş gibi davrananlar ya boşa uğraşır ya da kurban durumuna düşerler. Planlarınızda temkinli olmak, önümüzdeki altı ay içinde daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

Daha Ayrıntı İsteyenlere

Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Bu dönemde alacağınız kararlar önümüzdeki ayları etkilebilir. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

İlişkilerle ilgili aktif adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkide sorunları çözmek için hareket edebilirsiniz. Takip eden günlerde kredi ve borç konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

5 Haziran’da Yay burcunda halkalı bir Ay tutulması meydana gelecek. Özellikle yolculuklar sırasında dikkatli olmalısınız. Sinirli ve dikkatsiz hareketleriniz rahatsız edici durumlara neden olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili bir takım olaylar huzursuz olmanıza neden olabilir. Yurt dışı işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Spor yaparken dikkat etmelisiniz zira sakatlıklar yaşanabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Evinizdeki elektronik aletlere dikkat etmelisiniz. Aile içinde sorunlar çıkabilir. Aile bireylerinin sağlık sorunlarında yardımcı olmanız gerekebilir. Duygusal olarak da karışık olacağınız bir dönemde olacaksınız.

Koç Burcu 21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması hayatında aile ve evle ilgili konuların ön plana çıkacağına işaret ediyor. Ailenin güvenliği ve geleceği hakkında yeni kararlar alabilir, yeni hedefler belirlemek isteyebilirsin.

Gayrimenkul alım satım işleri yapman söz konusu olabilir. Evlenebilir, eğer çocuk düşünüyorsan, bu konuda güzel haberler alabilirsin. Taşınma, ev değiştirme konuları gündeme gelebilir.

28 Haziran tarihinde burcuna geçecek ve ileri geri hareketlerle yıl sonuna kadar burcunda kalacak olan Mars sana büyük bir enerji kazandıracak. Yılın ikinci yarısını, savaşçı ruhunu öne çıkararak ve engel tanımayarak geçireceksin.

Hayatının her alanında yeni girişimler, yeni deneyimler seni bekliyor. Ancak Mars’ın retro hareket edeceği 11 Eylül – 15 Kasım tarih aralığında daha kontrollü olmanda ve adımlarını daha düşünerek atmanda büyük fayda var.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir