koç Burcu Haziran Ayı yorumları
Koç Burcu Şubat 2021

Koç Burcu Şubat Şubat ayına şansınız açık başlasanız da arka plandaki Merkür retrosunu unutmadan garantici olarak işlerinizi yapın. Güneş-Mars ikilisi Şubat’ın ilk haftası parayla ilgili konularda sorun çıkartabilirr. Ayrıca dostlarınıza karşı agresif olabilirsiniz. 11 Şubat’taki yeniay, sizler için umut olacak. Keşke dedikleriniz bir bir gerçek olabilirr. Aşkta inanılmaz bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Şubat ayının ikinci yarısı daha da enerjiniz artacak. Bunu sizde hissedeceksiniz. 18 Şubat’ta Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle sizlerin hem psikolojik hem fiziksel sağlığında düzelmeler olacaktır. 20 Mart’a kadar eski defterler açılsa da siz önünüze bakmalısınız. 27 Şubat’taki dolunay ofis hayatında sürpriz gelişmeleri getirebilirr. Yeniayda adım attığınız işlerde başarılar gelebilirr. Sağlığınıza dikkat ettiğiniz sürece toparlanacaksınız. Geçmiş ilişkinizden geri dönüşler olabilirr.

Daha Ayrıntı İsteyenlere

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar, planlı ve düzenli ilerlemelisiniz. Artık bir kurulum içine giriyorsunuz.

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar, Şubat ayının başlamasıyla birlikte işler harekete geçecek. Yeterli enerjiye sahip olacaksınız ve bu nedenle ister kariyerinizde ister kişisel yaşamınızda olsun, aynı anda daha fazla görevi tamamlayabileceksiniz. Bu ay deneyimleyeceğiniz en önemli gökyüzü olayı, Satürn ve Uranüs arasındaki kare açı olacaktır. Önemli bir mali kazanım elde edeceğiniz bir iş projesi içine girebilirsiniz. Venüs’ün Kova burcunda olması ile birlikte meslektaşlarınız ya da grup arkadaşlarınızla aralarınızı düzeltebilirr. Yeni iş birlikleri içine girebilirsinizz. Geçmişten gelen eski bir sevgili ya da eski bir dost, sizde kafa karışıklığı yaratabilirr. Yaşananları ve sizdeki yerlerini iyi düşünerek hareket etmelisiniz. Teknolojiye, patentlere ya da uygulamalara yapacağınız yatırımlardan güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Koç burcunu besleyen enerji bu ay daha güçlü bir şekle giriyor.

11 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile 27 Şubat Başak burcundaki dolunay arasındaki zamanda sağlığınıza iyi bakın. Vücudunuzu ve özellikle sindirim sisteminizi yoracak gıdalardan uzak durmalısınız. Alkali ve detoks tarzı ürünlerle yeni bir beslenme düzeni kurun. İyi ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız bahsettiğimiz zaman aralığı size yardımcı olacaktır. Detoksu ve düzenlemeyi, sadece beslenme konusunda değil hayat görüşünüz ve çevreniz konusunda da yapmanız gerekebilirr. Sizi bazı konularda daha derin düşünmeye sevk edebilirr. Bu ay kendi başınıza zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Başkalarını dinleme ve anlama yeteneğiniz çok daha güçlü olacağı için bu süre zarfında hedeflerinizin ne yöne gittiğini de görebileceksiniz.

Merkür 22 Şubat’a kadar Kova burcunda gerileme hareketine devam ediyor. Bu dönemde oldukça dürüst olacaksınız. Koşullar ne olursa olsun, uygun olsun ya da olmasın fikirlerinizi ve inandığınız değerlerinizi çok sıkı bir şekilde savunmanız gerekecek. Ancak bu tutum nedeniyle iletişimde sorun yaşayabilirsiniz. Dahası, gerçek konular hakkında olduğu gibi konuşmaktan korkmayacaksınız ve insanlar sizden tavsiye almak için etrafınızda olacak. Merkür’ün ileri hareketine geçmesiyle savunduğunuz konularda haklılığınızın ortaya çıkması söz konusu olacaktır. Bu durum sizi umutlandıracak ve yaşama karşı mücadele gücünüzü arttıracak. Kariyerinizde daha anlaşıldığınız ve fark edildiğiniz güçlü bir dönemdesiniz. Bu etkiyi sürdürülebilir kılmak için, doğru olduğunuza inandığınız her şeyi doğru bir dille ifade etmeye, anlatmaya çalışmak sizi fazla kazançlı çıkartılacaktır. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

1 yorum

2021 Şubat Ayı Burç Yorumları | Awumbuk Sanat Ve Eğlence · 2 Mayıs 2021 22:47 tarihinde

[…] Devamı […]

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir