koç Burcu Haziran Ayı yorumları
Temmuz Ayı Koç Burcu Yorumları

Merkür, 18 Haziran’dan bu yana geriledi ve artık 12 Temmuz’da doğrudan hareketine dönüyor. Bu size derin bir soluk aldıracak. Ek olarak, 20 Temmuz’da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, eğer bir gayrimenkul meselesinde bir sorun yaşıyorsanız bu dönemlerde tamamlamış olabilirsiniz. Bu ay aşırıya kaçmadan görevlerinizi çok güzel bir şekilde tamamlamayı seçmelisiniz. Kaos ve karışıklık içinde olmamaya özen gösterin. 22 Temmuz sonrası aşk ve ilişkilerde fazlasıyla şaşırtıcı şeyler deneyimleyebilirsiniz. Eski bir ilişkinizin hayatınıza dahil olması ya da bazı gerçekleri size anlatması mümkün olabilir. 23 Temmuz’dan sonra Aslan burcundaki Güneş’le kariyer hedeflerinize daha da yaklaştığınızı görebilirsiniz.

Daha Ayrıntı İsteyenlere

2 Temmuz tarihinde Satürn tekrar Oğlak burcuna geçiyor ve kariyerinde yine bir sınav dönemiyle yüzleşebilirsin. Bu süreçte, sorumlulukların seni biraz zorlayabilir, Ay tutulması öncesi kariyerinle ilgili yeni bir karar alabilirsin.

Temmuz ayına adım attığınızda ödemeleriniz, borçlarınız için enerjinizi harcayabilirsiniz. Ekonomik durumunuz sizler için öncelikli olacaktır. Ay tutulmasıyla iş hayatınızda önemsediğiniz konularda, projelerde yara alabilirsiniz.

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması ise kariyer ve iş hayatı konularında etkisini gösteriyor olacak. Bu dönemde, işle ilgili büyük değişiklikler olabilir. Kariyer yolunu değiştirmeye karar verebilir, yeni bir işe geçebilirsin. Bulunduğun yerde pozisyonun değişebilir.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte özellikle ev ve aile ile ilgili konular gündeminde olacak. Ev almak için harekete geçebilirsin. Ailenle bir araya gelmek isteyebilirsin. Aile fertleri ziyaretine gelebilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar aşk hayatınızda güçleneceğiniz, sorunlarınızı çözeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili konularda da güzel haberler alabilirsiniz. Ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Şansınız çok açık, maddi olarak da güzel haberler alabilirsiniz.

Sizin burcunuzda seyahate devam eden Mars, sizlere bolca başarı, enerji, özgüven getirerek ateşli doğasını tam olarak gösterecek. Her türlü konuda harekete geçmeye hazırız ve cesaretimiz çok yüksek. Kendimizi rahatlıkla ve özgüvenle ifade edebiliriz.

Kategoriler: BURÇLAR

1 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir