(21 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu Haziran Ayı Yorumları

Enerjiniz yüksek ve dağılmaya müsait! Tüm dikkatinizi etrafınızda olan biteni anlamaya ve öngörülerde bulunmaya vermiş olabilirsiniz. Olumlu ve olumsuz göstergelerin orta yerinde kalıp, hata yapmamak adına fazla karamsar ya da fırsat kaçırmamak adına fazla iyimser olmaya kalkabilirsiniz. Kendinizi bu kadar uçlara savrulmaktan koruyun! Hızla yargıya gitmekten ve etrafınızdakilerle çatışmacı bir dille iletişim kurmaktan kaçının. Kavgacı, şiddet dili kullanan, etrafına kaygı yayarak güç kazanmaya çalışan ve suçlayıcı kişilerin etkisinden uzak kalmaya gayret edin. Siz de böyle bir dil kullanmamaya özen gösterin. Her şeye yetmek, her şeyle başa çıkmak, her şeyi bilmek, her konuda yorum yapmak zorunda değilsiniz. Ama buna önce siz ikna olmalısınız. Önümüzdeki altı ay içinde sizin en iyi dostunuz makul ve sakin olmak. 

Daha Detay İstyenlere

 5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, sosyal çevre, arkadaş grupları ve gelecek planları ile ilgili alanlarda büyük değişimler yaşamanıza neden olabilir. Hayatından bazı kişiler çıkabilir. Öte yandan yeni sosyal çevrelere de girebilirsiniz.

Hayallerinize ulaşmak için çabalarken önünüzde engellerin olduğunu farkına varabilirsiniz. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirebilir, hedeflerinizi yeni bir bakış açısıyla revize etmek isteyebilirsiniz.

Arkadaş çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Düzenli olarak katıldığınız bir grup veya üyesi olduğunuz sosyal topluluklarla ilgili gerilim yükselebilir. Mümkün olduğunca gereksiz tartışmaların içine girmemeniz gerekiyor. Aksi takdirde hayatınızda bir arkadaşınızın çıkması söz konusu olabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. İş ortamında sizin hakkınızda konuşanlar olabilir. Ofiste veya çalıştığınız yerde çalışma arkadaşları ve üstlerinizle olan seviyenizi korumaya devam edin. Aksi halde söyledikleriniz başkalarının kulağına gidebilir.

21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, günlük yaşam, iş ortamı ve sağlıkla ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Sene başında yaşadığın sağlık sorunları bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir