2021 Kova burcunun şanslı yılı. Pek çok konuda gelişme ve ilerleme sağlayabilirler. Çalışma azimleri ve gayretleri de bu konuda belirleyici olacaktır. Ayrıca bu yılın en aktif burcu konumunda pek çok olay ve değişim yaşayabilirler.

Neyse ki yılın geri kalanında arkadaşlıklarınız daha samimi, içten bir şekle bürünecek ve bağlarınız güç kazanacak. Size göre dostluğa dair her şey çok net. Böylece istemediğiniz insanları da kolaylıkla hayatınızdan çıkarıyorsunuz!

Kova Burcu Ocak 2021

Daha Detay İstyenlere

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, yeni bir dönemin kapısını aralıyorsunuz.

Gökyüzünün iki önemli gezegenini burcunuzda ağırladığınız bir yıla başlıyorsunuz. Satürn ve Jüpiter’in bu kavuşumu dünya için olduğu kadar sizin için de önemli ve daha marjinal bir sürecin başladığını anlatıyor.

İlişkiler anlamında bir yol ayrımına varıyorsunuz. Hayat içinde güçlü nedenler kurmak isteyebilirsiniz. Hedefler, inançlar, yaşama duyduğunuz bağlılıklarınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Savaş gücünüzü göstereceğiniz bir yer olabilir ama aynı zamanda hasar alacağınız yerin ta kendisidir. Ay sonunda Merkür’ün sizin burcunuzda gerileyecek olmasını düşünürsek, bu yol ayrımının sizi bir rekabete ve güç savaşına sürüklememesine dikkat etmeli, sakin ve makul şekilde hareket etmelisiniz.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile değişime zorlanacağınızı düşündüğünüz zamanlar başlayabilir. Ve 8 Ocak’ta Merkür’ün de Kova’ya geçmesi buradaki hareketliliği fazlasıyla arttıracaktır. Kariyeriniz ile ilgili vereceğiniz kararlar daha görünür hale gelebilir. Var olan işinizi geliştirebilir ve farklı çalışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Zihninizi açık tutun.

Kendinizi ekonomik konularda köşeye sıkışmış hissediyorsanız 14 Ocak’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte sosyal arkadaşlık ilişkilerinizde yaşadığınız gerginlikler son bulabilir. Bu süreci kolaylaştıracak olan da, kardeşleriniz ve yakın çevreniz olan ilişkilerinizde biraz sabırlı ve anlayışlı olmanız gerektiğidir.

Yöneticileriniz, babanız ve hayatınızdaki önemli erkek figürleriyle aranızda önemli diyaloglar geçebilir. İlişkilerinizde alacağınız ciddi kararlar ya da iş hayatınızdaki farklı sorumluluklarla baş etmeye çalışmanız gerekebilir. 28 Ocak’taki Aslan dolunayı bu durumu tamamlayacak ve hızlandıracaktır. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir