Kova Burcu Şubat ayına borçlarınızla ilgili konularda harekete geçerek başlamak iyi olacaktır. Yalnız ayın ilk haftası burcunuzdaki Güneş, Mars ile sert kontakta olacağından sinirleriniz her konuda gergin olabilirr. Bu gerginliği ailenize daha çok yansıtabilirsiniz. Evin içinde ateşli, elektrikli aletlere dikkat etmelisiniz.

11 Şubat yeniayı sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her anlamda yeni sayfalar açacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kesinlikle ben yapamam değil ben yaparım diyerek her konuda harekete geçin. Dış görünüşünüzde radikal değişimlere gidebilirsiniz. 18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar gelirinizde artış olabilirr. Yatırımlarınızda güzel getiriler elde edebilirsiniz. 27 Şubat dolunayında ise gelirinizde ne kadar artış olsa da bir anlık harcamalarla bunu tersine çevirmemelisiniz. Haneye sürpriz haberler gelebilirr.

Kova Burcu Şubat 2021

Daha Detay İstyenlere

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, yeni bir dönemin kapısını aralıyorsunuz.

Kova Burcu Şubat Bu ay tabir-i caizse en çok da sizin için gümbür gümbür geliyor. Hem doğum günü ayınız hem de bu ay burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile yılın en parlak zamanlarından birine doğru ilerliyorsunuz. Güçlü bir değişimin arefesindesiniz. Hayatınızda neyin olup bittiğini su sıralar çok fazla algılayamıyor olabilirsiniz. İki yönetici gezegeniniz arasındaki kare açı, sizi bu anlamda biraz zorluyor olsa da ilişkiler ve ekonomik anlamda deneyimleyeceğiniz gelişmelerin de yardımıyla, yeni başlayacak olan konuları daha iyi anlayacaksınız. Medeni durumunuzun değişmesi, ilişki ve evliliklerinize yeni bir yön belirleme, çocuk sahibi olmak ya da hayatınıza yeni sorumluluklar gibi gündemlere hazırlıklı olmalısınız.

Kova Burcu Şubat ayını, başarıya ulaşma ve emeklerinizin karşılığını alma ayı olarak görebilirsiniz. Güçlü ve sağlam bir irade ile isminizi gündeme getirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Geçmiş yorgunluklarınız sizi yanıltmasın. Karşınıza çıkan engelleyici ya da baskıcı olayları olumsuzluk olarak değerlendirmemelisiniz. Aksine bunlar sizi geliştiren ve yeni fırsat kapılarını açan anahtarlar gibi olacaktır. Enerjinizi düşürmeden ve strese kapılmadan hareket ederek gökyüzünün bu büyük ve güzel desteğini biraz daha büyütebilirsiniz. Sizin bile düşünemeyeceğiniz etkili ve farklı çıkış noktaları karşınıza çıkabilirr. Venüs’ü burcunuzda ağırlıyor olmak da bu süreç içerisinde yüzünüzü ziyadesiyle güldürecek gelişmeleri beraberinde getirebilirr. Sezgilerinize kulak verin, doğru yolu bulabileceğiniz gibi özgüveninizi de tazeleyebilirsiniz.

Burcunuzda gerileyen Merkür, 20 şubat tarihine kadar geçmişi önünüze dökebilirr. Sürekli içinizde isyan etme isteği ve hiç olmadığı kadar “Aptal yerine mi koyuluyorum?” duygusu oluşabilir. Bu bağlamda daha sağlıklı ve düzgün bir düşünce biçimi içinde olmalısınız. Hayatın içinde bazı şeyler güzelleşirken bazı şeyler de kötüleşebilirr. İlerleyen zamanlarda hangisinin daha ağır basacağını sizin şu andaki duygu kontrolünüz belirleyecektir.

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay, size günlük çalışma alanlarınız ve kariyerinizde bazı şeylerin istediğiniz gibi gitmediğini düşündürtebilirr. Biraz daha sabırlı olursanız yaptığınız çalışmaların ödüllerini alabileceğiniz gelişmeler sizi bulabilirr. Maddi konularınız ve kazanç yollarınızla ilgili yenilikçi bir yaklaşım benimsemeniz gerekebilirr. Aile ve ilişkilerinizle ilgili mücadele vermeniz, yol ayrımlarına gitmeniz ve hatta belki de yeni yollar bulmanız gündeminiz olabilirr. Detaylara çok kapılmadan, dikkatli ve sağduyulu hareket ettiğinizde kazançlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınızda, size ciddi kararlar aldırabilecek sürpriz tanışmalar ve karşılaşmalar bu ay sizi bulabilirr. İhtimalleri sıralarken olumlu gelişmelere odaklanarak hareket etmelisiniz. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir