(21 Ocak-18 Şubat)

Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumları

Temmuzun ikinci yarısında yeni tanışacağınız biri aşk ile ilgili konularda sizi heyecanlandırabilir. Bu Yeni ay ile birlikte ilişkinizde ya da kariyer hayatınızda bambaşka bir başarı sizleri bekliyor olacak. Olayları ve durumları değiştiremiyorsanız onların içlerinden geçip gitmenin ne kadar büyük bir erdem olduğunu göreceğiniz bir dönem diyebiliriz. Özellikle 2018 yılından bu yana yaşadığınız sorunların artık içinden çıktığınız bir yeniay olduğunu da söyleyebiliriz.

Aşk hayatınız söz konusu olduğunda, 27 Temmuz’da Venüs ve Neptün arasındaki belirsiz bir kare, gerçek olamayacak kadar iyi ya da sizin için çok iyi olan biriyle tanıştığınızı hissetmenize neden olabilir.

Daha Detay İstyenlere

Ay başında engeller, işlerin bitmemesi, son dakika projelerin iptali gibi durumlar söz konusu olabilir. Sorunlara karşı daha sabırlı ve dirayetli bir tutum sergilemende yarar var. İç dünyanda yaşadığın karmaşa yüzünden hem fiziksel hem de ruhsal olarak sağlık sorunları yaşayabilirsin.

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Parçalı Ay Tutulması bilinç altına, kontrol dışı gelişebilecek bazı koşullara vurgu yapıyor. Sorunlara karşı daha sabırlı ve dirayetli bir tutum sergilemende yarar var.

İç dünyanda yaşadığın karmaşa yüzünden hem fiziksel hem de ruhsal olarak sağlık sorunları yaşayabilirsin. Negatif düşünceleri kafandan uzaklaştırmaya çalışmalı, bedenini ve zihnini dinlendirmeye çalışmalısın. Bu süreçte ruhsal ve meditatif çalışmalar yapmak iyi gelebilir.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay, iş ortamınla ilgili gelişmeleri gündeme getirebilir. Terfi edebilirsin ya da iş yerinde sana faydası dokunacak kişilerle tanışabilirsin. Akraba ziyaretleri artabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar partnerinizle aranızdaki bağ ve aşk gittikçe güçlenecektir. Ortaklıkla yürütülen işlerinizde çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir