OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumları

Tam bir iç hesaplaşma, temizlik ve dönüşüm süreci… Şu aralar hayatınızdan çıkan ne varsa bırakın çıksın. Bitenler, eksilenler, değişenler hakkında hiçbir kaygı duymayın. Enerjinizi dışarıda olup bitene değil içinize yoğunlaştırın. Her şeyle baş etmeye çalışmak yerine, baş edilmesi mümkün olmayanları gözlemeye, anlamaya odaklanın. Çaresizlik kaygısını bir yana bırakın. Dünya bir kaos içinde devinip dururken, hiçbir şey yapmadan durmanın gücünü hissedin. Kendinizi ve etrafınızda oluşturduğunuz ilişki ve hayat pratiklerini bambaşka bir gözle görecek ve bu süreçten çıktığınızda çok farklı davranabileceksiniz. Önümüzdeki altı ay içinde yaşama ve çalışma düzeninizde belirgin değişimler olacak. Bunlara adapte olabilmek için geçmişten bu yana getirdiklerinizin çözülmesine izin verin.

Daha Detay İsteyenlere

Hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için doğru bir zamandasınız. Hedeflerinizle ilgili bir yeniden değerlendirme yapmak faydalı olabilir. Özellikle de kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetmek için ciddi kararlar alabilirsiniz.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen halkalı Ay tutulması, iç dünyanla ilgili çalkantılı günlere işaret ediyor. Bu dönemde kendi kendini sorgulayabilir, kararlarından endişe duyabilir, stres dolayısıyla hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendini yıpratabilirsin. Bazı sırlar ortaya dökülebilir. Gizli düşmanların ortaya çıkabilir.

Gizli düşmanlıkları konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız gerekebilir. Hatta bazıları size yardım isterken yanlışlıkla hata yapmanıza sebep olabilirler. Bundan dolayı kendi kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Partnerinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sizden sakladığı bazı gerçekler olabilir. Bundan kuşku duyabilirsiniz. Retro aldatıcıdır içinizdeki şüphelere hemen güvenmeyin.

21 Haziran’da bu defa karşıt burcun Yengeç’te yaşanacak olan Tam Güneş Tutulması ise, sene başında deneyimlediğin uzun vadeli ikili ilişkiler temasını bir kez daha gündeme getirecek.

Mevcut ilişkilerinde güven sorunu yaşıyorsan, bu defa sonlandırmaya karar verebilirsin. Ya da partnerinle evlilik yolunda bir adım atabilirsiniz. Eğer ilişkin yoksa evlenmeyi düşünebileceğin birisi hayatına girebilir.

28 Haziran’da Koç burcuna geçecek ve seneyi burada tamamlayacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, aile ve kariyerle ilgili konularda da değişimlere ve gelgitlere işaret ediyor. Evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir.

Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Aile bireyleri, üstlerin ya da otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabilirsin. Özellikle Mars’ın retro konumda olacağı 11 Eylül – 15 Kasım arasındaki dönemde oto kontrolünü koruman çok önemli. Yoksa geriye dönüşü olmayan durumlarla karşılayabilirsin

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir