Oğlak Burcu Ocak 2021

2021’de, geçen sene hayalini kurduğunuz birçok hayali gerçekleştirmek için gereken tüm araçlara sahipsiniz. Muhteşem çalışma ve mücadele becerileriniz ise parmak ısırtacak cinsten!

Mayıs ve ağustos ayları arasında iletişim ve problemlerin çözümü açısından oldukça verimli geçebilir. Ağustos ve kasım ayları yaşamınızın her alanında sizi mutlu etse de eylül ve ekim ayında işler biraz daha karmaşık bir hâl alacak. Aralık ayında yoğun bir stres altında kalsanız da ama sonrasında yoğun bir dönem yaşamanın tatminini hissedeceksiniz.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yaşamınızda kalıcı bir model belirliyorsunuz.

Mezuniyetinizin ilk ayı olması sizi oldukça mutlu ediyor.  Ama her şeyin tam anlamıyla yerine oturması için 13 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek yeniayın yeni umutları ve başlangıçları destekleyen enerjisine ihtiyacınız var. Yeni hayatınızın ilk kararlarını burada alabilirsiniz. Değişen bu düzende yenilikleri görüyor, iş hayatınız ve ilişkilerinizi daha iyi bir düzende devam ettireceğiniz planlar yapıyorsunuz. Bu emekleriniz ve sevginiz karşılıksız olmayacaktır. 

13 Ocak’ta Güneş ve Plüton’un Oğlak burcunda kavuşması, burada bir yeniay gerçekleşmesiyle 2020 yılından beri yarım ve eksik kalan işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Bunun sizin için yeni bir zirve olduğunu söyleyebiliriz.

14 Ocak’ta Uranüs’ün  ileri hareketine başlamasıyla toplumda daha görünür hale gelebilirsiniz. Bu sayede işinizi ve hedeflerinizi daha iyi ve daha geniş kitlelere duyurmanız mümkün olacaktır.

24 Ocak’taki Güneş Satürn kavuşumu bazı ortaklık ilişkilerinde bazı engellenmeler veya zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ekonomik durumunuzu etkileyecek sözleşmeler söz konusu ise kendinizi güvence altına almalısınız. Burada yapacağınız hamle geliştirmeniz, iyileştirmeniz gereken konunun ne olduğunu anlamaya çalışmak olmalıdır. Zira 28 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile bu konuda başka tetiklenmeler de söz konusu olabilir. Buna hazırlıklı olmalısınız. Hazırlıklı olmanız gereken bir diğer konu da, aşk hayatınıza hareket katacak sürpriz gelişmelerdir. Kendinize izin verin ve bunun keyfini çıkarın. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir