Oğlak Burcu Şubat 2021

Oğlak burcu Şubat ayına pozitif başlıyorsunuz. Negatif düşüncelerden uzaklaşıyorsunuz. Ayın ilk haftası Güneş-Mars sert açısı aktif olduğundan maddi olarak risk almayın. Dalgınlıkla değerli bir şeyiniz kaybolabilirr. Aşk hayatında da sabırlı olmanız gerekebilirr. 11 Şubat yeniayıyla beraber ayın başındaki maddi risklerin aksine finansal olarak mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önünüzde maddi olarak yeni kapılar açılabilirr.

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar iş hayatında iletişim yönünüz aktif olacaktır. Konuşmalarınızla ilgi toplayabilirsiniz. Eğitimde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili problemlerde güzel haberler gelebilirr. 27 Şubat dolunayında ise yolculuklarınızda dikkatli olmakta fayda var. Akademik alanda her şeyi iki kere kontrol edin. Sürprizleri ise aşk hayatında ve çocukla ilgili yaşayabilirsiniz.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yaşamınızda kalıcı bir model belirliyorsunuz.

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar; Şubat ayı sizin için önemli ve güçlü değişimleri önünüze taşıyacak bir ay olacak. Özellikle parasal konular bu ay oldukça önem kazanıyorr. Ödemeleriniz ya da hukuksal konularınız ile ilgili bir çözülmeye ilerleyeceksiniz. İş hayatınızda yüksek azminizle hareket ediyor olmanız sizi fazlasıyla güçlendirecek. Ama süreç içerisinde müşterileriniz ya da yöneticileriniz ile aranızda yanlış anlaşılmalara mahal vermemeye dikkat etmelisiniz. Kimseyi yanıltmamalı ve kandırma yoluna gitmemelisiniz. Her ne olursa olsun dürüstçe olması gerekeni söylemeniz Şubat ayının sonunda işlerinizi yoluna sokacaktır.

11 Şubat’ta Kova burcundaki yeniay ile ödemelerinizi rahatlıkla tamamlamayabilir ve kemerleri gevşeterek fırsatlara yoğunlaşabilir, parasal yatırımlara giriş yapabilirsiniz. Araba ya da ev alma gibi fikirleriniz varsa bunları yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Ortak ilişkilerinizde ya da hukuksal konularınızda yapacağınız anlaşmalara karşı daha dikkatli olmalısınız ve resmi işlemleri mümkün oldukça 20 Şubat sonrasına bırakmalısınız. İlişkilerde bazı çıkmazlar yaşıyor olabilirsiniz. Gelgitler yaşadığınız bu dönemde özgür bir ilişki anlayışı içine çekilebilirsiniz. Sizi anlayan ve sizi kendinize özgür hissettiren bir ilişki içine çekilebilirsiniz. Bu yeni bir aşk da olabileceği gibi eski bir ilişkinin birdenbire yüzünüze bir tatlı rüzgar bırakması da olabilirr.

27 Şubat’ta gerçekleşecek olan Başak dolunayı ile birlikte endişeleriniz son buluyor ama gönül rahatlığıyla karar verecek noktaya geliyorsunuz. Hayatınızı daha kaliteli bir şekilde sürdüreceğiniz gelişmelere ev sahipliği yapabilirsiniz. Hem iş hem aile hem özel hayatta işler tam da istediğiniz gibi bir düzene giriyor ve bunun verdiği ışıltıyla yolunuza devam edebileceksiniz. Bugünlerinizde yanınızda olan, size destek veren kişilerle özellikle bir kadın figürüyle olan iletişiminizi doğru bir şekilde korumalısınız. Sosyal çevreniz genişleyebilir ve yeni önemli dostluklar hayatınıza dahil olabilir. İnsanların size fikrinizi sorması ve yapacağınız yönlendirmelerle ışığınızı çevrenize de yayabilirsiniz. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir