OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumları

İlişkiler söz konusu olduğunda, bu yeni başlangıçlara yol açan bir ay olacaktır. Merkür, 18 Haziran’dan beri ortaklık alanınız da geriledi. Merkür 12 Temmuz’da doğrusal hareketine dönecek ve ayrıca 20 Temmuz’da ilişkiler evinizde yani aynı alanda bir Yeni Ay’a sahip olacaksınız. Önemli biriyle önemli bir ilişki başlatabilirsiniz. Bu kişiyle yeni bir duygusal güvenlik seviyesi talep etmeye hazırsınız. Yeniden sevebilir ya da yeniden başlayabilirsiniz. Korkularınızın esiri olmamalısınız. Finansal konularda oldukça iyi bir duruma sahip olmak için pes etmeden biraz daha ilerliyor olmalısınız. Maddi anlamda gelirinizi artırmak için mükemmel fırsatlara sahip olacaksınız ve bu süreçte gelirleriniz artabilir.

Daha Detay İsteyenlere

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay Tutulması ise yine finansal alandaki endişelerini vurgulamaya devam ediyor.

Gelir ve gider dengeni sağlamakta zorlanabilir, maddi konularda daha fazla sorumluluk yüklenmek zorunda kalabilirsin. Ancak, bütün sene boyunca Oğlak burcunda yani para evinde kalacak olan Jüpiter, sana temkinli olmakla beraber çok da endişelenmemeni söylüyor.

Har vurup harman savurmaktan kaçınmalısın. Yine de bu sene finansal konularda genel olarak şansının açık olduğunu da bilmelisin. Tabii yukarıda belirttiğimiz gezegen gerilemelerini dikkate alman da çok önemli.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bir süredir seni düşündüren maddi konuları çözmek için harekete geçebilirsin. Borçlarını ödemek için kredi alabilirsin. Aile içindeki küsler barışabilir. Aile içinde mal paylaşımı yapılabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar olumlu gelişmelerin başlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Mutlusunuz, iyimser yanınız olumlu enerjiyi de üstünüze çekmeyi sağlayacaktır.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir