(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu Ocak 2021

2021 sizin için mutluluğa kavuştuğunuz bir yıl olabilir. Tek yapmanız gereken kaderin yol açtığı değişimleri kabullenmek ve yoluna kucak açmak. Kaderin sorumlu karşı tetikte olun ve mesafeli davranmaktan vazgeçin. Aşk hayatınızda sarsıntılı bir başlangıç yaptığınız ocak ayının ardından haziranda da ayrılık riskiyle karşı kalacaksınız. Sonrasında ise evlilik ya da birliktelik projeleri, ilk görüşte aşk problemi ve tutkularınız yaşamınızı hareketlendirecek.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar, geçmişi düşünmeyi bırakıp mutlu olmaya hazırlanmalısınız.

2021 yılına toplumsal bir sistemin parçası olarak giriş yapıyorsunuz. Olmak istediğiniz yer ve bulunduğunuz yer arasında fark olması, planlarınızı uygulamaya koymanız için tetiklenme görevi üstleniyor. Bunu iyi değerlendirin ve yeni yılda kendinize güvenerek yeni organizasyonlar yapın. Bu size her zaman  hitap ettiğiniz kitlelere yeni ve farklı katkılar sağlamanız için yardımcı olacaktır.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile, ikili ilişkilerde zorlandığınız 6 aylık sürecin de sonuna gelmiş bulunuyorsunuz. Sizin ben ve sen dengesinde zorlandığınız her an aslında gelecek açısında sizlere bir iç görü kazandırmış olacaktır. Yapılan her davranış hatası ve doğrusu ile sizin yaşam amacınız da bir yer edinmeniz için kavganızı yansıtmaktadır.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçişi zihninizi özgürleştirerek şans ve mutluluk açısından daha rahat bakış açısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Yaratıcılığınızın ödüllerini toplamak için Kova’nın kolektif sevgi anlayışını benimsemeye çalışın.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek ve Plüton ile kavuşacak olan yeniay sizi tüm sonlanmalarınız ardından yeni başlangıçlarla ödüllendirecektir. Yılın yeni başladığı bugünlerde fıtratınızda taşıdığınız özelliklerinizi hafızanızda bilinçaltınızla harmanlayarak Plüton dönüşümüne izin vermelisiniz.

28 Ocak’taki Aslan dolunayı geleceğe yönelik planlarınızda eksik ve yanlış kısımları atarak yerlerine yeni olanı eklemeniz için sizlere fırsat sunacaktır. Dolunay sizden reform isteyerek amaçlarınız doğrultusunda idealist bir yaklaşım tarzı oluşturmanızı bekleyecektir. Yaratıcı fikirlerini kendiniz ve sosyal amaçlarınız için entegre etmelisiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir