(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu Şubat 2021

Şubat ayına duygusal bir giriş yapıyorsunuz. Eskide kalanları geride bırakmanın zamanı gelmiştir. Ayın ilk haftası Güneş ve Mars arasındaki sert açı aktif olduğundan sizler parayla ilgili risk almamalısınız. Ameliyat konularınız varsa bir iki görüş daha alıp karar vermek iyi olacaktır. Aşkta da gergin olabilirsiniz. Ama bu kısa sürecektir.

11 Şubat yeniayıyla beraber aşk hayatınızda da şanslı ve yeni bir döneme gireceksiniz. 18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar çalışma hayatınızda güç kazandığınız, terfi aldığınız bir süreçte olacaksınız. Sağlıkta şifa bulduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Mantıktan çok duygusal kararlar alabilirsiniz. 27 Şubat dolunayında ise geçmişteki kişiler, olaylar karşınıza gelebilirr. Endişelerinizle yüzleşmeniz gerekebilirr. Sürpriz bir para gelebilirr.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar. Şubat ayı sizin hayallerinizi gerçekleştirmeyi başardığınız özel aylardan biri olacak. Tüm gezegenlerin Kova burcunda olması durumları oldukça güzelleştirecektir. İş hayatınızda yükselme, terfi ve büyük değişimler söz konusu olabilirr. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün de bu ay burç değiştirip. Balık burcuna geçmesi, size adeta çift şans noktasında destek verecek. Bu ay içinizde önceliklerinizi belirlemeniz gerektiğini kendinize söylemeli ve buna sadık kalmalısınız. Anlaşmazlıklar ve rahatınızı bozan gelişmelere asla takılmayın. Çünkü takılmamak, sizi geliştirecektir. Bu sürecin de daha öncekilerde olduğu gibi geçici olduğunu unutmamalısınız. Yaşadığınız iyi ve kötü tüm olayları değerlendirirken. İntikam duygusuna kapılmamalı sadece hayata beraber devam etmek istediğiniz insanlara odaklanmalısınız.

11 Şubat’ta Kova burcundaki yeni ay ile birlikte, partneriniz ya da hayatınızdaki biri hakkında önemli bir olayı öğrenebilirsiniz.

Terazi Burcu Şubat Ailedeki bir kişinin işi ya da eğitimi ile ilgili bir olayı da çözmeniz gerekebilir. Evinizde bazı onarımlar veya değişiklikler yapma konusunda ani bir karar verebilirsiniz. Bunlar için uygun bir zaman dilimindesiniz. Kariyerinizde ekip çalışmalarının aranılan ismi olabilirsiniz. Ancak kazançlı çıkmanın tek koşulu beklentilerinizi abartmadan. Çok çalışarak ve karşı tarafa ciddi bir güvenilirlik sağlayarak hareket etmek olacaktır. Aynı zamanda 17 Şubat’taki Satürn ve Uranüs arasındaki kare açı. Mali işlerinizin gelişimi açısından size avantajlı günlerin müjdesini veriyor.Ancak Daha iyi bir gelir elde etmek için, bir nedenden ötürü gecikmiş olan bir parayı alabilir ve daha pek çok şey için yeni fırsatlara sahip olabilirsiniz. Fiziksel anlamda ise ayak burkulmaları veya ufak tefek sakarlıklara dikkat etmelisiniz.

27 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay ile. Emek verdiğiniz ancak istediğiniz sonucu alamadığınız bir işinizle ilgili güzel haberler nihayet gelebilirr. Tüm beklentileriniz ve kazançlarınız, sabrınızla hayatınıza dahil olacaktır. Hukuki yazışmaları ve davaları olan biriyseniz kendinizi savunmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte yapacağınız yazışmaları dikkatle hazırlamalı ve üzerinde iyi düşünmelisiniz. Duygusal hayatınızda bazı konuları toparlamak isterken gerilimli zamanlar yaşansa da dargınlıklar son bulacaktır. Karmaşaların içinden iyilik ve güzellikleri bulup çıkarabileceksiniz. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir