(24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumları

5 Temmuz ay tutulması ile hızlı bir şekilde ailevi değişiklikler içerisine giriş yapıyorsunuz. Bu, bir evden diğerine taşınma olarak ortaya çıkabilecekken belki de hukuksal bir haklılığınızı almak olaraktan hayatınıza tezahür edebilir. Temmuz başladığında, kariyer yönünüz hakkında hala kafanız karışmış olabilir. Merkür, 12 Temmuz sonrası ileri hareketine geçecek ve sizleri daha iyi seçimler yapma olanakları içine sürükleyecektir. İlginç bir şekilde vazgeçemediğiniz şeyler de sadece güven duygusu olduğunu düşünüyorsanız artık buradan kendiniz uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Daha Detay İsteyenlere

5 Temmuz’da Oğlak burcunda meydana gelecek Kısmi Ay Tutulması da aile ve iş konularıyla ilgili temaları devam ettiriyor olacak.

Aile içi sorunlar ve finansal durumlar kariyer hayatını da olumsuz etkileyebilir. Temkinli olmaya çalışmalı ancak aile bireylerine karşı kırıcı davranmaktan kaçınmalısın.

Evinizi güzelleştirmek, evinize yeni tekstil ürünleri almak, evinizi boyatmak, yeni dekorlar almak, ev almak, satmak veya kiralamak için de harika bir dönem olabilir. Ama Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayın ve atacağınız imzalarda dikkatli olun.

Ev, yuva, aile, yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir. Bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Aile içinde olası bir konu artık çözüme kavuşabilir.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay senin için de önemli gelişmelerin habercisi olabilir. Evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin. Annen ziyarete gelebilir, aile bir araya gelebilir. Yeni bir kariyer fırsatı doğabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar sosyal yönünüz daha fazla ortaya çıkabilir. Yardım kuruluşlarında ve derneklerde gönüllü olarak görevler alabilirsiniz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir