(23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Haziran Ayı Yorumları

Hayata, kendinize ve ilişkilerinize dair çarpıcı açılımlar yaşadığınız bir süreç… İnsanlarla ilişkilerinizi masaya yatırıp kime ne kadar güvenebileceğinizi, kiminle uzun yola gidebileceğinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Geçmişte maddi ve manevi bağlarınız hakkında kurduğunuz fantezileri, aşırı beklentileri, abartılı tutumları ipe dizip, detaylı analizler yapmanız mümkün. Güvenli bağlanmakla ilgili bir sorununuz olduğunu, aidiyetler konusunda ya çok beklentili ve verici ya da çok kaygılı ve tutarsız davranmış olduğunuzu görebilirsiniz. Maddi ve manevi kontratlarınızı, bağlayıcı iş birliklerinizi elden geçirin. Önümüzdeki altı ay boyunca hem kendinizi hem de ilişkide olduğunuz kişileri korumak, güvenli ve sürdürülebilir bağlar kurmak konusunda yeni deneyimler sizi bekliyor

Daha Detay İsteyenlere

Hayatınızda önemli ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle yeni projelerle ilgili dengeli hareket etmeniz gerekiyor. Ayın ilk günlerinde arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Üyesi olduğunuz kulüpler ve derneklerle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Takip eden günlerde kafanızı dinlemek isteyeceksiniz.

5 Haziran tarihinde burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulmasının hayatında yeni değişikliklere gebe olduğunu söylemek mümkün. Maddi ve manevi alanlarda güvenlik arayışın devam ediyor. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınla ilgili alman gereken yeni sorumluluklar olabilir.

Duygularınız ile mantığınız arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeye çalışın. Aksi takdirde daha sonradan pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Sizden borç isteyenler olursa kibarca geri çevirin. Bu dönem vereceğiniz borç geri gelmeyebilir. Sağlığınızla ilgili ameliyat kararı gündemde olabilir. Hemen onay vermeyin, durumunuz bu kadar ciddi olmayabilir. Retro aldatıcıdır başka bir doktora daha gözükün.

21 Haziran tarihinde Yengeç’te gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, yine sene başında olduğu gibi finansal konuları ön plana çıkarıyor. Bu dönemde yeni bir krediye başvurman, miras, vergi, sigorta gibi konularda hareketlenmeler olabilir.

Ancak yine de güvenliği tehlikeye atacak miktarda borç vermemeli, temkinli davranmalısın. Ayrıca uzun süredir devam eden bir alacak-verecek meselesi sona erebilir ve seni biraz rahatlatabilir

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir