Yay Burcu Şubat hayatında hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Ayın ilk haftası Güneş-Mars arasındaki sert açı aktif olacağından sizler eğitim hayatında aksilikler yaşayabilirsiniz. İş hayatında da agresif bir tutum sergileyebilirsiniz.Sağlığınızda bir belirti olursa ihmal etmeyin.Çünkü 11 Şubat yeniayı sizlere hiç ummadığınız güzel haberler getirecektir. Bunu sevdiğinizden de duyabilirsiniz.Ayrıca eğitimde bir başvurunuz, sınavınız varsa güzel sonuçlanacaktır.

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar haneye güzel haberler gelebilir.Taşınmak istiyorsanız veya alım-satım işleriniz varsa hayırlı gidecektir. Ailede hasta olan biri şifa bulabilirrr. 27 Şubat dolunayıyla beraber sizler için iş hayatında dönüm noktası olabilirr. Sürpriz bir iş teklifi aklınızı çelebillirr. Sadece hızlı kararlar almayın. Psikolojik olarak da değişim sürecinde olacaksınız.

Yay Burcu Şubat 2021 Burç Yorumu

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar, bu ay sizler için oldukça hareketli ve sonuç odaklı olacak. İş hayatınızda büyük bir yükseliş ya da değişime ilerliyorsunuz. Merkür gerilemesinin 20 Şubat’a kadar devam edecek olması işlerinizde sizi bazı can sıkıcı engellere sürükleyecek olsa da çok fazla olumsuz etkilenmeyeceğinizi bilin. Canınızı sıkmak isteyen kişiler karşısında, size uygun olmadığını düşündüğünüz sözler ve projeler konusunda kandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Ama bazı vaatlerin tam istediğiniz gibi yerine getirilmemesi bunun hep böyle olacağı anlamına gelmez. Biraz sabırlı olmalı ve ilerleyen süreçte nasıl olması gerektiğini tam görmelisiniz.

11 Şubat’ta Kova burcundaki yeniay ile yakın çevre ilişkileriniz ya da aile ilişkilerinizde bazı gerçekleri öğrenmeniz gerekebilirr. Ancak eğitimsel konularda yeni bir bilginin peşine koşmalısınızz. Yeni bir eğitimsel kariyer sizi bu ay çok besleyebilirr. Aslında süreklilik olarak sizi yorabilir ama en azından ilk adımlarını bu ay atıp daha fazla bağlantı kurmanız doğru olabilirr. Değişikliği bu kadar sevmenize rağmen bu ay çok fazla değişim yapmak isteyemeyebilirsiniz. Ama şartlar bu sefer farklı gelişebilirr. Size düşen esnek olma becerinizi ortaya koymanızdır. Bazı değişimleri her zaman siz başlatamayabilirsiniz. Bazen sadece kabul etmek gerekir.

27 Şubat’ta gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay ile sorumluluklarınızda önemli değişimler söz konusu olabilir.Taşınma ve yer değişikliği gibi konularınız gündemde olurken aynı zamanda aile hayatınızda bazı fikir ayrılıkları ile karşılaşabilirsiniz.Geçtiğimiz ay biten ilişkiniz birden bire bu ay hiç bir şey olmamış gibi karşınıza çıkabilirr. Son olarak lütfen mantıklı ve rasyonel bir şekilde hareket edin. Bir ilizyon içinde kaybolmamaya dikkat edin. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir