(23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Temmuz Ayı Yorumları

Sevgi açısından, kalbinizdeki kişi hakkında büyük bir duygusal farkındalığa varıyorsunuz. Birçok insanın gerçekte nasıl olduklarını göreceğiniz bir ay olduğunu da söyleyebiliriz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için bağımsızlığınızı kullanmayı öğreneceksiniz. Bununla birlikte bazı önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu tutulma sonucunda yeni ortaklıklar gelişebilir veya varolan ortaklıklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bununla birlikte daha güçlü ilişkiler hayatta kalacakken, zayıf olanlar parçalanacak diyebiliriz. Bu ay aşk ilişkileri istikrarlı ve eğlenceli olacaktır ve bazı alanlarında değişiklik yapma fırsatı da bulabileceksiniz. Bekar olanlara yeni romantik ilişkiler kurma konusunda gökyüzünden destek gelecektir.

Daha Detay İsteyenlere

 5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay Tutulması ise yine finansal alandaki endişelerini vurgulamaya devam ediyor.

Gelir ve gider dengeni sağlamakta zorlanabilir, maddi konularda daha fazla sorumluluk yüklenmek zorunda kalabilirsin. Ancak, bütün sene boyunca Oğlak burcunda yani para evinde kalacak olan Jüpiter, sana temkinli olmakla beraber çok da endişelenmemeni söylüyor.

Har vurup harman savurmaktan kaçınmalısın. Yine de bu sene finansal konularda genel olarak şansının açık olduğunu da bilmelisin. Tabii yukarıda belirttiğimiz gezegen gerilemelerini dikkate alman da çok önemli.

20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bir süredir seni düşündüren maddi konuları çözmek için harekete geçebilirsin. Borçlarını ödemek için kredi alabilirsin. Aile içindeki küsler barışabilir. Aile içinde mal paylaşımı yapılabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar olumlu gelişmelerin başlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Mutlusunuz, iyimser yanınız olumlu enerjiyi de üstünüze çekmeyi sağlayacaktır.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir