YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumları

Bu ay özellikle mesleki hedeflerinizle ilgili durumlar gündeminizde yoğun bir şekilde yer alacaktır. Bununla birlikte doğanız gereği iletişimleriniz, insan ilişkileri ve duygusal konular üzerine olacaktır. Ay tutulması, sizlerin üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Sizi davranışlar konusunda kökten değiştirebilir ve projelerinizde geçici olarak yön değişikliklerine gidebilirsiniz. Temmuz ayının ikinci haftasından sonra kurduğunuz ilişkilerde daha cesur olacak ve kişiliğinizle fark yaratacaksınız. Aşk ilişkinizde yeni kararlar alabilir ve duygusal bağınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

Daha Detay İsteyenlere

5 Temmuz tarihinde karşıt burcun Oğlak’ta bir halkalı Ay tutulması gerçekleşiyor ve ilişkilerle ilgili süregelen bir sınav temasının devam ettiğine işaret ediyor. İlişkilerin ya da ortaklıkların ani bir şekilde sonlanabilir. Sürüncemede kalmış bir hukuki sürecin sonuna gelebilir, açık düşmanlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

13 Temmuz’a kadar Merkür retro hareketine devam ettiği için bu zaman diliminde dikkatli olman gerekiyor. Sonradan pişman olacağın sözler sarf etmemeli, düşünerek konuşmalı, duygularının mantığını geri planda bırakmasına izin vermemelisin.

Güneş’in sizin burcunuzdaki seyahati ile yaşam enerjin ve hayattan aldığın keyif artıyor. Kendine daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerini daha iyi kavrayabilirsin. 22 Temmuz’a kadar devam edecek bu bir aylık süreçte kendini huzurlu, keyifli ve güvende hissedeceksin.

20 Temmuz’da sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte sizleri şanslı ve başarılı bir dönem bekliyor. Hayatınla ilgili önemli kararlar alabilirsin. Evlenebilirsin ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Yeni girişimlerde bulunman mümkün.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar ekonomik durumunuz güçleniyor olacak. Ancak iş yerinizde stresli koşullarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle ilk verdiğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Bazen en iyi cevap susmak olabilir.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir