YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Ocak 2021

Bu yıl uzun vadeli projelere yoğunlaşmanız yerinde olur. Kendinizi kariyer konusunda gösterirken bir yandan da aşk hayatınız giderek dengeli ve düzenli bir hal alacak.

Bu yıl ayrıca kalbiniz açısından da zenginliklerle dolu. Cömert davranışlarınızın karşılığı olarak insanlar yanınızdan ayrılmıyor ve size destek oluyor. Sosyal yaşamınızda bazı insanlar sizi kıskansa da size pek bir etkisi olamayacak.

Daha Detay İsteyenlere

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar, ilişkilerde, parasal anlamda ya da ortaklarınız ile ilgili devrim niteliğinde yapılanma içine ilerliyorsunuz.

Yorucu bir yılın ardından 2021 yılına girerken öz değeriniz ile akıl ve beden arasında bir ikilemde kalabilir, neden sonuç ilişkisi kurabilirsiniz. Sahip olduklarınızı yitirmemek adına harekete geçtiğiniz günlere uyanıyorsunuz.

6 Ocak’ta Mars’ın Koç burcundan çıkarak Boğa burcuna geçişi ile, çalışma alanınızda derin bir nefes alabileceksiniz. 6 aydır sinirsel gerilimlerin çok olduğu kariyer hayatınız yerini daha sakin döneme bırakıyor. Sizi olumsuz etkileyen herkesten ve her şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle başkalarıyla düşüncelerinizi, maddi olanaklarınızı paylaşabilirsiniz. Bu sizin, daha özgür hareket edeceğiniz yeni alanınızın zeminini oluşturabileceğiniz anlamını taşıyor.

13 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeniay ile ikili ilişkilerinizde ve -hikayenize göre- ekonomik koşullarınızla ilgili yeni bir denge oluşturmak için harekete geçiyorsunuz. Plüton ile kavuşum halinde olacak bu yeniay bütün ilişkilerinizin  muhteşem dönüşümüne zemin hazırlayacaktır.

28 Ocak’ta Aslan burcundaki dolunay ile birlikte sevginizi paylaştığınız kaynaklarınızı sorgularken duygusal beslenme şeklinizde de değişikliğe gidebilirsiniz. Madde ve ruhu ayrıştırırken ruhunuzun açlığını doyurmak için sonlanma yaşayarak yeni bir yola doğru adım atmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

1 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir