YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Şubat 2021

Şubat ayına başladığınızda iletişim trafiğiniz yoğun olabilirr. Maddi olarak aklınıza yeni fikirler olabilirr. Fakat Güneş-Mars sert açısıyla ayın ilk haftası maddi olarak risk almamakta fayda var. Beklenmedik bir borç çıkabilirr. Garantici olmakta fayda var. 11 Şubat yeniayında sizler için finansal olarak şans var. Bu sebeple parayla ilgili her şeyi bu yeniaya bırakmak iyi olacaktır.

Ayrıca bu yeniayda eşinizin gelirinde artış olabilirr.Bir miras meselesi varsa lehinize dönebilirr. 18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar bu durum sizler için pozitif bir zaman diliminin de habercisi olacaktır. Akademik alanda zirveye çıkabilirsiniz. Bazılarınız yer değişikliği düşünebilir. 27 Şubat dolunayında seyahatlerinizde dikkat etmekte fayda var. Eğitimde her şeyi iki kere kontrol edin. Güzel sürprizler ise dostlarınızdan gelebilir.

Daha Detay İsteyenlere

Yengeç Burcu Şubat ;Sevgili Yengeç burçları ve Yükselen burcu yengeç olanlar; Şubat ayı sizin için çok belirleyici ve asla mazeret kabul etmeyen bir ay olacaktır. Yeni işler ve yeni ilişkiler başlatma cesaretinizin üstün olduğu bu ayı çok iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerde zorluklar artık bitiyor. Hayatta kaçırdığınız fırsatları kendinize soruyor olabilirsiniz.Bazı konularda ne istediğinizi ve nasıl rahat ettiğinizi görüyorsunuz. Geçmiş üzüntüler, haksızlıklar, kullanılmışlık hissi peşinizi bırakmıyor olsa da işe yaradığınızı ve aslında siz olmasanız bazı şeylerin mümkün olamadığını fark ediyorsunuz. Bu ay yaşanacak olan Satürn-Uranüs karesi, kariyerinizde eksik kalan konuları tamamlamak için size yardımcı olacaktır. Finansal anlamda bazı borçlar ve ödemeler ekonomik dengenizi şaşırtabilirr. Biraz daha sabretmelisiniz, karanlık dehlizlerin sonuna geliyorsunuz.

11 Şubat’taki Kova yeni ayı ile sizi bekleyen aydınlık çıkışın içinde kendinizi gösterme zamanınız geldi.20 Şubat’ta Merkür’ün de artık ileri hareketine geçmesiyle finansal ya da kariyer hayatınızda zorlukları daha kolay aşabileceğinizi söyleyebiliriz. Bunları düşünerek kendinizi kısıtlamamalısınız. Hayatınızın en verimli ve en güçlü dönemine ilerlerken kendinizi geçmişin hatalarından kurtarmalısınız.

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte kariyer alanınızda yurtdışı, eğitim ya da yeni anlaşmalar mümkün olabilirr. Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir süreç başlayacak. Bu ay özellikle rakiplerinizle doğru bir stratejiyle mücadele etmeniz gerekiyor. Endişeler icat etmeyin ve önemsiz şeylerin üzerinde fazla durmayın. Yaşadığınız problemlerin asıl amacı sizi büyütmek ve yeni yöntemler geliştirmenizi sağlamaktır. Herkesin ruhunda uyandırılmayı bekleyen bir dev yatar. Şubat ayında içinizdeki devi uyandırın. Keyifli ve güzel bir ay dileriz.

Kategoriler: BURÇLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir