Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

Yeni Yıl Mesajları? awumbuk.com
Yeni Yıl Mesajları? awumbuk.com

?“Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle… Mutlu yıllar.”

?Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.

?Küçük şеylеrdеn mutlu olabilеcеğiniz, büyük aşklar yaşayacağınız yеni bir yıl dilеğiylе… Mutlu yıllar.

?“Her gününün bir öncekinden daha coşkulu geçtiği, nice mutlulukların kahkahalarla kutlandığı, başarılarının ardının arkasının kesilmediği, her zaman sevgi dolu, sevdiklerinle geçen bir yıl olsun dostum… İyi seneler.”

?“Bu yılbaşında bildiğim tek şey, seninle yaşanan zamanların değerli olduğu ve bütün ömrümü seninle bu zamanları çoğaltarak geçirmek istediğim. Ömrümün sonuna kadar seni seveceğim…”

?Acısıyla, tatlısıyla, iyisiylе kötüsüylе bir yıl daha gеçti. Hoş gеldin yеni yıl. Mutlu yıllar dostum!

?Aynı dili dеğil, aynı duyguları paylaşacağımız mutlu, huzurlu vе barış dolu bir yıl gеçirmеniz dilеğiylе.

?Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

?Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar.

?“Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.”

?Sen geçmiş yıldan değerlim, mutluluğun yeni yıldan beklentim. Senin bir gülüşünü görmek için her şeyi feda edebilirim… Dünyanın en güzel kadını, benim canım sevgilim… Mutlu yıllar!”

?“Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve tüm dünyaya barışın hükmetmesi dileğiyle…”

?Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, yaşam dolu hatıralar, en içten dostluklar hep seninle olsun! Yeni yılda her şey gönlünce olsun. Mutlu yıllar!”

?“Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm doğru yanıtlar seninle olsun. İyi seneler.”

?Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim, umutların hiç solmasın, asla tükenmesin diye. Yeni yılda hiç umutsuz kalmaman ve hayallerine erişebilmen dileğiyle… İyi yıllar!”

?“Yeni yıl ne yaşanmışsa yaşanmış örter geçmişin karanlığını… Yeni bir şans sunar bize ve yepyeni bir başlangıç! Mutlu yıllar aşkım.”

?“Bitirdiğimiz yıl acı tatlı hatıralarla geride kalıyor… Umarım yeni yıl size daha fazla umut, bolca mutluluk, daha fazla sevinç getirir. İyi seneler…”

?Yeni yılda yanlışlarınız az, başarılarınızın devamlı olması dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

?“Sizlere şeker gibi tatlı bir yıl, masalsı anılar diliyorum… Mesafeler engel değil, sizi uzaktan da çok seviyorum! Mutlu yıllar!”

?“Yeni yılda Rabbimden dileğim seni hep benimle, hep huzurlu ve sağlıklı görmek. Yeni yılda yüreğin ferah, için sevgi dolu olsun. Rabbim bize birlikte göreceğimiz nice seneler nasip etsin. Amin.”

?Kardeşliğin boy gösterdiği, sevgilerin filizlendiği, sevenlerin birleştiği… Belki durgun, belki yorgun ama yine de mutlu, her şeye rağmen umutlu yarınlara… İyi seneler.

?Her güzelliğin başı düşlemekten geçer… Yeni yılda kurduğunuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle…

?Hem bol hem de bereketli kazançlarınız, sağlıklı günleriniz, huzurlu ve mutlu yıllarınız olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

?“Şunu sakın aklından çıkarma: Her şeyin tükendiğini, yok olduğunu düşündüğünüz anda gelecek hep yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimle…”

?“Bu dünyada beklediği mutluluğa kavuşan insanlar, ayağa kalkıp istedikleri koşulları canla başla arayan, bulamazlarsa da büyük bir inançla yaratanlardır. Nice güzel günler, nice mutlu yarınlar sana da çok yakışacaktır.”

?“Yeni yılda mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… İyi seneler.”

?“Yeni yılda hasretlerin bitmesi, sevgilerin paylaşılması ve mutluluğun her geçen gün çoğalması dileğiyle… Sevgiyle kal. İyi seneler.”

?Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

?Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Kategoriler: MESAJLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir